Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какви тонколонки да си взема, че тези microlab-ските се побъркват като вземе да ми звъни GSM-a. На всичкото отгоре кабелите са им къси и не мога да сложа баса долу. Имам на другия компютър едни на creative (купени преди около 10 години), с които нямам подобни грижи, но тези микролабските са ужас в това отношение

Link to comment
Share on other sites

Какви тонколонки да си взема, че тези microlab-ските се побъркват като вземе да ми звъни GSM-a. На всичкото отгоре кабелите са им къси и не мога да сложа баса долу. Имам на другия компютър едни на creative (купени преди около 10 години), с които нямам подобни грижи, но тези микролабските са ужас в това отношение

Аз си ползвам от доста време Logitech Z523, прилични колонки са, не се сещам да са пращяли заради GSM, и кабелите им са доста дълги та нямам дертове с това.

Link to comment
Share on other sites

Какви тонколонки да си взема, че тези microlab-ските се побъркват като вземе да ми звъни GSM-a. На всичкото отгоре кабелите са им къси и не мога да сложа баса долу. Имам на другия компютър едни на creative (купени преди около 10 години), с които нямам подобни грижи, но тези микролабските са ужас в това отношение

Harman Kardon SoundSticks III

 

P.S. Тук рекордера струва колкото колоните :D

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Какви тонколонки да си взема, че тези microlab-ските се побъркват като вземе да ми звъни GSM-a. На всичкото отгоре кабелите са им къси и не мога да сложа баса долу. Имам на другия компютър едни на creative (купени преди около 10 години), с които нямам подобни грижи, но тези микролабските са ужас в това отношение

Edifier M1380.

За скромните си 50-60 кинта звучат като за поне пет пъти по-скъпи. Друго, че тази простотия с телефоните при тях не се случва, а кабелите им са доволно дълги (~ 1.5 1.8)

https://www.ozone.bg/product/edifier-m1380 Само дето тук са се пооакали с цената, инак в Зора са на половина на тия пари...

Link to comment
Share on other sites

Мерси за съветите. Ще ги пробвам кои се държат добре ако пльосна телефона върху баса. Тези микролабските излезе че ако разкарам по-надалече баса ще е наред всичко, само дето кабелите на колонките са под метър и половина и до никъде не стигат. Разбирам да икономисат от нещо смислено ми те от кабели икономисали да ги ***бибип***

Link to comment
Share on other sites

борсата на Първенец, че и цената им около 50% от тази в града.

Ама там са сурови нали? На мен ми трябват готови изпечени за консумация, просто не искам да прибягвам до тея пакетираните от рода на "Елит" и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Мерси за съветите. Ще ги пробвам кои се държат добре ако пльосна телефона върху баса. Тези микролабските излезе че ако разкарам по-надалече баса ще е наред всичко, само дето кабелите на колонките са под метър и половина и до никъде не стигат. Разбирам да икономисат от нещо смислено ми те от кабели икономисали да ги ***бибип***

Удължаването на кабелите е детска игра.

Link to comment
Share on other sites

Ама там са сурови нали? На мен ми трябват готови изпечени за консумация, просто не искам да прибягвам до тея пакетираните от рода на "Елит" и т.н.

Имат и печени,но сурови са доста по-полезни :) Понеже са ни познати и знаме за какво става въпрос.Те си ги пекат и си ги пакетират.

Link to comment
Share on other sites

Имат и печени,но сурови са доста по-полезни :) Понеже са ни познати и знаме за какво става въпрос.Те си ги пекат и си ги пакетират.

Това в Първенец ли?

Link to comment
Share on other sites

Това в Първенец ли?

В първенец, да. Цехчето се намира малко преди табелата за винпрома. Всъщност, контейнерът на борсата в който се продават и тия суровите е техен.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

В първенец, да. Цехчето се намира малко преди табелата за винпрома. Всъщност, контейнерът на борсата в който се продават и тия суровите е техен.

 

Някой може ли да ми го покаже на google maps, че от одеве прегледах цялото село и не мога да го намеря тоя цех  :sad1:

Link to comment
Share on other sites

Някой имал ли е опит с морфин (след операция например)? Наистина ли има такова мигновено действие, каквото демонстрират по филмите?

Link to comment
Share on other sites

Не. Затова при операция първо те инхалират с етер или райски газ. Около 3-4мин се чака.

Link to comment
Share on other sites

Не. Затова при операция първо те инхалират с етер или райски газ. Около 3-4мин се чака.

Трябва да питам жена ми точно, но анестезията се започва с венозна инжекция а бях останал с впечатление, че газа е за да те държи упоен по-дълго време

Link to comment
Share on other sites

Изпадна ми едно дърто лаптопче HP 500, от какво страдат ако страдат и какво да гледам когато го купувам.

Питам просто за някой друг съвет.

Link to comment
Share on other sites

Черни потници и тениски, небрандирани, максимално изчистени?

В почти всички магазини за работно облекло. И тъкмо по това време на годината можеш да намериш такива от страхотно качествена материя.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...