Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ох как обичам зимата... особено като падне снежеца... Дебилите с изкормените гърнета не смеят да излезнат в снега, за мотори не може да се говори, сичкото човек се е изпокрило по дупките си, боклуците не се виждат, става едно бяло и спокойно... Отвратителната жега я няма и разбира се - ските :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ох как обичам зимата... особено като падне снежеца... Дебилите с изкормените гърнета не смеят да излезнат в снега, за мотори не може да се говори, сичкото човек се е изпокрило по дупките си, боклуците не се виждат, става едно бяло и спокойно... Отвратителната жега я няма и разбира се - ските :)

Вали все по - малко сняг и като цяло снежните дни в Пловдив намаляват. Студа не ме плаши и за твое съжаление, живееш точно на пътя ми за вкъщи :D.

 

Снег трябва да има само 23 декември до малко след нова година. След това е излишен. Колкото повече летни дни, толкова по - добре.

Link to comment
Share on other sites

То остави, че в Пловдив намаляват, по ски курортите също става зле... А ти по добре не развивай pattern на шумотвиците, щото разполагам с няколко балистични оръжия :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kолкото повече летни дни, толкова по - добре.

 

Как пък не! Да не мога да излезна на улицата спокойно и ако в крайна сметка излезна - всичко живо да си мирише както то си знае. Ай сиктир.

Link to comment
Share on other sites

Снег трябва да има само 23 декември до малко след нова година. След това е излишен. Колкото повече летни дни, толкова по - добре.

Абсолютно!Сняг и студ в курортите и по планината,който го кефи ей къде са родопите...Къс ден,кишава мизерия по улиците,всички навлечени,трафика скача в пъти,големи сметки за ток,няма моренце,няма мотори,колела и тн.Отврат.

Link to comment
Share on other sites

Как пък не! Да не мога да излезна на улицата спокойно и ако в крайна сметка излезна - всичко живо да си мирише както то си знае. Ай сиктир.

Миризмата е функция на личната хигиена, а не на външната температура.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно!Сняг и студ в курортите и по планината,който го кефи ей къде са родопите...Къс ден,кишава мизерия по улиците,всички навлечени,трафика скача в пъти,големи сметки за ток,няма моренце,няма мотори,колела и тн.Отврат.

Бате ти си като комунистите! Ей къде им е Венецуела, ма те искат същия "рай" тука :) Ся освен аз да ти кажа да ходиш в Централна Африканска Република, като ти е студено тук  :lol:

 

Миризмата е функция на личната хигиена, а не на външната температура.

Един от параметрите на тая функция е външната температура ;)

 

 

Ред: Всъщност - за зимата единственото, за което съм съгласен е, че денят е къс. Но пък за футбол не ти трябва ден. Да не говорим, че вече не се потиш като нерез и го няма риска от топлинен удар при всеки мач :)

Link to comment
Share on other sites

Един от параметрите на тая функция е външната температура ;)

Леко се разминаваме с фокуса в случая. Под "миризма" имам предвид неприятната такава, а не по принцип потенето. При безупречна хигиена, потенето не е миризливо, if you know what I mean. :)

Link to comment
Share on other sites

Миризмата е функция на личната хигиена, а не на външната температура.

 

Аз не мога да контролирам миризмата на другите хора. И точно външната температура е фактор.

Също започват да миришат и фекалиите на кучетата, които хората не са си прибрали от земята!

 

Насекомите да ги споменаваме ли? Мразя го тоя сезон.

От 2 месеца не съм спал нормално.

Link to comment
Share on other sites

Пешо и Вокса получават по една черна точка от мене...а дедо пък получава автоматически 5 звездички, понеже и той вирее в моя топлинен пояс.

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да контролирам миризмата на другите хора. И точно външната температура е фактор.

Също започват да миришат и фекалиите на кучетата, които хората не са си прибрали от земята!

 

Насекомите да ги споменаваме ли? Мразя го тоя сезон.

От 2 месеца не съм спал нормално.

Аз си спя на климатик на студено и е ок. Иначе без е ужас, особено ако не спя сам, направо става нетърпимо!

Link to comment
Share on other sites

Аз си спя на климатик на студено и е ок. Иначе без е ужас, особено ако не спя сам, направо става нетърпимо!

 

Ако спя на климатик ми изсъхва гърлото моментално.

До 25 градуса в стаята мога да спя без проблем, но стане ли над 26.5 - няма начин.

Link to comment
Share on other sites

Абе аз и с Пешо и Вокса не спя, ама всеки във вашия топлинен пояс тутакси се сдобива с една...просто се получава някак си автоматично...и аз не знам как точно. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защо черна точка? Освен ако нямаш намерения да спиш при мен, аз може и на -30 да си спя :lol: :lol:

 

Защото не можеш да спиш на +30. Той казва, че всичко под +30 е студено.

Link to comment
Share on other sites

@netroot ти ли беше с тоя пърдялник, дето мина току що?

Не, аз съм в Сараево от миналата седмица. А и моят мотор е тих. Пламен може да потвърди ;).
Link to comment
Share on other sites

Чудех се какво се правят

1) ползвани телефони с неприличен външен вид за продаване (ожулени ръбове)

2) морално остаряла техника

 

Вие как процедирате ако намерите нещо от горе споменатите и нямат сантиментална стойност?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...