Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хм, преди няколко години бях в Ехо и да, кенеф е, както повечето хижи, но отношението беше... безразлично... като в х. Рай...

В доста хижи съм бил, но такава като Ехо никога не съм преживявал. На хижа Рай, драмата е основно лятото. Има адски много хора и е изключително натоварено... най-посещаваната хижа е... И до някъде разбирам безразличието на хижаря... Ходил съм там на почти празна хижа, друг е мохабета тогава....
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мърдам :). За жалост форумът отдавна не е това, което беше и все по-малко го посещавам.

Абсолютно те подкрепям и аз се замислям дали да прекратя посещенията...

Link to comment
Share on other sites

Ами че зор си е...особено някои комуникации...с някои...

 

А аз пък най-накрая май достигнах нирвана - успях някакси да събера 7 чифта различни по функции тонколони в работното си помещение. :music

Голям зор беше предвид, че самото помещение не е голямо, а 2 от чифтовете хич не са малки - всяка колона е с размери около 80/60/50 и всяка тежи над 20 килограма, а и като се има предвид, че трябва да бъдат разположени функционално към работното ми място...хич не беше лесна задача. ;) ...иначе има всякакви - nearfield-монитори, midfield-монитори, широколентови озвучителни (с лента 20-20000), Hi-Fi, микро монитори, системни и даже едни vintage, които са с толкова равна лента, че могат да се ползват почти като монитори. Само остана на 2 от чифтовете да им направя проби с други усилватели, понеже не съм много удовлетворен от тези, към които съм ги вързал в момента. И въпреки, че така както го обясних изглеждам малко като луд за връзване (което не е много далече от истината :laughing1:), попаднах на една картинка, която доказва, че винаги някъде има някой по-луд от тебе. :lol:

mad.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тоя ще да е само някой руснак. Но очевидно е подредено само за снимка, защото не виждам задължителните купища кабели.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че другата седмица по това време вече ще погасявам жегата със студена бира в Йегера. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че другата седмица по това време вече ще погасявам жегата със студена бира в Йегера. :lol:

Ако беше подранил с няколко дни, можеше да хванеш и Hills of Rock...

Надявам се в началото на август да се прибера и да се засечем някъде.

Link to comment
Share on other sites

Доста хора пътуват вече в посока към Сърбия и това ще им е полезно:

https://kamere.amss.org.rs/

Камери от границата. Може да се след какъв е трафика и да си направите сметката.

Това е за Хърватска:

https://www.hak.hr/info/kamere/#granicni-prijelazi

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че освен Рузвелт, двамата Кенеди и Рейгън, всички останали президенти (в съвременната история) на лайняната кочина са престъпници, попадащи под юрисдикцията на съдилищата в Нюрнберг и Хага.

Колко от тях обаче са били призовани там? СлучаЕнос` или ярка демонстрация на ... ъъъ... 'демокрацията' в действие? Вероятно е второто, предвид факта, дето откровени пациенти на психиатрични заведения със строг режим се явиха като водещи на последните избори в кафявата точка на географията. Че и дори единият взе, че спечели.

Не върви на добре този свят!

Link to comment
Share on other sites

Абе те ако не бяха гръмнали брат му през '68-ма, сега надали щяхме да използваме термина "уотъргейт" като нарицателно, понеже просто нямаше да съществува. ;)

Link to comment
Share on other sites

Доста хора пътуват вече в посока към Сърбия и това ще им е полезно:

https://kamere.amss.org.rs/

Камери от границата. Може да се след какъв е трафика и да си направите сметката.

Това е за Хърватска:

https://www.hak.hr/info/kamere/#granicni-prijelazi

Мерси, краят на вгуст ще пътуваме с коли до Будва, ти ходил ли си до там, кой е най-добрият маршрут ?

Link to comment
Share on other sites

В центъра (до главната) също не се усети като нещо необичайно - малко дъжд от преминаващ облак, но пък се виждаше, че тъмните облаци всъщност бяха на изток...явно тук сме закачили само от периферията.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...