Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Благодаря за насоката.

П.П. Всъщност се оказа, че сме го обърнали този сайт. Реално масово къщите са бом-бок...а тези които стават са много солени...нещо много са си повярвали...или българите лъжат адски много, че в Гърция било по-евтино и по-хубаво...

Тотална заблуда е това за по - евтиното. Винаги съм се чудил когато някой го сподели. Е има начин да ти е по - евтино. Купуваш за седмица стоки от Бг и на плажа с хладилна чанта. Пиеш бира от pvc бутилка и така може и да ти излезе по - евтино. Разбира се говорим за спане на палатка. За нормална почивка в никакъв случай не е по - евтино.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Никак не е тотална заблуда за по-евтиното, но разбира се не от всеки храст излиза заек. 

 

Например това лято установихме, че апартмента, който леля ми нае в Барселона е може би един от най-уникалните от вида си. Първоначално се шегувахме, но с всеки изминал ден се убеждавахме в това. Всичко буквално на една ръка разстояние, а в радиус от километър просто няма какво повече да поискаш. Зарекли сме се да не го показваме и пак ще го посетим, но ЕТО, за форумни дейци. В тоя огормен апартамент за ДЕСЕТ души се ширехме аз, леля ми и баба ми и пак беше по-евтино от кой да е хотел в центъра на Барса. И много по-хубаво. Оттам насетне какво и как ще консумираш си е изцяло по избор. Може да пазаруваш от магазинчето на 20 метра по чехли (цени като у нас), може да се тъпчеш като мен с миди в La Muscleria (15м от вратата на кооперацията), може и да прескочиш до ресторанта, където и усмивката е 80 евра както се казва, но собственикът е посрещал Де Ниро, Пачино и още цял куп звезди - нямам снимки тук сега в лаптопа да ви го покажа. 

Link to comment
Share on other sites

Някой да има къща в Неа Перамос с 5-6 спални? И да я дава под наем....

Провери и в booking.com на мен от там ми изпадна по-изгодна оферта отколкото airbnb.

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност не е по-евтино. Чудно ми е защо всички лъжат, че е...баси...как не съм помъкнал хладилните чанти...много сайтове изрових. Къщите, които са прилични и могат да ни съберат са адски скъпи за нашия бюджет, другите пък вече са заети...все тая. Май ще я пропусна таз прехвалена Гърция и тая година...ще си ида в Крапец и ще си гледам кефа..

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност не е по-евтино. Чудно ми е защо всички лъжат, че е...баси...как не съм помъкнал хладилните чанти...много сайтове изрових. Къщите, които са прилични и могат да ни съберат са адски скъпи за нашия бюджет, другите пък вече са заети...все тая. Май ще я пропусна таз прехвалена Гърция и тая година...ще си ида в Крапец и ще си гледам кефа..

Точно така давай в Крапец зарежи я таз Гърция...че без друго не може да минаваме границата лятото :-)

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха. Много забавно...Нещо по-така конструктивно не можа ли кажеш, мистър гърция? Примерно някоя къща, където си бил и да е с 5 спални? А? И нека не струва 5 бона за 5 дни...

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

ErgoHuman

 

Даже техния е за предпочитане, защото по-хубаво подпира кръста.

 

Говоря за този стол:

 

http://officeshop.bg/direktorski-stolove/6368-ofis-stol-ergohuman.html?gclid=Cj0KEQjwhpnGBRDKpY-My9rdutABEiQAWNcslD42wu_gROVQb_K_aFgor_DtVYsItEmSLbw2r6wnyTMaAh-W8P8HAQ

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

ErgoHuman

 

Даже техния е за предпочитане, защото по-хубаво подпира кръста.

Говоря за този стол:

http://officeshop.bg/direktorski-stolove/6368-ofis-stol-ergohuman.html?gclid=Cj0KEQjwhpnGBRDKpY-My9rdutABEiQAWNcslD42wu_gROVQb_K_aFgor_DtVYsItEmSLbw2r6wnyTMaAh-W8P8HAQ

според мен по-добра сделка е един Playseat Alcantara на промо идва на 50 % цената... но аз не понасям мрежести столове :)

Link to comment
Share on other sites

според мен по-добра сделка е един Playseat Alcantara на промо идва на 50 % цената... но аз не понасям мрежести столове :)

 

Ужасен стол - нищо ергономично няма в него. Никога не съм можел да си обясня защо ги произвеждат тези и още по-малко защо си ги купуват хората. От друга страна жена ми доста имаше кухненски стол на бюрото си защото "офис столовете били грозни и не се връзвали с фасона на секцията в стаята".

 

Хубавото на мрежестите е, че не ти се запотява гърба, а този ти подпира и кръста. 

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм можел да си обясня защо ги произвеждат тези и още по-малко защо си ги купуват хората.

 

Защото са геймърски.

Link to comment
Share on other sites

Именно - лека прилика и дотам. Бях попадал на едни трагедии с вградени тонколони - и стола зле и тонколоните отвратителни. Смисъл да се вземе такъв стол - нулев. Ако ще го гледаш на фасон без да сядаш на него - ок, но за реално ползване трябва ергономичен, а тези с мрежата поне те предпазват от изпотяване. 

Link to comment
Share on other sites

Ужасен стол - нищо ергономично няма в него. Никога не съм можел да си обясня защо ги произвеждат тези и още по-малко защо си ги купуват хората. От друга страна жена ми доста имаше кухненски стол на бюрото си защото "офис столовете били грозни и не се връзвали с фасона на секцията в стаята".

 

Хубавото на мрежестите е, че не ти се запотява гърба, а този ти подпира и кръста.

Възглавницата за кръста и тази за врата са ми достатъчни като ергономия, има и опора в раменете.. Индивидуално регулиране на всеки подлакътник.

 разбира се моя е от плат, а не от кожа :)

Значи - 'нищо ергономично' - трудно ми е да видя аргументи, само твърдения :)

0052.jpg

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

Възглавницата за кръста и тази за врата са ми достатъчни като ергономия, има и опора в раменете..

 

Подпората за раменете е нож с две остриета. Ако избереш 40 човека от пишещите в тая тема, сигурно на 2-3 ще им съвпадне позицията на раменете.

Link to comment
Share on other sites

Да твърдиш, че 2 възглавници правят това недоразумение удобно, значи, че никога не си седял на истински удобен стол.

И аз така мислех преди да пробвам най-семплия модел на Шинарпс. 6 часа без да стана и никаква умора освен на очите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...