Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Криско е лошото момче на българския рап. Момче е и прави лош български рап...

П.П. Тоя виц орбитира още от Мишо Шамара :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Четох до сега за генерал Пърсивал, главнокомандващ английските колониални сили в Малайзия по времето на ВСВ. Съжалявам, че не мога да постна снимката на този военен гений, но явно и самите англета ги е срам от вида му, та не мога да го намеря из нетя. Във всеки случай историците споменават под сурдинка, че... ъъъ... Майка му и баща му не са се постарали особено по отношение на дизайна.... Щръкнали горни, предни зъби, уши като дръжките на чайник... Кльощаво-стилна осанка на Сър, в следствие на дългогодишно кръвосмешение, типична за сърската класа. Та този ми ти гений от числено превъзходство от 4 към едно в своя полза е успял така да осере нещата, че да капитулира при 10 към едно в негова полза и да изгуби и Сингапур.... След войната наглетата  естествено са осъдили японския командващ на тази операция като военно престъпник (много ги е боляло кралското дупе) и са го обесили. А точно този японец си е бил бая чешит и абсолютен скептик по отношение военната политика на Японската империя.

 

Понякога ме е наистина гнус да се занимавам с най-любимото си хоби - военната история.

Link to comment
Share on other sites

Четох до сега за генерал Пърсивал, главнокомандващ английските колониални сили в Малайзия по времето на ВСВ. Съжалявам, че не мога да постна снимката на този военен гений, но явно и самите англета ги е срам от вида му, та не мога да го намеря из нетя. Във всеки случай историците споменават под сурдинка, че... ъъъ... Майка му и баща му не са се постарали особено по отношение на дизайна.... Щръкнали горни, предни зъби, уши като дръжките на чайник... Кльощаво-стилна осанка на Сър, в следствие на дългогодишно кръвосмешение, типична за сърската класа. Та този ми ти гений от числено превъзходство от 4 към едно в своя полза е успял така да осере нещата, че да капитулира при 10 към едно в негова полза и да изгуби и Сингапур.... След войната наглетата  естествено са осъдили японския командващ на тази операция като военно престъпник (много ги е боляло кралското дупе) и са го обесили. А точно този японец си е бил бая чешит и абсолютен скептик по отношение военната политика на Японската империя.

 

Понякога ме е наистина гнус да се занимавам с най-любимото си хоби - военната история.

Заповядай снимки: 220px-Arthur_Percival.jpg170px-Lieutenant_General_Arthur_Percival170px-Major_Arthur_Percival_in_Ireland_1 за този става въпрос предполагам

 

 

Мисля си за странното явление, вместо общодостъпността на интернет да направи хората по-интелигентни и знащи, заради лесния достъп на информация, да роди множество такива "мозъци" 40002209_10156889144897150_2426675278362или такива майки 39883638_524883141284393_936635717608538

Link to comment
Share on other sites

Именно. Явно е трябвало при търсенето на картинки за този убавец да сложа и Артур.

 

П.п. Помните онова за вагината на синия кит, нали?  :)

Link to comment
Share on other sites

170px-Lieutenant_General_Arthur_Percival

 

Именно.....Щръкнали горни, предни зъби, уши като дръжките на чайник...

 

...а в това време се обажда Чарлз и пита - "Кой бе, тоя горе ли го наричаш грозен?"  2ee5b913e75c2af9.jpg

8a9948a2f302a9d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

...чудно как и английските жени не са станали велики мореплаватели....

Link to comment
Share on other sites

...чудно как и английските жени не са станали велики мореплаватели....

Яли са достатъчно бой за да си стоят вкъщи :)

39998550_707997966204002_894130231454780

Link to comment
Share on other sites

Представям си как някой лъв хрупа краставици....и в тия времена Заю Баю ще може спокойно да кани Кумчо Вълчо на вечеря с моркови. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Представям си как някой лъв хрупа краставици....и в тия времена Заю Баю ще може спокойно да кани Кумчо Вълчо на вечеря с моркови. :lol:

С погнуса и неприязън при това... Докато някой... ъъъъ.... соларианец, демек фотосинтезираща марула, му дудне наставнически какъв грях е да се ядат растенията и как всъщност всички грехове са по вина на зависимостта в хранителната верига. И му вгорчава живота още повече с това си дуднене...

Link to comment
Share on other sites

Ако някой има нужда от навигация, в момента Sygic имат огромно намаление. 80% намаление за цял свят + информация за трафика е 20 евро.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой има нужда от навигация, в момента Sygic имат огромно намаление. 80% намаление за цял свят + информация за трафика е 20 евро.

Как е в сравнение с безплатната Here? Гледам че лиценз мога да взема и с точки от Shell та и се чудя...

Link to comment
Share on other sites

Как е в сравнение с безплатната Here? Гледам че лиценз мога да взема и с точки от Shell та и се чудя...

Използвал съм я на много места и съм много доволен. Вече над 5 години(и на 4 континента) я ползвам и нямам забележки като цяло. До момента не съм ползвал опцията за трафика, но днес ще я купя и тази опция. Here не съм ползвал и не мога да я сравня.

 

edit:

Можеш да я ползваш 7 дена безплатно пълната версия. След това има ограничения. Можеш да изчакаш пак промоция. Доста често пускат.

Link to comment
Share on other sites

Използвал съм я на много места и съм много доволен. Вече над 5 години(и на 4 континента) я ползвам и нямам забележки като цяло. До момента не съм ползвал опцията за трафика, но днес ще я купя и тази опция. Here не съм ползвал и не мога да я сравня.

 

edit:

Можеш да я ползваш 7 дена безплатно пълната версия...

Ще взема да я тествам,тамън се мотая с кола из северна Гърция...

Link to comment
Share on other sites

Ползвал съм платената версия на Сиджик в миналото, но на мен лично Хере ми допада повече. Хере ти позволява да си въведеш ПОИ на компютъра и после да си ги следваш на устройството.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да е доста добра Sygic щом държат 40 процента от пазара за навита в камиони а и си партнират с Here :https://www.sygic.com/blog/2015/sygic-chooses-here-for-its-truck-navigation

 

Ще се пробва,преди години я имах кракната ама не работеше като хората...

Link to comment
Share on other sites

Neo, ако много ти се философства, дай да минем във "философската тема". Прочети бавно оня мой пост и ще разбереш какво съм искал да кажа - хубави неща са се правели още когато не си бил роден, но и тогава също не са се поддържали.

 

П.П. Вокса ме разбра, а ти не.  ;)

Те хубави неща са се правили по-скоро тогава, защото са се давали тия пари и са се харчили наистина за каквото е казано, защото после е имало качествен контрол, а не я е правила фирмата на еди кой си, който е приятелче на властта и им връща ресто! Пейки, паркове, градини, санирания и всякакви проекти изпълнени през дръжавни поръчки се скапват не само заради липсата на поддръжка, а и заради изключително скапаното им изпълнение! Пак те питам да ми кажеш "хубави" и качествени неща направени от държавата в послените години, както те попитах (да прочетеш и ти какво пиша), а не преди да се родя!
Link to comment
Share on other sites

Не знам нарочно ли се правиш на неразбрал или твърдо си решил да отречеш всяко едно хубаво нещо, което се е направило досега в страната.
 

Като казахте "поддръжка" - ей това винаги е бил основният проблем в страната още от соц-време...правят се хубави неща, с мерак...след това се оставят на времето (и вандалите) и съвсем скоро заприличват на нищо...и всеки прехвърля топката на друг с тезата, че "не било в неговите правомощия".

 

Какво точно не разбра в цитираното от оня пост изречение? Започвам с думата "поддръжка"...след това споменавам за соца...после казвам, че са се правели и тогава хубави неща...и завършвам, че и по онова време не са се поддържали. Пейки, градинки, улични лампи, подлези, надлези - всичко влиза в това "правят се хубави неща" - да си чувал за обобщаващо изречение във връзка с конкретна тема? :ghost

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че съм егати и щастливото копеле, понеже утре взимам моето момиче и се скриваме в гори тилилейски на брега на морето, за следващите десет дни. И не, няма да кажа къде е това място, понеже искам поне още някоя година да си остане такова, по райски спокойно и чисто....

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че съм егати и щастливото копеле, понеже утре взимам моето момиче и се скриваме в гори тилилейски на брега на морето, за следващите десет дни. И не, няма да кажа къде е това място, понеже искам поне още някоя година да си остане такова, по райски спокойно и чисто....

И аз така в съседна Гърция :-) Кристално чисто море,първокласно узо и морски дарове...е само за осем дни но пак е нещо:-) На здраве...

Link to comment
Share on other sites

Абе, да ти кажа и аз бях осем дни в Гърция и два пъти по три дни из нашите планини, ама.... Нещо тая година почивките ми идват много късо.....

Аз бях за една десятка и в Испания на море,три-четири уикенда с мотора в гръцко ама пак ми е малко :-/ Трябва да се преселя на някое местенце като Хавай,хем топло целогодишно,хем става за мотори нонстоп...как ненавиждам скапаната зима дето идва не е истина.
Link to comment
Share on other sites

Аз бях за една десятка и в Испания на море,три-четири уикенда с мотора в гръцко ама пак ми е малко :-/ Трябва да се преселя на някое местенце като Хавай,хем топло целогодишно,хем става за мотори нонстоп...как ненавиждам скапаната зима дето идва не е истина.

Тя зимата в Пловдив не е толкова фатална по отношение на мотора. Виж за обикаляне няма да стане, но в рамките на града.

Вчера направих 13 часов преход с мотора(800км) :P.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...