Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

43 minutes ago, Godfather said:

Поздравления за повишението! Надявам се да върви и с финансово такова, че понякога се разминават. На мен например от този месец ми повишиха с 20% заплатата и бонусите, без на практика да ме повишават в длъжност и да ме трупат с нови отговорности, защото се уплашиха сериозно, че могат да ме изтърват. :lol:

Благодаря,  да идва и с финансова част :))) Всъщност се създава интересен момент, като архитект band-а на заплатата ми отговаряше на старши мениджър при нас(tech и мениджмънт bands за различни). С повишението ми чието друго име щеше да е "старши архитект", ако шефа ми не беше преценил, че ставаме доста голяма организация и за него е по-добре да не сме толкова flat, влизам при директорите.. Но тийм лийд позицията бидейки от мениджърска страна, е доста назад.. Интересно какво ще направят с band-a ми. Но да се чешат по главите,  аз се препичам в Италия:))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 hours ago, w00x said:

Много красиво и спокойно изглежда.

Тук е пълно с диви места, особено по островите като този, където човек може да избяга от лудницата на мегаполиса. Това зад дървото е някакъв провинциален природен резерват а имота с тази къще е в края на един селски път. Абсолютна тишина и спокойствие, а океана ти се плиска в краката. Единствената компания са някакво семейство сърни, които буквално живеят в двора зад къщата. А връзката с цивилизадията са само лодките, които чат-пат минават в далечината. :)

Link to comment
Share on other sites

Подарих си една раница за пътуване. Дано е предвестник на края на пандемията, за да мога да си я ползвам и международно!! :) 

 

Heimplanet Transit Line Travel Pack 34L

 

Heimplanet Transit Line Travel Pack 34 L - Mukama

image.png

Link to comment
Share on other sites

Честито! Ама не е ли малко мъничка? Аз за 3-4 дневни планински преходи съм с 42 литрова ако съм сам. Ако и дъщерята е с мен съм с 65-цата, а тя мъкне 42-ката....Вярно, че нося неща които за сега не са ми били нужни, но пък човек никога не знае.... 

Така като я гледам ми прилича на нещо като софтшел материя.... Водоустойчива е предполагам.... 

Link to comment
Share on other sites

Аааа, не, не. Не за такива пътувания. :) 
Тази я взех за градски/международни пътувания с продължителност до седмица. Вместо сак. Надявам се, че ще ми стигне да събера багажа за по-малко от седмица престой през топлите месеци. Главната ми идея беше да се събира в на Райън/Уиз нелепите изисквания за ръчен багаж. Сега пътувам с един сак, който е удобен, доколкото може да е удобен един сак, но започна да се разпада малко по малко и ми писна да го оправям постоянно.

 

За дневни планински разходки си взех друга раница преди 3 месеца. 24 литра. Ето такава.

 

deuter-futura-24-clay-ivy-30.jpg

 

https://www.bikester.co.uk/deuter-futura-24-backpack-clayivy-1022087.html

 

Преди ходех с една най-обикновена на Векторинокс, която си купих 2007-ма от САЩ, но много ми спарва навсякъде, където има контактни точки. И не само. Като се напълни става неудобна за по-дълго носене. Затова реших да се ъпгрейдна с нещо специално предназначено за целта. :) Като изключим, че още не мога да се науча как да я нагласям, съм доволен от раницата. И я взех на добра цена, защото точно беше излезнала по-нова ревизия, та тези ги разпродаваха с голямо намаление.

Link to comment
Share on other sites

Зависи какво имаш предвид под "седмица". По мое мнение за 4 бр. тениски+бельо+панталон/дънки+суитчър/блуза ще стигне, ама до там... Ако искаш втори чифт обувки/маратонки вече ще е сложно....за до 4, макс 5 дни може би ще свърши работа. 

Link to comment
Share on other sites

Имам предвид 3-4 нощувки.

Още този уикенд ще разбера дали е достатъчна. Хората пътуват само с тази раница за дълги периоди, но с много оптимизиран багаж.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Новата каляска. 2015 audi q5 3.0tfsi. Доволен съм, въпреки, че трябваше да си понапъна гъза за 3-4 месеца. Колата много ме кефи, върви супер и ми даде разход 8.4 за 250км 

IMG_20210927_183345.jpg

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kotora said:

Новата каляска. 2015 audi q5 3.0tfsi. Доволен съм, въпреки, че трябваше да си понапъна гъза за 3-4 месеца. Колата много ме кефи, върви супер и ми даде разход 8.4 за 250км 

 

Честито! Много безаварийни километри и само на хубави места да те кара :)

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, kotora said:

Новата каляска. 2015 audi q5 3.0tfsi. Доволен съм, въпреки, че трябваше да си понапъна гъза за 3-4 месеца. Колата много ме кефи, върви супер и ми даде разход 8.4 за 250км 

 

 

Айде, честито. :) Много коври да возиш в нея!

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, kotora said:

Новата каляска. 2015 audi q5 3.0tfsi. Доволен съм, въпреки, че трябваше да си понапъна гъза за 3-4 месеца. Колата много ме кефи, върви супер и ми даде разход 8.4 за 250км 

IMG_20210927_183345.jpg

Честито Которе! Много добре изглежда!

Link to comment
Share on other sites

Е тва е ся... Галицин, гледаш ли кво праат тия пусти копченатискачи! От избушлена Хонда се качва младежът на трилитрово Ауди. А ти се трепеш и караш баничарка.... Няма справедливост в тоя живот! :laughing1::laughing1::laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, RaptoR said:

Е тва е ся... Галицин, гледаш ли кво праат тия пусти копченатискачи! От избушлена Хонда се качва младежът на трилитрово Ауди. А ти се трепеш и караш баничарка.... Няма справедливост в тоя живот! :laughing1::laughing1::laughing1: 

Аз карам баничарка, просто защото не мога да сляза от нея. Ако има кой да ми върши работата, що пък и аз да не си возя задника в нещо друго?

Link to comment
Share on other sites

Благодаря :) 

 

@Godfatherтя тая каляска е от Канада. уикенда ще й оправя фаровете и другата седмица мъки в КАТ Пловдив :D Ще пратя баща ми да се занимава. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Много е популярно явно да се внасят ударени коли от Канада, да се оправят тука и да се продават.
Забелязвам го и с Маздите, които гледам.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Свършиха ли ауди-та в Европа, че от Канада я докара? каква е идеята?

Този двигател в това купе го няма в европа. Колата е произведена в Германия. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kotora said:

Този двигател в това купе го няма в европа. Колата е произведена в Германия. 

Честито,много добре изглежда,на първо четене виждам стойка за истински теглич това е голяма екстра да знаеш:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...