Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Отново БНТ с новина по "По света и у нас".

 

Гугъл тръгнали да си ъпдейтват "мапсовете" и колите вече били у нас, та...репортерката седи пред една от колите и обяснява: "...15 камери, които снимат едновременно така, че да се получи трийсет и шест градусов изглед" - или някой й е пропуснал нулата докато й е писал текста, или просто числото 360 й се е сторило твърде голямо, за да бъде постигнато наведнъж. :lol:

 

...и малко по-късно по време на мача - "Той не е еднотипен тип..."........"Класическа класика...", ама карай - на спортните коментатори им е простено. :bgrin:

Тва не беше ли за Кирилиметодий и Братму, Модераторю с модераторю!?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мммм...твърдо нье - братята наблягат на писането, а туй ми минава през главата като ги слушам тез по тивито.

Link to comment
Share on other sites

Че наблягай и ти на писането, бре! Ама в правилната тема  ;)

 

П.п. Ей, ако стана един админ тука Че ви банна пол`вината модератори и по номера на обувките ви, мамка му!

 

П.п.2 Виден ще яде банана последен, щот си падам по циците му. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

@RaptoR, Честит рожден ден на хубавата Радост! Да бъде здрава и все така прелестна! :)

Link to comment
Share on other sites

Да ви имам проблемите! :moon:

Аз карам нощни смени този месец и си дооправям апартамента междувременно (краят на юли се нанасям) и вече нямам идея ден ли е, нощ ли е!

Link to comment
Share on other sites

В какъв свят живеем...баси..."Fifa забрани показването на красиви фенки по телевизията - било сексизъм"! :Facepalm:

 

След като забраниха манекенките при награждаването във F1....след като на конкурса "Мис Америка" премахнаха явяването по бански костюми, понеже вече нямало да ги оценяват по външен вид и красота, сега и това...и за капак допуснаха мъж-травестит да се явява на конкурса "Мис Вселена" след като от ЛГБТ обществото били събрали 20 000 подписа, че щяло да бъде дискриминация ако не го допуснат. :woot

Нямам нищо против педерастите и лесбийките, ама аман от лицемерни педерастки номера! :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже, защо някой би се бунтувал срещу умъртвяването на животно, което е болно от чума? Тия хора мислят ли изобщо вече или просто го карат на офанзива по подразбиране?

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че не се бунтуват срещу това, а защото всичко отива под ножа анблок - просто институциите нямат капацитета да изследват всяко едно животно и инструкциите са целият район да бъде терминиран, в което има известна логика, тъй като след като в района има зараза, дадени животни може и да не са болни в момента, но няма гаранция, че няма да се разболеят впоследствие. Един вид при такива ситуации покрай сухото винаги отива и доста мокро. ;)

Link to comment
Share on other sites

Имаше доста скандали с БАБХ, че не си вършат работата. Преди няколко месеца умъртвиха доста рядки птици, които бяха хванали на границата под предтекста, че били болни от птичи грип. В последствие се оказа, че са ги убили преди да отворят пробите и изтекоха снимки как хората местят птиците без защитни облекла. Имаше още 2-3 гафа, които бяха направили. Мисля, че и онази крава Пенка май така се казваше. Искаха да я убият само защото е минала границата на ЕУ, а там разбираш ли било гадно и се била заразила с нещо, но не били направили изследвания за да разберат :)

Link to comment
Share on other sites

Аз виждам една доста опасна ситуация особено с изкарването на преден план на емоционалните терзания на онази възрастна жена с козлетата.И кампанията на медии и организации  в тази насока с услужливото съдействие на фейсбук.Не съм привърженик на Бойко Борисов и правителството,но е налице крайна степен на демонизирането им.Именно във фейса се натъкнах на постове,в които На ББ се приписваха какви ли не смъртни грехове-само на пеленачета не беше споменато да е посягал.Появиха се някакви твърдения как това е план за унищожаване на региона с неговото животновъдство.Въобще вече външен човек не може да е сигурен кое е истина.А това е опасно.И двата варианта са еднакво лоши-противопоставянето на държавата с цел нейното дестабилизиране или унищожаването на регионален поминък.

Link to comment
Share on other sites

Е за туй хората са измислили застраховките... Щото дали говедата ще ги умъртви чума, наводнение, земетръс - не може все държавата да трябва да покрива загубите с нашите данъци...

Link to comment
Share on other sites

Слез щастливи три дни в планината..., уморен от 27 часа ходене и 3 кила ракия, отново се сблъсках със скапаната реалност.... Мрън-мрън-мрън.....

Link to comment
Share on other sites

Това винаги ми е било много болезнено... От планината в металургичната пещ, която е Пловдив през лятото...

Link to comment
Share on other sites

Стара Планина.

Клисура-вр.Вежен-х.Ехо-х.Дерменка-лифта Сопот.

Хижа Ехо е абсолютен кенеф, такова неприятно отношение и адска мизерия не бях срещал. Просто.... много скапаняшка работа...

Link to comment
Share on other sites

Хм, преди няколко години бях в Ехо и да, кенеф е, както повечето хижи, но отношението беше... безразлично... като в х. Рай...

Link to comment
Share on other sites

Я! СОТ BIOS е жив?!

Мърдам :). За жалост форумът отдавна не е това, което беше и все по-малко го посещавам.

 

Нямам нищо против педерастите и лесбийките, ама аман от лицемерни педерастки номера! :wtf:

Какъв е този шум на улицата, Джон?

- Гей парад, сър.

- И какво искат?

- Еднополова любов, сър.

- И кой им забранява, Джон?

- Никой, сър.

- Тогава защо крещят?

- Педераси, сър. . .

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...