Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Усетих се маааалко след като написах поста. Не съм се ровил да чета как става номера с прекодировката и дали е само софтуерно или трябва да се пипа и карантията. Става въпрос за този плейър http://aval-bg.com/products/product_id/472/category_id/9/Pioneer+MVH-X560BT

 

Не е нещо космическо, но има как да ми дойде на половин цена от Щатите, след 2-3 месеца. Но ако трябва да се плаща за прекодировка на радиото, то цялата хамалогия губи смисъл. То и един лев отгоре да дам, пак губи смисъл, най-малкото заради гаранцията.

 

http://www.toytowngermany.com/lofi/index.php/t115880.html

 

Не мисля, че ще имаш проблем.

 

Аз също смятам да си внеса едно радио за колата идните месеци.

Link to comment
Share on other sites

я дай некъв читав линк, че тоя нещо не ми го отваря...

 

Edit: Явно сайтът е бил в профилактика. Сега се отваря без проблем.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Откъде в Пловдив купувате евтино пилешко месо? Става въпрос за гърди, филе, бонфиле? Интересувам се от конкретни места и цени :)

Благодарности!

Link to comment
Share on other sites

Как са сметките ви за ток в сравнение с предния месец? Тъй като моята е значително по-висока а потреблението ми смятам е същото...

 

При нас беше с 40-на лева повече, но предвид много почивни дни - е нормално.

Link to comment
Share on other sites

Как са сметките ви за ток в сравнение с предния месец? Тъй като моята е значително по-висока а потреблението ми смятам е същото...

 

В едната къща с около 40лв. отгоре, в другите 2 с около 30лв. отгоре.

В офиса с 20лв. надолу.

Абсолютно нормално, предвид факта, че се пекоха баници, пити, меса, готвиха се 100 неща и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Ся... имаме помлян лентов кабел за дисплей ... ама наистина помлян... прекъснат на към 7 места. Вчера по изискване на клиента запоихме скъсаните проводници в кабела, дисплея палеше идеално, контрола на осветяването също. Клиента пририта да си го вземе и сега дисплея не пали лампата. Бачка без подсветка... ?! 

 

Някой правил ли е ремонт на лентов кабел с успех или ?! Ако някой се чуди що се правят тия процедури... няма кабел или негов аналог във все сайтове където търсих вчера. Точния номер на кабела е > 

 

K19-3040006-H39

 

_______________________

Съвет какво да правим от някой по-вещ? :D

Link to comment
Share on other sites

Ако някой се чуди що се правят тия процедури... няма кабел или негов аналог във все сайтове където търсих вчера. Точния номер на кабела е > 

 

K19-3040006-H39

 

Съвет какво да правим от някой по-вещ? :D

https://www.google.bg/#q=K19-3040006-H39

 

http://www.pchub.com/uph/laptop/235-76230-20529/MSI-MS-1651-LCD-Cable-15-.html

 

http://www.dhgate.com/product/ems-new-msi1651x-k19-3040006-h39-lvds-cable/163033627.html

Link to comment
Share on other sites

Опциите ги знам за ebay ... лаптопа трябваше да е готов в понеделник ;) трябваше ми от БГ сайт. Е това е снимка като го направих 1вия път. Бачкаше идеалка. Ся няма палене на лампата с тоя кабел.

 

20140113_164250.jpg

Link to comment
Share on other sites

Възможно ли е да ми падне бушона, който се намира долу при таблото с електромерите, при положение, че единствените неща, които са консумирали ток, когато се е случило това са: безжичен рутер, телевизор на стендбай и 2 светещи ключа за лампи? В смисъл то се е случило, значи е възможно, но ме интересува да се притеснявам ли, че нещо може да дава на късо или може да е просто нещо от мрежата?

Link to comment
Share on other sites

Или някакъв токов удар или нещо е дало на късо при теб. Имай предвид, че тия бушони долу са пълни боклуци и са с по-нисък ампераж от твоя главен. Иди и го вдигни, ако пак падне, значи има късо при теб. 

Link to comment
Share on other sites

Благодаря. То през нощта се беше случило, сутринта го вдигнах и досега всичко си е нормално, ама ми стана странно, че без видима причина само моя предпазител е паднал.

Link to comment
Share on other sites

Към днешна дата данъка на кола 130к.с. е към 170лв. След като данъците на колите преди 2000 ще скочат двойно, означава ли че този данък ще стане към 340лв.

Link to comment
Share on other sites

Към днешна дата данъка на кола 130к.с. е към 170лв. След като данъците на колите преди 2000 ще скочат двойно, означава ли че този данък ще стане към 340лв.

 

Не.

Link to comment
Share on other sites

Преди време някой беше дал сайт, където можеше да се види автокаското на марки и модели коли, на каква сума са оценени и такива работи. Т.е. справочник, по който се ориентират застрахователните компании. Мерси много, ако някой се сети. :)

Link to comment
Share on other sites

Може и това да е или подобно. Аз ли бъркам нещо с немския или иска 7.90 за да ми покаже инфото след като съм избрал  нещата?

Link to comment
Share on other sites

Може и това да е или подобно. Аз ли бъркам нещо с немския или иска 7.90 за да ми покаже инфото след като съм избрал  нещата?

Не бъркаш. Те ползват разни хартиения вариант на точно това същото

Link to comment
Share on other sites

ПичуИ, дайте един акъл - трябва ми рутер, който да Фърля Wi-Fi от третия етаж до първия. На третия етаж е апартамент, а на първия има офис. Нещо до 100 кожи ще свърши ли работа или да мисля вариант да пускаме кабел до долу?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...