Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Уловката е, че ще си оскубеш косата, докато си настроиш източниците за телевизията в Kodi. Ако изобщо успееш.

Гледам , че има добавка 8 лв за някви настройки , незнам обаче дали тях визираш .

Link to comment
Share on other sites

Не съм видял добавката, но най-вероятно точно това правят.
Не са споменали най-вероятно обаче, че тия източници за телевизията са нелегални в голямата си част и никой не ти дава гаранция, че 20 минути след като го пуснеш за първи път, все още ще има какво да гледаш.

Link to comment
Share on other sites

IP - 185.148.145.91

 

От това IP е влизано в акаунт на приятел с цел кражба на пари. Може ли да ми подскажете на кой доставчик. Аз успях само да видя, че е БГ ???

Link to comment
Share on other sites

IP - 185.148.145.91

 

От това IP е влизано в акаунт на приятел с цел кражба на пари. Може ли да ми подскажете на кой доставчик. Аз успях само да видя, че е БГ ???

 

BelCloud Hosting Corporation

Link to comment
Share on other sites

На всичкото отгоре, най-вероятно е ползвано Proxy/VPN и това е неговото IP.

Абсурд е да се провери без да се намесва полицията.

 

Къде е правен опит за влизане с това IP?

Твоят приятел да си помисли къде си е писал информацията и да си смени паролата с по-трудна, защото може тази да е leak-нала някъде.

 

https://haveibeenpwned.com

 

Една от лесните пароли, които използвам, беше лийкната в една от всичките тези атаки и после я бяха използвали да влезнат в iCloud акаунта ми.

Link to comment
Share on other sites

Едим приятел държи валута в binance(crypto борса), но не е много компютърно грамотен. И получава мейл че 4:37 му е влизано през това IP. После му е премахнат SMS AUTH и му е включен Google AUTH.Днеска му блокирахме акаунта, за да може да си го върне

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Някой ползвал ли е сим карта на булсатком ? Гледах им днес офертите и видях , че за 14 на месец предлагат 4000 МБ и 1000 минути към всички оператори , което е в пъти по добре от това което ми предлагат Виваком за преподписване , но ме притеснява покритието им което имат . Дали е добро или ще липсва на много места .

Link to comment
Share on other sites

Имам един малък проблем - точно аз, дето уж се занимавам основно с аудио. :shy:

По принцип имам всякакви аудио конвертори, от всеки на всеки формат без изключение. Да, обаче сега ударих на камък когато се опитах да конвертирам един албум във FLAC формат, файловете на който са 24 bit/ 96kHz. С каквото и да се опитах да ги конвертирам в WAV, крайните файлове по никакъв начин не искат да останат 24-битови, а конверторите ми ги смачкват до 16 бита. Знаете ли някой конвертор, дето да обръща битовете 1:1 без да прави разни импровизации? :music

Link to comment
Share on other sites

Мерси, сега ще го пробвам...навремето (преди доста години) си го държах като плеър (някоя от старите му версии), но от много време съм го махнал. И понеже много смътно си спомням как изглеждаше, ако не те затруднява, пусни едно ЛС с няколко указания как точно конвертира, трябва ли да се ровя плъгините му и да му пренасочвам аудио потока или вече са му добавили някакъв модул специално за конвертиране...

 

Едит: Всъщност не си губи времето - разбрах как става. :bowdown:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

 

Може ли да ми помогнете с контактите на морга, от която могат да дойдат до адрес да вземат колата за скрап?

 

И ориентировъчно, колко дават за тон?

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

 

Здравейте!
 
Може ли да ми помогнете с контактите на морга, от която могат да дойдат до адрес да вземат колата за скрап?
 
И ориентировъчно, колко дават за тон?
 
Благодаря!

 

http://nadin.bg/?page=dei&id=2

 

За цена се обади.

http://skrapmetal.net/?page_id=173

 

megaparts май изкупуват коли. Виж им в сайта. 

Да изупуват, но се иска сам да си я закараш до София. Те могат да я отпишат от КАТ само попълваш декларация, че с колата не е имало ПТП.

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Съвсем принципно, това е ясно, но....

Има различни оплаквания, от различни сайтове. Относно гаранции, връщане на продукти, връщане на пари и т.н.

За емаг, като цяло лично аз нямам никакви забележки. Връщал съм продукт, върнали са ми парите, винаги са били точни, но пък не винаги имат най-добрите цени.

Link to comment
Share on other sites

Само и единствено от tmobibg.com

Много точен пич, Тихомир се казва, телефоните са на нормални цени. Купували сме поне 10 телефона от него, без забележка. Всичките ни познати купуват от него.

Първия си го купих аз 2008 година, Sony G900, беше 630 лв. Нямаше го в България мисля. Оттогава Тихомир не го сменям :D

Link to comment
Share on other sites

Само и единствено от tmobibg.com

Много точен пич, Тихомир се казва, телефоните са на нормални цени. Купували сме поне 10 телефона от него, без забележка. Всичките ни познати купуват от него.

Първия си го купих аз 2008 година, Sony G900, беше 630 лв. Нямаше го в България мисля. Оттогава Тихомир не го сменям :D

 

Гаранция налагало ли ти се е да ползваш обаче?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...