Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Може и да си прав. Особено като става въпрос за СБА.

Все пак ще се оплача.

Даи няма да си мръднат пръста,за пункт на сба пък хептен...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

А кой ще си мръдне пръста?

 

Никой. Това са сервизи под закрила, които се отчитат където трябва редовно. Ако искаш търси Господари на Ефира. 

Link to comment
Share on other sites

Търсих, но не успях да намеря. Някой може ли да ми каже къде мога да докладвам за претупан Годишен Технически Преглед? Издават документи без изобщо да проверяват автомобила.

Ако искаш, ще те насоча към минимум два пункта за ГТП, които наистина го правят, даже и газанализатор.
Link to comment
Share on other sites

Ако искаш, ще те насоча към минимум два пункта за ГТП, които наистина го правят, даже и газанализатор.

 

Въпроса беше да се оплача от тези конкретно, защото е несериозно. Аз минах "преглед" Юли месец 2016, но сега се сетих.

Link to comment
Share on other sites

Въпроса беше да се оплача от тези конкретно, защото е несериозно. Аз минах "преглед" Юли месец 2016, но сега се сетих.

WTF?

Link to comment
Share on other sites

От това, че чак сега си решил да подаваш сигнала.

 

Трябва ли да обяснявам хронологията на събитията и мислите, накарали ме да искам да подам сигнала чак сега? :)

Link to comment
Share on other sites

Не, но най-вероятно няма да ти обърнат внимание точно по тази причина - няма логика да си седял почти година и изведнъж да ти хрумне да подаваш сигнал...някакси изглежда несериозно. ;)

Link to comment
Share on other sites

Сигнала си е сигнал, без значение от кога е. Още повече, че един колега е имал същото преживяване преди 2 седмици.

И какво е то?
Link to comment
Share on other sites

Абе то и мойта дачия навремето я преглеждаха през пръсти, ама не знам тоя пункт дали изобщо съществува вече. :evil

Ясно, че сигналът си е сигнал, но си има някакъв приемлив срок, в който е логично да го подадеш - обикновено дни или седмици след случката...айде да е и 2-3 месеца примерно, ама от юли до април някакси не става ясно какво си чакал...

 

П.П. Малко ми е трудно да повярвам при задължителността на камерите, предаващи в реално време, само да са му залепили стикера. Нямам предвид, че не могат да претупат самия преглед, но все пак заради камерите ще си направят труда да отворят капака или да слезнат в канала, а дали ще правят нещо - това е съвсем друг въпрос. Но само да залепят стикера без нито една манипулация, това ми се вижда леко раздуто от приказките на твоя колега...най-малкото поне е минал през валяците за спирачките. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Уж имат камери и ги следят. Даже от първа ръка знам за пунктове които са се опарили когато са се опитали да минат кола така. И в този ред на мисли, преди 3 месеца един приятел мина преглед без колата му даже да е в България...
Link to comment
Share on other sites

Абе то и мойта дачия навремето я преглеждаха през пръсти, ама не знам тоя пункт дали изобщо съществува вече. :evil

Ясно, че сигналът си е сигнал, но си има някакъв приемлив срок, в който е логично да го подадеш - обикновено дни или седмици след случката...айде да е и 2-3 месеца примерно, ама от юли до април някакси не става ясно какво си чакал...

 

П.П. Малко ми е трудно да повярвам при задължителността на камерите, предаващи в реално време, само да са му залепили стикера. Нямам предвид, че не могат да претупат самия преглед, но все пак заради камерите ще си направят труда да отворят капака или да слезнат в канала, а дали ще правят нещо - това е съвсем друг въпрос. Но само да залепят стикера без нито една манипулация, това ми се вижда леко раздуто от приказките на твоя колега...най-малкото поне е минал през валяците за спирачките. ;)

 

Аз описвах своята ситуация, не неговата. Неговата просто е аналогична.

Качи се в колата, тества спирачките, свали я от канала и написа документите. А аз очаквах да си ми проверят колата прилежно, както си му е реда.

Link to comment
Share on other sites

Уж имат камери и ги следят. Даже от първа ръка знам за пунктове които са се опарили когато са се опитали да минат кола така. И в този ред на мисли, преди 3 месеца един приятел мина преглед без колата му даже да е в България...

 

Не казвам, че е невъзможно - дупки в системата има достатъчно и си ги използват по предназначение. Но като цяло вече се пазят, защото има глоби, отнемане на лицензи  и т.н. Просто тия дето претупват прегледите все пак демонстрират някаква дейност пред камерата (която всъщност предава без звук), но пък и камерите се развалят понякога...с лека помощ...;)

Link to comment
Share on other sites

Галин, от какво е породено недоумението ти? :)

Ъъъ... Кой Галин имаш предвид? Не за друго, ами щот да знае кой да отговаря, Ангеле.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...