Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нищо малоумно няма, младеж, но това е друга тема.  :grin:

 

О, вервай ми... Пробвай на няколко малки стефчови ракийки да набереш кода от първия път... :lol:

 

 

Сайт или мейл на Vato, за да искам оферта?

 

Сайта им не е активен по необясними причини...

Телефон за връзка: 0897 02 03 94

email: vatosystems@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

О, вервай ми... Пробвай на няколко малки стефчови ракийки да набереш кода от първия път... :lol:

 

Сайта им не е активен по необясними причини...

Телефон за връзка: 0897 02 03 94

email: vatosystems@gmail.com

 

Защо, след като си влизам с чипа като помахам, па и на 10 ракийки? Кодът е друга работа и е свързан с рестрикции.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Да питам нещо, колкото да си почеша пръстите... :grin:

Лек за пищящо захранване, освен ново захранване, има ли? (имам и 2ро, идентично, изгърмяло, което седи колкото да събира прах)

И в този дух, ако може да препоръчате PSU за 95W cpu, vga с допълнително захранване, 2 hdd & cd.

Сегашното е 420W и бере душа вече 5+ години

Link to comment
Share on other sites

Защо, след като си влизам с чипа като помахам, па и на 10 ракийки? Кодът е друга работа и е свързан с рестрикции.  :grin:

 

Именно де, именно :D За това казвам, че чипът е по-добрият вариант.

Link to comment
Share on other sites

Относно чиповете, за нищо на света не взимайте от сивите чипове тези които за по заоблени, много са дефектни и бързо умират, има друг модел които са по плоски и са цветни зелени, сини, червени и т.н. те са много по добри, аз от първите 100 които взех за една година останаха най-много 20-тина работещи, от вторите които взех, вече година, един не е дал фира.

Link to comment
Share on other sites

В комет електроникс има "сто" вида за под левче и още толкова за над лев. Имам 5-6 вида и не забелязвам разлика.

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Снощи съм пратил запитвания по поща на две фирми, днес сутринта на още една - до момента няма инфо.

Вчера следобед говорих с Елбраво и ми казаха само да пратя запитване на пощата и до час ще имам оферта.

Edit: Получих от Vato - най-скъпото от тяхната листа излиза по 31лв. на апартамент с 1 чип, но без домофон. В цената е най-сериозния магнит за врата 500кг. и най-сериозната хидравлика за затваряне на вратата. Понеже идея нямам колко тежи вратата, та смятам с най-скъпите. Също така излизането е NoTouch, а не с бутон. 2 години гаранция, без такса поддръжка.

Чакам от другите две фирми.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Привет,искам да попитам хора,които са дарявали кръв скоро дали дават някакъв документ след като дариш кръв и съдържа ли той кръвната група на дарителя?

Дават ти. В стаята в която ти я изследват ще те попита дали искаш да ти издадат картонче в която да е написана. Иначе още на място ще ти кажат каква ти е.
Link to comment
Share on other sites

Никъде. Ти скоро ще питаш и къде могат да ти изработят самолет, че от Гълфстрийм са се олели с цената.
Това не е бюро. Те един елементарен офис стол не могат да ти направят никъде, ти за това .......... творение питаш.

Link to comment
Share on other sites

Никъде. Ти скоро ще питаш и къде могат да ти изработят самолет, че от Гълфстрийм са се олели с цената.

Това не е бюро. Те един елементарен офис стол не могат да ти направят никъде, ти за това .......... творение питаш.

 

ХръцПсолютно!!! Нито тея, нито НАСА, нито НСА, нито ЦРУ, нито БЕРКУТ могат дори да си помислят да успеят да угодят на Ники  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това трябва да е някаква тотална измама. Никой не може да ме убеди, че в това парче желязо с една седалка има повече уникални/скъпи технологии, отколкото в едно BMW X5 последен модел. Пълен абсурд!

Link to comment
Share on other sites

Някой по-запознат с трудово-правни взаимоотношения и кодекса на труда?Има тук един казус, по който ме интересуват възможни решения.

Прати ми на ЛС казуса.

 

От какво замръзваше компютър - захранване или памет?

Една маркова бангия, каквато аз съм имал 2002г., сега прави парчета в офиса.

Link to comment
Share on other sites

Дискът е супер, поне според 2 програми. Нито е на много време, нито кой знае колко се товари.

Бах го в DDR-а... А може ли да е от прегряване? Като цяло си е печка и в последно време забелязвам, че при работа с една тежка програма, направо е пред излитане  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Нищо общо няма с температурите дефект на паметите, за кеш-а ... HDTune ... extra test ... cach ... и чакаш :) за паметите си знаеш предполагам. Ако е някое дърто амд ... почистете го, сменете му пастата ... барем поне спре да излита. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...