Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Благодаря, но за 7-ми ми трябват. Няма ли от къде да си ги купя в Пловдив?

В колата имам 1-2 бройки. Ще видя какви са. Иначе тези които аз мога да ти донеса, не се продават в Бг.
Link to comment
Share on other sites

Мерси!
На мен ми трябват някакви супер стандартни. Няма да ги използвам за осветяване на подводни пещери. :)
Само да не са от ония супер тънките, детските, които се правят на гривничка.

В крайна сметка, ако няма в Пловдив, ще си поръчам по Интернет и ще реша проблема.

Link to comment
Share on other sites

Мерси!

На мен ми трябват някакви супер стандартни. Няма да ги използвам за осветяване на подводни пещери. :)

Само да не са от ония супер тънките, детските, които се правят на гривничка.

За да осветиш нещо под вода се искат доста сериозни люмени и подходящ фокус. Тези които имам не се огъват. Доста качествени са като изработка.

Ето от тези са:

http://www.cyalume.com/psproduct.php?item=4

Link to comment
Share on other sites

Не зная къде греша, но при опит да се регистрирам във форума на Митсубиши, все не става и не.

На въпроса "Коя е старата столица на България?" пробвах да изпиша всички столици по всякакъв начин и все ми дава грешен отговор.

Ако някои има регистрация там, нека попита админа къде бъркам.

Link to comment
Share on other sites

В смисъл пръчките от втория линк, който постнах.

 

Ванка, дай вече да се видим да взема онази куршумена форма за лед като си дойдеш.  

Link to comment
Share on other sites

В смисъл пръчките от втория линк, който постнах.

 

Ванка, дай вече да се видим да взема онази куршумена форма за лед като си дойдеш.

Нищо общо с тези от вторият линк. Коренно различна е опаковката.

Може и да успея да намеря време да се видим до края на седмицата.

 

edit:

Ето такива са:

http://shop.militarygearcenter.de/product_info.php?info=p357_cyalume-chemlight-10-pack.html&language=en

Link to comment
Share on other sites

Същият производител - CYALUME. Същите часове - 12. Ако нещо не слъгват нашите... 

 

На линия съм в Пловдив до края на седмицата. Ще се радвам да се видим, бая време мина. Вече забравих какво съм ти поръчвал... Галон течност за чистачки и диодни габарити май имаше... :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Тия глупости се ползват чат-пат в подземни лагери. Но много рядко. Хората все още предпочитат карбидки, които, освен че дават нормална за очите светлина и ТОПЛЯТ.  Виж, авджиите се захласват по такива неща. Ма нали се сещаш, че на мен примерно само резервното осветление в икономичен режим ми изкарва 180ч, за къв бяс да мъкна допълнителни тежести, които след това и трябва да изнасям обратно.

Link to comment
Share on other sites

Някой който да цъка Лийг ъф Леджендс? Че един клиент ми иска "стационар който да я подкарва на макс и "да стриймвам от него като играя" ама до 1000лв ... що за игра е тая !?

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ами с и5 спокойно ще я стриймва ;) Аз на моя лаптоп се пробвах да я стриймвам,но е прекалено дърт и лаги доста...

Ето ти и тема да се ориентираш горе-долу http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3685801 

Link to comment
Share on other sites

Аз му поръчах

 

AMD fx6300 3.5-4.1 (6 core, 14mb cach)

Sapphire 7850 2Gb ddr5 256bit

16gb ram (2x8 Kingston)

700w фортронче

 

Мисля, че ще мирува с тая конфигурация.

Link to comment
Share on other sites

За да не отварям нова тема, да ви попитам направо тук. Имам проблем със звука на компютъра. От време на време (не постоянно), започва да ми накъсва за няколко секунди и после се оправя. Това го прави и на музика и на филми. Пробвах с ЮСБ аудио карта, пак същата работа. Опитах се да ъпдейтна драйвърита на дъното, ама се оказа, че в сайта на Асус, въпросното дъно не поддържа уиндоус 8. Някой да има някаква идея, какво да направя?

Link to comment
Share on other sites

Ти сигурен ли си, че машината ти е подходяща за Win8? Откъм хардуер. И щом няма драйвери за Win8 в официалната страница - значи машината ти работи с някакви "универсални", които най-вероятно не функционират добре.

 

А и моята лична позиция за операционните системи е да не минавам на най-новата, преди да са минали няколко години за изчистване на бъгове.

Link to comment
Share on other sites

Ами от към хардуер мисля, че няма проблеми с 3 ГБ рам и Dual-Core E5200 2.5 GHz. По принцип аз харесвам много 8-цата и като изключим този проблем, за който все още не съм убеден, че е от драйвърите, машината си върви прекрасно. А драйвърите, при самата инсталация, уиндоуса си ги намери сам - всички.

Link to comment
Share on other sites

Как се казваше онзи кънтри музикален инструмент, дето е като пластина,слага се в устата и с пръсти се дрънка по нея. Издава специфичен метален звук.

Не е хармоника.

Намерих го - http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%80%D1%8A%D0%BC%D0%B1%D0%BE%D0%B9

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

Как се казваше онзи кънтри музикален инструмент, дето е като пластина,слага се в устата и с пръсти се дрънка по нея. Издава специфичен метален звук.

 

JAW HARP

 

хармоника?

:laughing:

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...