Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мониторът ми слабо се заклати, както и въртящия стол - много слабо все пак...

 

P.S. Всъщност къщата, в която живея, цялата е един сензор - аз обикновено не си лягам докъм 5 сутринта и преди време когато през нощта събираха боклука с някакъв камион (който от година вече са го сменили с друг), още когато приближаваше и дори двигателят му все още не се чуваше - къщата леко вибрираше и когато усещах вибрациите...винаги знаех, че до 20 секунди ще чуя и самия камион. ;)

 

Edit: Май аз съм бил първият, който го е отразил някъде в нета. :D

 

Земетресение от 4.1 по Рихтер край Гоце Делчев

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много си млад още ;).

Абе и аз съм млад уж, ама на четвъртия етаж в офиса се усети :)

 

Тия Великобританци как позволяват на тая паплач такива своеволия? "London, for not having closed the street during Ramadan, as they wanted. Poor Europe, they are still asleep.."

Link to comment
Share on other sites

На работа при мен абсурд някой да усети кавото и да е земетресение. Понеже сме на Кукленско и всеки един ТИР по булеверда друса сградата. Чустваме се като в Япония и сме свикнали, кога ли ще падне един ден, дано няма хора вътре....

Link to comment
Share on other sites

... като гости е редно да се набляга повече на положителните неща. :)

по-късно, същата седмица:

 

Тази вечер Йегера ме накараха да ги псувам като хамалин... :devil

Link to comment
Share on other sites

по-късно, същата седмица:

 

Признавам си, още на втората седмица простотията ме връхлетя със страшна сила! Първо забравих да се оплача, че онази вечер някакви идиоти строшиха задното стъкло на колата на баща ми (ей така от чиста простотия), та два дена трябваше да се разправяме с полиция, застрахователи и дилъри за доставката на оригинално стъкло. След това дойде номера с топлата бира в Йегера, което вече преля чашата. Днес бях в Хепи на Главната - перфектно обслужване и кухня. Нищо общо с катилите в Йегера!

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, и към Хепи съм имал доста забележки. Като цяло са добре, но и обслужването е куцало и храната също. Не съм капризен човек, но съм перфекционист за доста неща и често се случва да се подразня.

 

 

Коя е най - тъпата навигация на света:

google maps

Това лайно вместо да ме прекара през най - добрият маршрут ме заби в третокласни пътища в супер див район в Сърбия. Над 50 килоюетра не видях прав участък по дълъг от 100 метра. Накрая и пътя свърши и карах офроуд... Друго адски досадно нещо е как през няколко минути предлага да те прекара през съвсем различно място от това което си задал и трябва постоянно да натискаш: No, thanks

Педалиии

 

И аз съм си виновен, че се доверих. По принцип винаги гледам сам да си направя маршрута и да си следя табелите.

Link to comment
Share on other sites

При положение, че има толкоз добри заведения в Пловдив. Щастливци под тепето, Паваж. Да се забиеш в тъпото хепи си е направо за разстрел. 

Link to comment
Share on other sites

При положение, че има толкоз добри заведения в Пловдив. Щастливци под тепето, Паваж. Да се забиеш в тъпото хепи си е направо за разстрел.

Не точно. И в Паваж са се дънили...
Link to comment
Share on other sites

Всяко заведение се е дънело по една или друга причина.

На мен в Йегера ми се издъниха с Кайзершмарн. Имаше вкус на брашно и беше недоопечено. Сервитьорката се намръщи като го върнахме, но след като го занесе до кухнята се върна с торба извинения от готвача. 

Хубава черта е когато си признават грешките и се извиняват, това важи и за двете страни. 

Link to comment
Share on other sites

Коя е най - тъпата навигация на света:

google maps

Това лайно вместо да ме прекара през най - добрият маршрут ме заби в третокласни пътища в супер див район в Сърбия. Над 50 килоюетра не видях прав участък по дълъг от 100 метра. Накрая и пътя свърши и карах офроуд... Друго адски досадно нещо е как през няколко минути предлага да те прекара през съвсем различно място от това което си задал и трябва постоянно да натискаш: No, thanks

Педалиии

 

И аз съм си виновен, че се доверих. По принцип винаги гледам сам да си направя маршрута и да си следя табелите.

Мен лично гугъл мапс-а ме е натрисал да карам по път... който е съществувал преди 2000 години :unsure:

По въпроса бях писал и тук, а на Мисирчо съм му и разказвал в 3D как един дядо и една баба се кръстиха като ме видяха с Канго-то на... ъъъ... път, който и триоските на горското избягвали, понеже нямало булдозер на близо, та да ги вади. Аз минах по него... с Канго (щот когато се усетих, в продължение на 5-6 километра нямаше къде да се обърне)... С по половин гума висяща над пропастта...

Link to comment
Share on other sites

При положение, че има толкоз добри заведения в Пловдив. Щастливци под тепето, Паваж. Да се забиеш в тъпото хепи си е направо за разстрел.

 

Ти голям майстор си се извъдил бе которе. Тия дето ги споменаваш ги обиколих първи. Да не говорим, че собственика на Паваж ми е племенник. Тази вечер обаче съм се опънал в една прохладна градина в Копривщица - направо приказка! :) :beer:
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Великото геройство на онази лайняна геена да метне атомни бомбички над абсолютно нищожни от към стратегическа стойност японски цели. Е подсъдна както по мерките на Нюрнберг, така и по критериите на Хага! Още повече, че конкретната война е предизвикана от конкретната лайняна геена съвсем целенасочено, пък колкото и да се правят на пръднали в асансьора!

Къде е демокрацията и къде е международното право, драги ми господа?! Аз лично имам тежкото подозрение, че демокрацията е мъртва още от времето, когато гърците са престанали да мятат съответните чирепчета в съответните гърненца. А международното право и изобщо правото е така изкривено, че е редно да го наричаме - Криво!

 

П.п. Във войната (битката) чест няма (японците са направили грешката да мислят обратното). Риташ в главата, докато противникът омекне, после няколко контролни ритника в бъбреците и ако оня шавне, продължаваш в главата! Но да бомбардираш културни центрове (Кьолн и още много) и да използваш ОМП над абсолютно цивилни цели (Хирошима и Нагасаки), е безчестие в безчестието!

 

П.п.2  Ще ми се да вярвам, че майката земя най-сетне ще се събуди и ще отърси от гърба си паразитът наречен човечество....

Link to comment
Share on other sites

Всичко с времето си :) Сега засега е забавно какво точно правят "интелигентните" с планетата... и колко много се гордеят с ума си докато са забравили, че имат сърце.

 

2Xtvzwcn_o.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мисля, че трябва да си поласкан защото идеите ти за "отърсване от паразита човечество" са доста добре застъпени в изкуството и литературата, горното беше само малък цитат от наското прочетена книга. Иначе с подобни неща е пълно навсякъде и големи имена стоят зад тия идеи.

 

Ама всъщност майната им на имената, въпросът е, че все пак доста хора стигат самостоятелно до едно и също заключение пък дори и след много пиене на бирa. Ин вино веритас, както е казано...

 

П.П. Е сега се сещам за индуизма с неговата света троица - създателя, поддържащия и разрушителя. Последният слага край на сегашното когато назрее моментът за новия цикъл.

Link to comment
Share on other sites

Май и двамата се шегуваме...

 

Ама не на шега - искаме си обещаното инфо за чистите кухни :) (не всичко е пари и не става с пари, все пак)

Link to comment
Share on other sites

Май и двамата се шегуваме...

 

 

Егати и параноично-подозиращият тип дет си. Чесно!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...