Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Търся преходник 3.5мм М към 3.5мм М  Стерео. Намерих само Моно в Викиват. Някой да ме упъти за магазин? В Конрад и ТМТ нямат.
https://vikiwat.com/product/21504/prehod-3.5mm-mono-m-3.5mm-mono-m.html
https://vikiwat.com/userfiles/productimages/51199/product_50541.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Във вариант на кабелче (25 см) урежда ли те?

 

 

Кабел и аз си имам позлатен текстилен. Въпросът е, че вързвам мп3 плеър през AUX на музиката в колата. Дразни ме това висене на кабели затова си търся преходник.

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Привет,

интересува ме трябва ли да се декларират доходи от страна извън ЕС по банков път за физически лица

Зависи дали вече си платил данъци в държавата в която си ги получил и дали БГ ще ти ги признае тези данъци, т.е. Дали има някакво междудържавно споразумение.

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че парите са изпратени от чуждестранна сметка... Ако е така принципно трябва да се декларират. 

Може да направиш анонимно телефонно запитване в данъчното и да видиш какво ще ти кажат.

Link to comment
Share on other sites

Мтел = проблем . Не живея в Пловдив, но в сравнително голямо село... и обхвата още на нормалната гсм мрежа е в г*за кво остава за 3г и 4г. Пълен тшк са ама ме излъгаха за още 2 години с такса 14 лева с 1000 мин към всички и интернет.

Link to comment
Share on other sites

Да си си чел договора, никой не може да те излъже, ако се подпишеш, без да си чел. Данните думнаха на много места.

Link to comment
Share on other sites

В случая, ако става дума за нет, може да са го излъгали. Теленор го ядоха преди години с мой познат, който бяха налъгали да си купи лаптоп и флашка за нет, като той ги пита 10 пъти дали нетът им в село Рогош е добър и те се кълняха, че е така. Имали клетка там, била последен писък тая клетка и още не знам си какво. Взе си лаптопа и флашката и курец. Последва разправия в магазина, където му казаха, че това е положението и ще плаща. И понеже ми е от добрите познати го свързах с адвокат, който така нареди Теленор, че не само му прекратиха договора, но и не си поискаха лаптопа, който беше на лизинг. Та няма платена и една вноска, договор няма и има лаптоп и флашка, да си подпира гардероба с нея.

 

Та, ако са му казали, че нета в това село ще е ок, а не е - излъгали са го.

Link to comment
Share on other sites

Това никой не го отрича, но колегата по-горе говори за минути. АКО някой има зор с входящи/изходящи и нет в 4G, да минава на 3G.

 

Edit. А аз също така изповядвам принципа, че като се опариш от нещо, няма сми да продължаваш даго правиш

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

На хартия всичко мие много добре и като цена още по-добре. Проблема е, че обхвата го няма никъф и въобще не говоря за интернет. Звънят ми по 3 4 пъти телефона на абоната изключен. Кокато и да погледна все смс-и че са ме търсили. Обхват по 1 до 2 черти. Често си оставям гсма на само GSM мод без 3g i 4g там е още по зле. Имам преки наблюдения над обхвата на глобул винаги е повече от моя. Разбирайте че с приятелката като сме заедно винаги при мен има проблем.

 

Хич не става въпрос да са ме метнали... не че и това не е ставало. Въпроса е че не предоставят адекватен достъп до услугите им. Въобще не се оплаквам за 3г и 4г... нямам възможност нормално да си ползвам гсм-а за разговори при тях.

Link to comment
Share on other sites

 Въпроса е че не предоставят адекватен достъп до услугите им.

Ако и в 2g имаш проблем, аз на твое място бих сменил оператора.  Абсолютно сериозно. Селото ми е куцо откъм Мтел, пускани са многократно сигнали. като ходя там, ползвам друг оператор. Баба ми също. Все пак сме пазарна икономика, конкуренция, едно-друго...

Link to comment
Share on other sites

Появи се. Не говоря за проблем с 4г. Въобще никакъв нямах. Връзка не правеше. От цялата работа малкия има нова играчка :-)

Link to comment
Share on other sites

Все някой трябва да е щастлив :D 

Препоръчайте ми магазин за кухненско обзавеждане - шкафове и пр.

Link to comment
Share on other sites

В случая, ако става дума за нет, може да са го излъгали. Теленор го ядоха преди години с мой познат, който бяха налъгали да си купи лаптоп и флашка за нет, като той ги пита 10 пъти дали нетът им в село Рогош е добър и те се кълняха, че е така. Имали клетка там, била последен писък тая клетка и още не знам си какво. Взе си лаптопа и флашката и курец. Последва разправия в магазина, където му казаха, че това е положението и ще плаща. И понеже ми е от добрите познати го свързах с адвокат, който така нареди Теленор, че не само му прекратиха договора, но и не си поискаха лаптопа, който беше на лизинг. Та няма платена и една вноска, договор няма и има лаптоп и флашка, да си подпира гардероба с нея.

 

Та, ако са му казали, че нета в това село ще е ок, а не е - излъгали са го.

А адвокатът какво поиска (и получи) за усилията си?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...