Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Накратко - зависи, пробвай. Надълго - зависи от устройството и драйверите, възможно е да трябва да нотифицираш по някакъв начин. Plug n play не включва RS323 по принцип.

Ами едното е рутър, другото в UPS, но дето казваш най-добре ще е да се тества.

 

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/hardware/ff546488(v=vs.85).aspx

 

За векторните ще видя днес мога ли да ти помогна.

 

Ред. Устройват ли те?

Трябват ми по-скоро векторни икони май така се водят:

 

b9a4523e955c8442.jpg 5402f90cd790b4e2.jpg

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Ами едното е рутър, другото в UPS, но дето казваш най-добре ще е да се тества.

 

90% съм сигурен , че и двете ще станат без рестарт. RS232 при тях е вторична екстра и са "винаги готови" за комуникация.

Link to comment
Share on other sites

От кой цокъл - 1156 или 1155? :)

Клокващ се или не, с добро дъно или не. На старо или нов? Много са нещата, които определят цената :).

 

Скорпионски - i5 2400 + бюджетно дъно ще му легнат малко над 300 лева, така че има възможност за под 500 лЪва. Ще му останат пари и за релаксиращ масаж при китайка + happy ending :)

 

EDIT - i5 2400 + ASRock H61M-VG3 = 311 лева :)

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

Има ли начин на китайска реплика на смартфон да се смени андроид-а ? И ако да как ?

Начините  са  2.

1-ви. Производителя на  репликата  пуска  нова  версия на  андроида.

2-ри  Някой добър юзър е  направил  къстъм версия  за  твоята  реплика(недостатък:  иска  рут) 

 

Други  гимнастики  не  са  препоръчителни  ако  искаш  да  имаш  работещ  телефон  :)

Има много "ако-та". Аз съм му дал универсалното решение на проблема. Ако случайно юзъра и паролата са сменени, ще се мисли друго решение.

Хосте, май с ресет няма да стане номера.

 

С ресет  става.  Проблема  е,  че  няма  да  може  да  си  настрои  рутера  след  това  и  ще  се  наложи  пак  да  вика  комшията  :)

Link to comment
Share on other sites

Тончо, вече ще започна да ти искам пари за консултации :).

Програмата за следене на всякакви функции на видеото по време на игра е MSI Afterburner, но като я слагаш, не махаш отметката за Riva Tuner, ами я записваш с нея. После отиваш в Settings - Monitoring и от там си избираш какво да ти показва на дисплея (слагаш отметки на Show on screen display).

 

Да. Май трябва с абонамент да му го направят форума на него. :)

 

 

Я ги виж ти, всезнайковците :)

Хубаво, че съм аз да задам някой въпрос, че иначе ще се сдъвчете един-друг.

Link to comment
Share on other sites

Не се бях интересувал в последните 1-2 години от видеокарти ... защо ми се струва, че цените сякаш са спекулативно високи дори и 2ра ръка ?! http://prodavalnik.com/videokarta-radeon-6750-1gb-ddr5-i39331631 примерно? Тва не е ли доста за дърта карта, па дори и 256бит и 1гб дрр5 !? Гледам и някакви 9600гт и 9800гт малко под 100лв?! Аз ли изтървам нещо или!? Щото тва са си тотално стари карти.

Link to comment
Share on other sites

Тук има много възможни отговори. Зоната е свободна и всеки може да иска каквото му скимне. Най-често срещаната причина за завишени цени е е евнтуален мегдан за пазарлък надолу. При нас го правят пък, за да могат да се ъпнат с намаление после. Може пък и да са намаляли като количество подобни карти на пазара, а да има търсене за тях. Както при някои видове РАМ. Еднозначно не може да се каже. И не забравяй, че може да много да се иска, но дали се получава е друга работа...   

Link to comment
Share on other sites

Не се бях интересувал в последните 1-2 години от видеокарти ... защо ми се струва, че цените сякаш са спекулативно високи дори и 2ра ръка ?! http://prodavalnik.com/videokarta-radeon-6750-1gb-ddr5-i39331631 примерно? Тва не е ли доста за дърта карта, па дори и 256бит и 1гб дрр5 !? Гледам и някакви 9600гт и 9800гт малко под 100лв?! Аз ли изтървам нещо или!? Щото тва са си тотално стари карти.

Е ти пък намери къде да гледаш.Те някой хора търсят и по 160лв за табелка, ама друг е въпроса дали има кой да им ги даде.Ако някой клъвне - евала, ако не ще се пазарим.

 

P.S. Ако си търсиш карта, за тия пари мога да ти дам моята sapphire hd 5830 :)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Е ти пък намери къде да гледаш.Те някой хора търсят и по 160лв за табелка, ама друг е въпроса дали има кой да им ги даде.Ако някой клъвне - евала, ако не ще се пазарим.

Пропускаш важната  част от  обявата  "Rare communist old vintage metal enamel sign"  :)

 
Link to comment
Share on other sites

Ти мани табелата, ами тоя същият иска 3 бона в зелено за едни чукнати 50 с'тинки, щото били супер уникални ; обаче ако ги вземеш...все пак си на далавера - няма да плащаш пътни. :lol:

Интересното в  случая е,  че има  111 продажби.  Явно все някой  купува  такива  стари  неща   :) 

Иначе  телефона  кърти.  Мисля,  че  имам  същия  в мазето(червен)  http://www.ebay.com/itm/VINTAGE-Bulgarian-1987-old-TELEPHONE-/151189491173?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2333988de5

Link to comment
Share on other sites

Между другото тоя е от Пловдив - нищо чудно да е нашият Сотбис под прикритие, понеже и той е голяма скръндза (шегичка :P).

 

Да, хора с разнообразни интереси и пари има всякакви по света - въпросът е да имаш търпението да изчакаш подходящия човек с интереси и пари да се появи по някое време и да забележи продажбата на това, дето по принцип е за боклука. Е...ако си доста нагъл и искаш $3000 за нещо, дето не струва и $30...няма да имаш много успех в продажбите. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не се бях интересувал в последните 1-2 години от видеокарти ... защо ми се струва, че цените сякаш са спекулативно високи дори и 2ра ръка ?! http://prodavalnik.com/videokarta-radeon-6750-1gb-ddr5-i39331631 примерно? Тва не е ли доста за дърта карта, па дори и 256бит и 1гб дрр5 !? Гледам и някакви 9600гт и 9800гт малко под 100лв?! Аз ли изтървам нещо или!? Щото тва са си тотално стари карти.

 

Защото се ползват за лайткони, специално картите HD серията с чипове ATI. :).

Килохеша й е над 200, за разлика от на много други далеч по-мощни карти на GTX, които и най-скъпата карта не може да се опре и на най-слабата на ATI.

Само тези карти могат да вършат тази работа и затова са с по-високи цени.

Link to comment
Share on other sites

Ти хубаво ще чакаш ама пускането на всяка обява в ebay струва пари. За 2-3 седмици искаха по $10 или нещо такова. + процент от продажбата ако стане нещо.

Link to comment
Share on other sites

Ти хубаво ще чакаш ама пускането на всяка обява в ebay струва пари. За 2-3 седмици искаха по $10 или нещо такова. + процент от продажбата ако стане нещо.

 

Моля аматьорите в Ибей да не се обаждат без достатъчно натрупан личен опит. :santa:

Позаинтересувай се каква е месечната квота на безплатните обяви за различните типове продавачи и се върни да го споделиш пак тука ако искаш. Оставям настрана и периодичните free listing-промоции, които са извън квотата...Единствено се плаща final fee и някои шаренийки, които искаш да направиш като extra към обявата си.

Link to comment
Share on other sites

Сплендора е виновен - той ме провокира. :P

 

Добре бе, ще го измета след малко..........и покрай поста ти ще гледам да забърша пак още някой твой, ей така...като бонус и за тренировка. :evil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...