Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Искам да си купя някъв плеър за колата, който чрез блутут да ми възпроизвежда звука от телефона на тонколоните. Т.е. като ми звъннат да мога да си говоря по телефона без да си държа слушалката на ухото. Питанката ми е, на такъв плеър трябва ли допълнително да се купува някъв микрофон или те имат вграден такъв.

Link to comment
Share on other sites

Искам да си купя някъв плеър за колата, който чрез блутут да ми възпроизвежда звука от телефона на тонколоните. Т.е. като ми звъннат да мога да си говоря по телефона без да си държа слушалката на ухото. Питанката ми е, на такъв плеър трябва ли допълнително да се купува някъв микрофон или те имат вграден такъв.

 

Някои имат, други не. Задължително си вземи с външен микрофон. Препоръчителнa марка - Pioneer, защото преди ползваха системата на Parrot и имат доста опит. Свързването е лесно и безпроблемно. Цените започват от 200лв за почти всички марки.

 

Аз съм с DEH-X5700BT и съм доволен. Има някои особености, обаче. При работа с 2 телефона, не можеш да слушаш музика. Понякога прекъсва адски много. Но поне имаш опцията да си вържеш 2 телефона за разговори, което е голямо удобство понякога. При вързан един телефон, рядко, но все пак, се случва да понакъсва музиката, докато навакса изтърваната информация. Не е постоянно, в никакъв случай. Не бих го определил като дразнещо дори, но просто се случва. Примерно, за едно пътуване от 3 часа, да се случи 3-4 пъти за по 1-2 секунди. Виж и Spotify приложението. Като ти писне да се занимаваш да сменяш музиката на телефона и изслушаш всичко, дето се сещаш, тогава идва ред на това приложение. Дори и от безплатната версия ще останеш доволен.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли защо на телефона не ми излизат стикерите? Някои се показват, други не.

9083189Y.jpg

Link to comment
Share on other sites

А кой ще си мръдне пръста?

Трудно е да се отговори на тоя въпрос...На всички им е ясно че гтп е про форма у нас,продават ти реално лепенка за стъклото и принтирано картонче.Ако искаш истински преглед на колата си отиваш при читав майстор дето прави такива като твоята.И ще отнеме повече време от това дето го "губят" в пункта (20-на минути задължително)...В предишната фирма се занимавах с автопарка,прекарал съм няколкостотин коли на прегледи,ако ти кажа какви неща се случват ще ти падне шапката...В Търново има пунк дето "минават" и камиони без да са в страната изобщо.Подобно нещо няма как да стане без чадър и то адски сериозен.Та ходи се жалвай файда никаква.Така стоят нещата у нас,за съжаление.

Link to comment
Share on other sites

Някой няма ли да се изкаже по моя казус със стикерите? Ужасно дразнещо е. Току-що си ъпдейтнах ФБ и пак са така :(

Ангеловци???

Link to comment
Share on other sites

Някой няма ли да се изкаже по моя казус със стикерите? Ужасно дразнещо е. Току-що си ъпдейтнах ФБ и пак са така :(

Ангеловци???

 

Никаква идея нямам аз.

Иди си изтрий DATA-та на приложението. От настройките на телефона, отиваш на тези за приложенията, после намираш MESSENGER, отваряш го и трябва да има DELETE APP DATA или нещо от сорта. Ще изтрие всичко свързано с приложението, все едно сега си го свалила. Ще трябва само да се log-неш отново. Ако и това не стане - не знам.

Link to comment
Share on other sites

Никаква идея нямам аз.

Иди си изтрий DATA-та на приложението. От настройките на телефона, отиваш на тези за приложенията, после намираш MESSENGER, отваряш го и трябва да има DELETE APP DATA или нещо от сорта. Ще изтрие всичко свързано с приложението, все едно сега си го свалила. Ще трябва само да се log-неш отново. Ако и това не стане - не знам.

Те не излизат като поствам нещо, освен на Месинджъра...

Изобщо в какъвто и контекст да ги отвориш, не се показват...

Link to comment
Share on other sites

Те не излизат като поствам нещо, освен на Месинджъра...

Изобщо в какъвто и контекст да ги отвориш, не се показват...

 

Направи ли това, което ти написах?

Link to comment
Share on other sites

Да, не става на Месинджъра с изчистване.

Но стана с ФБ изчистване :)

Явно регулярно трябва да го правя :) Не бях чистила скоро.

Мерси, Ангеле! И да си направиш дете, да видиш какво е обич! :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Мерси, Ангеле! И да си направиш дете, да видиш какво е обич! :)

Нали не очакваш да получиш повече помощ от него след такива пожелания?
Link to comment
Share on other sites

Трябва да се засмея ли, да си замълча ли, да си редактирам поста ли...

Ни в клин, ни в ръкав е твоя пост, Ванка.

Ангел мен няма да ме раздели на "кофти" пожелание, няма помощ.

Не смятам, че е толкова ограничен.

Пък и моите пожелания винаги са от сърце и все за някакви хубави неща.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае сервиз на "Black&Decker" в Пловдив? Не мога да си намея четки за шлайфа.

Edited by Naso
Link to comment
Share on other sites

Имате ли идея колко би струвало на квадратен метър за всичко общо: проект, изкопаване на основи на равнинен терен с прекарани ток и канализация, и изграждането до акт 16 на пасивна двуетажна къща в регулацията на град Пловдив?

 

И забравих да добавя - фирмата изпълнител ще бъде отговорна за набавянето на всички строителни материали + ще има отговорник на строежа, който да следи дали всичко е по план.

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Имате ли идея колко би струвало на квадратен метър за всичко общо: проект, изкопаване на основи на равнинен терен с прекарани ток и канализация, и изграждането до акт 16 на пасивна двуетажна къща в регулацията на град Пловдив?

 

И забравих да добавя - фирмата изпълнител ще бъде отговорна за набавянето на всички строителни материали + ще има отговорник на строежа, който да следи дали всичко е по план.

На нас за два етажа по 350 кв. ни искаха 220000 лева, при пусната вече строителна линия.

Link to comment
Share on other sites

На нас за два етажа по 350 кв. ни искаха 220000 лева, при пусната вече строителна линия.

 

Ако е наистина с прекарване на всичко, до АКТ 16, за тая площ са ти дали отлична цена! Като знам за моите 138 квадрата колко сме дали, а имам още да давам докато стигна до акт 16......

 

Друг е въпроса, че като почнеш излиза това и онва, дето "никой не е очаквал" и трябва да наливаш още за да се оправи.

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив рядко правят пасивни къщи...да не кажа много рядко. :)

 

(...ако не смятам моите 2 помещения, в които работя и се получиха без да искам почти пасивни - зимата поддържат 22-24С само от температурата излизаща от апаратурите ми и пускам климатика само когато вън е -10С, а искам вътре да е +30С...а проектът си е лично мой. :laughing: )

Link to comment
Share on other sites

Някой ползва ли още факс? :)

 

Аз май съм от последните, но предвид факта, че няколко години събира прах наскоро го разкачих и прекратих всичките си отношения с това уродливо нещо, наречено Виваком. Защо питаш? 

Link to comment
Share on other sites

На нас за два етажа по 350 кв. ни искаха 220000 лева, при пусната вече строителна линия.

 

С тези пари няма как да построиш ПАСИВНА къща с подобна квадратура ;)

В Пловдив рядко правят пасивни къщи...да не кажа много рядко. :)

 

(...ако не смятам моите 2 помещения, в които работя и се получиха без да искам почти пасивни - зимата поддържат 22-24С само от температурата излизаща от апаратурите ми и пускам климатика само когато вън е -10С, а искам вътре да е +30С...а проектът си е лично мой. :laughing: )

То твоето не е точно пасивно, ама карай... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...