Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Я кажете някое читаво фото студио да извадя аналогови снимки за документи...Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

Аз харесвам как работят във фото Окото, в подлеза на Тримонциум.

Оправиха се с ленти на 17 и 11 години, от които не бях изкарала снимките. Едната касета беше много нестандартна, едва намерихме такава в София навремето. Тясна около 1,5 см., с 25 кадъра. Не помня какъв беше фотоапаратът за нея.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

 

Я кажете някое читаво фото студио да извадя аналогови снимки за документи... Turn off this option! GT-I9505 using TapatalkЪ? Какви документи? Лични ли? Защото ако е за лични документи...
Една позната дето живее в чужбина ми прати нейна снимка,ще се записва в тукашно училище и за там ми трябват.Искат 4 снимки на хартия...Как да е до нас на събота пазара намерих фото извадиха ми ги веднага ;) Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!
Link to comment
Share on other sites

Как да е до нас на събота пазара намерих фото извадиха ми ги веднага ;)

Да не се окажем комшии...

Фотото на пазара не е лошо и работи доста бързо и на разумни цени.

Link to comment
Share on other sites

 

Да не се окажем комшии...Фотото на пазара не е лошо и работи доста бързо и на разумни цени.
Ами живея малко по-надолу до механото :D иначе фотото ще го ползвам пак не бях се заглеждал, то не ми се е налагало скоро...
Link to comment
Share on other sites

Какво да използвам за смазване на няколко линейни лагера движещи се по метален прът? Важно е да не "капе" и да не цапа много. Другото ми питане е за смазване на шпилка? Същите изисквания както при лагера.

Link to comment
Share on other sites

Дадоха ми една памет, но никъде не пише дали е ддр 3 или не,някой ако знае да помогне.Мисля че е сървърна.благодаря предварително.на нея пише

 

Pc3 10666 8-8-8@1.60v

Intel xmp edition

Pn ocz3x1333lv6gk

Edited by ikin
Link to comment
Share on other sites

Какво да използвам за смазване на няколко линейни лагера движещи се по метален прът? Важно е да не "капе" и да не цапа много. Другото ми питане е за смазване на шпилка? Същите изисквания както при лагера.

http://spannereurope.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B8/

Link to comment
Share on other sites

Коя ще ми препоръчаш. Загряване не мисля че има някакво. Не са толкова интензивни движенията. Няма да е изложена на атмосферни условия.
Link to comment
Share on other sites

Дадоха ми една памет, но никъде не пише дали е ддр 3 или не,някой ако знае да помогне.Мисля че е сървърна.благодаря предварително.на нея пише

 

Pc3 10666 8-8-8@1.60v

Intel xmp edition

Pn ocz3x1333lv6gk

 

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820227375

 

Тази ли е?

Link to comment
Share on other sites

Коя ще ми препоръчаш. Загряване не мисля че има някакво. Не са толкова интензивни движенията. Няма да е изложена на атмосферни условия.

Не знам за какво се използват тези плъзгащи лагери и шпилки. Ползвам ги всичките тия греси, както и керамичната и силиконовата (не знам защо ги няма в каталога им). Пръскаш с флакона, за момент се получава едно кипене и след около четиридесет секунди течността застива във вид на не много тънък филм от смазка.

HIGH TEMPERATURE WHEEL BEARING GREASE     

им е наистина подходяща за всички приложения от общ характер.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за какво се използват тези плъзгащи лагери и шпилки. Ползвам ги всичките тия греси, както и керамичната и силиконовата (не знам защо ги няма в каталога им). Пръскаш с флакона, за момент се получава едно кипене и след около четиридесет секунди течността застива във вид на не много тънък филм от смазка.

HIGH TEMPERATURE WHEEL BEARING GREASE     

им е наистина подходяща за всички приложения от общ характер.

Сглобих си 3d принтер. Трябва с нещо обаче да смажа лагерите и прътовете по които се движат те. Виж примерната снимка. Прътовете реално са осите по които се движат частите - xyz. Шпилката в снимката е черна. Контролира движението нагоре и надолу на главата.

 

Prusai3-metalframe.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Така е, но ако иска да скрие някой звуци от стържене, докато ако не ще да върви гладко запира и тн. лубриканта няма да помогне. 

За поддръжка препоръчвам синтетична грес

Link to comment
Share on other sites

Е, некадърния монтаж има само една оправия и тя изобщо не е свързана с безмерни количества смазка. Но тъй като ме съмнява конкретния случай да е такъв, то за подсигуряване на гладко протичане на процеса е добре да има мазгуч.

Link to comment
Share on other sites

Прясно монтирани са. Има още няколко довършителни работи и все още не е пуснат в действие. В момента вървят невероятно добре. Лагерите са в отлично състояние. Искам така и да си остане.

Link to comment
Share on other sites

Да, ако говорим за принтери, които си купуваш готови, от магазина. За този принтер, тип "направи си сам", вероятно нищо не е предварително смазано.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...