Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Или го подарявам на някой на който би му било полезно или отива в контейнера за битова електроника. Ако устройството има батерия, тогава тя се изхвърля в контейнера за батерии.

 

Би трябвало в големите магазини за електроника да има такива контейнери.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата,че колегата Бат Ицо https://www.bulforum.com/user/2261-бат-ицо/се оказа адски корав моторист...С тежко ендуро е достигнал най-северната точка на континента-NordCap...приблизително 5000км от Пловдив....

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата,че колегата Бат Ицо https://www.bulforum.com/user/2261-бат-ицо/се оказа адски корав моторист...С тежко ендуро е достигнал най-северната точка на континента-NordCap...приблизително 5000км от Пловдив....

Много сериозен пробег. За колко време го е направил?
Link to comment
Share on other sites

Много сериозен пробег. За колко време го е направил?

 

Нямам идея,писах му във Фб но май рядко влиза...ще разберем  :rolleyes: Иначе и на мен ми е мерак,обаче мисля да си пратя мотора до Копенхаген,a аз със самолет и от там са към 2000 км...иначе много време отнема.И ресурс де :shy:

Link to comment
Share on other sites

41315638_693804417663541_477185170544682

Filip Simpson

В последно време , забелязвам ,че хората споделят този колаж от снимка от миналото ми и от сега , за това реших и аз да я споделя , така да съм в крак с тенденцията . Искам само да знаете , че никога не ме е било срам от миналото ми , нито пък съм крила стари снимки ! Свободни сте да ме наричате пластмасова , изрод , изкуствена , психопат и прочие , но не забравяйте , че зад всичко това се крие колко много се боите от това , че ви превъзхождам ! Има за какво да се боите , така е , особено момичетата , които всячески се стараят да отлепят погледите на гаджетата си от мен , но спокойно вашите приятели не изкарват достатъчно , за да си ме позволят ! Те не заслужават жена като мен , защото аз не съм просто жена , аз съм изкуство !!! 1f609.png

 

Какво ми изкочи във Фейсбук  :lol:  :lol:  :CryBaby:  Напоследък всяка утайка става известна и като и кажеш, че е боклук си мисли, че и завиждаш??!?! Кой и кога прокара тази тенденция?? Та който не иска да го има това нещо, това е защото не го заслужавал и не изкарвал достатъчно :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес знаете ли какъв ден е?

 

 

Най - важният ден от годината за всички андроид фенчета!

 

 

L O L.

С интерес ще гледам събитието, на което ще обявят миналогодишния телефон с по-висока цена. :)

Link to comment
Share on other sites

L O L.

С интерес ще гледам събитието, на което ще обявят миналогодишния телефон с по-висока цена. :)

Аз нищо не гледам. От андроид фенчетата научавам всичко после. Запознати са в детайли с всички продукти на Apple. Няма нужда да си губя времето да следя презентацията.
Link to comment
Share on other sites

Е не е така както го изкарваш. Интересувам се от всякакви технологични новини. Не може да се отрече ефекта, който Епъл продуктите имат над останалите производители.

Link to comment
Share on other sites

Явно факта, че ползвам андроидни телефони от десет години не ме прави достатъчно фенче, щото идея си нямам за какво иде реч...

Link to comment
Share on other sites

Явно факта, че ползвам андроидни телефони от десет години не ме прави достатъчно фенче, щото идея си нямам за какво иде реч...

Само истинските фенчета знаят ;).
Link to comment
Share on other sites

Явно факта, че ползвам андроидни телефони от десет години не ме прави достатъчно фенче, щото идея си нямам за какво иде реч...

Епъл ще си представят новите революционни боклуци на промитата си фенска маса :D 

Link to comment
Share on other sites

Забавлява ме интереса към тия циркови представления...

И мен как някакви хора чак ги гледат целите с представяня, все едно са нещо важно... Просто прочиташ едно ревю, както с останалите продукти и готово!

Link to comment
Share on other sites

И мен как някакви хора чак ги гледат целите с представяня, все едно са нещо важно... Просто прочиташ едно ревю, както с останалите продукти и готово!

Стюпид игнорант!

Епъл е РЕЛИГИЯ!

Link to comment
Share on other sites

И мен как някакви хора чак ги гледат целите с представяня, все едно са нещо важно... Просто прочиташ едно ревю, както с останалите продукти и готово!

 

Аз ги гледам. По-лесно ми е да изгледам презентацията, отколкото да намеря новина, която показва всичко, както трябва.

Пък и е забавно да гледаш точно как ти се представя подобрена технология от преди 2 години като нещо ново и невиждано до сега.

Link to comment
Share on other sites

Аз ги гледам. По-лесно ми е да изгледам презентацията, отколкото да намеря новина, която показва всичко, както трябва.

Пък и е забавно да гледаш точно как ти се представя подобрена технология от преди 2 години като нещо ново и невиждано до сега.

Шшшш тихо, че сега ще те изядат промитите мозъци! Епъл винаги представя най-доброто и най-иновативното!! Точка!! Ти само им завиждаш, затова така говориш!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Епъл ще си представят новите революционни боклуци на промитата си фенска маса :D

 

Много ме 'радва', кога някой почне да определя, че като ползвам епълски продукт, ползвам боклук и съм промит мозък.. Ползвай си там каквото си искаш и не давай определения кой какъв е..

Истина ще се окаже, че днес е най-важния ден за Андроид феновете!

Link to comment
Share on other sites

Много ме 'радва', кога някой почне да определя, че като ползвам епълски продукт, ползвам боклук и съм промит мозък.. Ползвай си там каквото си искаш и не давай определения кой какъв е..

Истина ще се окаже, че днес е най-важния ден за Андроид феновете!

Аз също съм ползвал епълски продукти - два телефона, айпод и един лаптоп, ползвал съм и блекбъри, но за момента съм се спрял на Самсунг. Никъде не съм казал, че всеки който ползва техни продукти е промит мозък! Тези които твърдят, че това е най-доброто и всичко друго е боклук са такива, а явно ти самия се припозна в това описание! А за малко да забравя бавноразвиващите, които чакат с дни на опашки и спят пред магазини за да си купят новите телефони - те вече са върхът!

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да пусна своите пет с'тинки като споделя, че бях супер горд собственик на Ифон-1.... В началото ми се струваше като нещо инзвънземно. То не бяха тъч скрийнове, нивелири и дистанциомери и ъгломери... В края на първите петнадесет дни нещото вече беше успяло да ме изнерви до крайност с изключително многото си бъгавини в бекграунд и онова особено чувство, че си направил някому свирка и оня ти се е изцепил дълбоко в гърлото... Ама пък именно в онзи момент, добър приятел ми зае неговото Сони, П-е нещоси, освен екранната си клавиатура имаше и механична, дето (като я сгънеш) натискаше съответните цифри по екрана. След три дни употреба вече имах усещането за далеч по-юзърфрендли устройство и много по-интуитивно за използване . След това никога повече не съм правил грешката да давам безумно много пари за нещо, което ми къса нервите, обвързва ме с нЕкви паешки взаимоотношения и ми върши същата работа, като нещо, дето струва далеч по-малко.

Мож' да ме наречете вехта яка, изкопаемо или скмотаняк, в замяна на което обещавам незабавно да си го преместя в другия крачол!  ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой ако наскоро е купувал стойка за монитор... Даже двойна ми трябва на мен за 2 х 27inch DELL 

При румънците виждам, че има голям избор. Май от там ще поръчам, защото има и безпроблемно връщане ако стане нещо...

 

https://mallbg.com/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80-Dell-MSA14-Single-Monitor-Ar-482-10010-14_40597.html

 

Това не знам защо е толкова скъпо, но изглежда готино.

Link to comment
Share on other sites

А на мен, откакто Ferante започна да пише по-активно във форума, постовете на дедото вече почти не ми липсват...сега остава да го научим да стои на 35 градуса и всичко ще е топ. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...