Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tp-Link tl-wr740n

В полето за адрес на браузъра, който използваш, пишеш 192.168.0.1 (ако не стане с 0.1, пробваш с 1.1), след което за user name и парола попълваш: admin и admin. После отиваш на Wireless > Wireless Security > WPA/WPA2 - Personal > Password и от тук си виждаш паролата :)

Link to comment
Share on other sites

В полето за адрес на браузъра, който използваш, пишеш 192.168.0.1 (ако не стане с 0.1, пробваш с 1.1), след което за user name и парола попълваш: admin и admin. После отиваш на Wireless > Wireless Security > WPA/WPA2 - Personal > Password и от тук си виждаш паролата :)

Има  една  малка  подробност.  Ако  комшията  е  сменил  паролата  за  достъпа  към   рутера,  това  admin/admin   няма  да  му свърши  работа.  

Link to comment
Share on other sites

Има  една  малка  подробност.  Ако  комшията  е  сменил  паролата  за  достъпа  към   рутера,  това  admin/admin   няма  да  му свърши  работа.  

Има много "ако-та". Аз съм му дал универсалното решение на проблема. Ако случайно юзъра и паролата са сменени, ще се мисли друго решение.

Хосте, май с ресет няма да стане номера.

 

Я имам въпрос. Трябва ми някакъв овлажнител (най-добре на силиконова оснава) за гума. Няма в Практикер и Алати. В Бриколаж още не съм ходил. Евентуално да ме насочите и към някакъв специализиран магазин за спортни стоки, защото гумата всъщност е лентата на бягащата пътека вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

Пиши ква пътека. И какъв точно е проблема. Има едни спрейчета на "Кетлер" с пишка отпред за смазване, ама май не търсиш такова нещо.

 

Такива

Link to comment
Share on other sites

Много ме дразни това съобщение, а от линка нищо не се разбира.

Как да го разкарам.

 

 

С отметката за непоказване вляво долу + Close не става ли?

 

Off/ за Сотбиса

 

 

...бягащата пътека вкъщи.

 

Ти бягаш? И то у вас? От кого?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Може да тренира, че ти да не може да му избягаш :) :)

 

Аз така или иначе не мога да му избягам от сумати време (всякак пробвах) - на ЛС той има едно специализирано ЛС-тема (щото вече е от няколко страници), в което непрекъснато ме тормози за какво ли не...трий това, преименувай онова, хубав ли ми е новия таблет, как са китайците, с колко ще се увеличи външния дълг на Щатите и все такива... :CryBaby:

Link to comment
Share on other sites

Пиши ква пътека. И какъв точно е проблема. Има едни спрейчета на "Кетлер" с пишка отпред за смазване, ама май не търсиш такова нещо.

 

Такива

Да, точно такова от линка. За впръскване под лентата. Аз се замислих и за WD40. Няма ли да ми свърши работа?

 

Аз така или иначе не мога да му избягам от сумати време (всякак пробвах) - на ЛС той има едно специализирано ЛС-тема (щото вече е от няколко страници), в което непрекъснато ме тормози за какво ли не...трий това, преименувай онова, хубав ли ми е новия таблет, как са китайците, с колко ще се увеличи външния дълг на Щатите и все такива... :CryBaby:

:rofl:

Кво се оплакваш бре. Поршето в гаража и вилата на Кайманите малко ли са за положения от твоя страна труд?!?!?! :moon:

 

Бан за тормоз на модератор :evil :evil :evil

:cry

Link to comment
Share on other sites

Много ме дразни това съобщение, а от линка нищо не се разбира.

Как да го разкарам.

 

Ако ти се показва при стартиране, пробвай да го махнеш от startup-a. В run пишеш msconfig, там ще ти излезе един прозорец System Configuration и четвъртото под ред поле е startup. От там му задаваш да не се показва повече този прозорец, рестарт и готово.

Най-лесно прозорчето run ще ти излезе като натиснеш бутона на windows + R

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Няма ли да ми свърши работа?

 

 

 

 

За съжаление - не. Един клиент си беше преебал пътеката с него. Как е успял - не знам...

Link to comment
Share on other sites

Ако ти се показва при стартиране, пробвай да го махнеш от startup-a. В run пишеш msconfig, там ще ти излезе един прозорец System Configuration и четвъртото под ред поле е startup. От там му задаваш да не се показва повече този прозорец, рестарт и готово.

Най-лесно прозорчето run ще ти излезе като натиснеш бутона на windows + R

 

То си има място за отметка и да не се показва повече, но не е в това въпросът.

Не мога да разбера какъв драйвер ми иска, за да го инсталирам ръчно.

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин на китайска реплика на смартфон да се смени андроид-а ? И ако да как ?

 

Разбира се.

Но когато излиза нова версия на Андроид, производителите на реплики не си играят да пренаписват новата версия към апаратите си, а си инсталираш официалния Jelly Bean и при инстала избираш какво да му инсталираш и какво не - мисля къстъм ром им се казваше и за тях имаше много положителни отзиви.

-Направи си регистрация в този линк и там само с това се занимават и ще те насочат най-добре.

http://www.androidbg.com/forum/forum145-telefoni-ot-neizvestni-iztochnitsi.html

Link to comment
Share on other sites

Над 1KW захранване??? Сигурен ли си че не си объркал нещо сметките като мен? Щото аз взех преди време един киловатов енермакс и излиза че ползвам 30% от капацитета му само...

 

Чак пък никъде да няма - в амазон и ebay има всичко :)

 

И в jar намерих ама не чак 1500: http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=544706

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

малко ми е , трябва ми 1200W минимум.

интересното е че и в амазон няма а са на преордер за след 1-2 седмици което не ме устройва. 

Link to comment
Share on other sites

малко ми е , трябва ми 1200W минимум.

интересното е че и в амазон няма а са на преордер за след 1-2 седмици което не ме устройва. 

 

Ех, тая мания с копането... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

За съжаление - не. Един клиент си беше преебал пътеката с него. Как е успял - не знам...

Да ми кажеш откъде в Пловдив мога да го купя този препарат или подобен.

 

малко ми е , трябва ми 1200W минимум.

интересното е че и в амазон няма а са на преордер за след 1-2 седмици което не ме устройва. 

В sky.bg има1200в, ама е малко скъпо.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...