Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

 

Глоба има ако изтървеш срока с повече от месец.

 

Или ако си я загубил или са ти я откраднали. Във всички останали случаи се подновява без глоба.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да ми помогне как се пускат динамични суптитри на 3D Smart TV в частност LG 42 LA640S? В описанието на субтитрите пише, да се именуват двата файла по същия начин както се казва филма. Това съм го направил, но не тръгват. Там обаче пише да се сложат в някакви папки на филма, а там такива папки няма. Създадох ги, но ефекта е същия. Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Един вид, няма да ме бъде, да не се мъча?

 

П.П. М да, сега прочетох в субтитрите, че могат да се ползват с външен плеър към 3D телевизор и щом не тръгват моя не ги приема явно.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

В какъв формат са? Ако ги поддържа, трябва да си ги приеме и да ги покаже, но проблема е, че когато разцепения на 2 части 3Д файл се съедини в едно, за да се получи образа, субтитрите не се наслагват допълнително, а си остават и също се наслагват.

Link to comment
Share on other sites

Защо не е хубаво да се оставят горещи неща в хладилника?

1 Зверски претоварваш компресора.

2 Температурният режим си взима отпуска и отива на майната си.

3 Образува се конденз (следователно, скреж) в многократно по-големи количества.

 

П.п. Мисля, че толкова причини са ти достатъчни. За горещите работи хората са измислили шоковите охладители и замразители ;)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, исках да пробвам нискотемпературно охлаждане на стоманено длето. Фризера свърши работа. :) 

 

Философи.

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми помогне как се пускат динамични суптитри на 3D Smart TV в частност LG 42 LA640S? В описанието на субтитрите пише, да се именуват двата файла по същия начин както се казва филма. Това съм го направил, но не тръгват. Там обаче пише да се сложат в някакви папки на филма, а там такива папки няма. Създадох ги, но ефекта е същия. Идеи?

 

Зависи от какво ги пускаш към телевизора, аз ползвам РС-то видокарта Saphire HD7850 2GB през HDMI кабел 1.4 

Ползвал съм много програми за гледане и съм доволен само от една, cyberlink powerdvd v12.0 ultra 

През нея само показвам видеофайла и автоматично включва 3D-то на телевизора и субтитрите си ги наслагва сам, всичко е перфектно, а и звукът е много як през оптичен кабел към домашното кино.

TV-то е Samsung 40ES6500

Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...