Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да сравним как се справя Амазонската конкуренция на Мъск. :D

 

Би трябвало да се справят добре, с парите които има би трябвало да върши нещата перфектно и с размах.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А когато гръм удари, как ехото затихва....

И барабар с него, де що има работеща машинария наоколо.

Link to comment
Share on other sites

Мерси, краят на вгуст ще пътуваме с коли до Будва, ти ходил ли си до там, кой е най-добрият маршрут ?

Краят на август ще е кошмар да минете през Калотина. Гледай да е през седмицата и по възможност още по тъмно. Най - добре е да минеш през Kragujevac. GPS-а вероятно ще те прекара през Krusevac, но това е груба грешка. През Kragujevac пътят се удължава с 20км, но спестяваш над 1 час. След това обаче не мога да ти помогна. Гледам страшно много сърби започнаха да пътуват през Босна. След Uzice се насочват към Visegrad(Босна). Пътищата в Черна гора са доста кофти. Били направили някакъв тунел и когато минат през Босна, си спестявали някакви часове. Ще разпитам точно от къде минават.

 

Колегата Denchev  се е развихрил :D

За мен,а и за други предполагам това е добре платена работа при свестен работодател. :lol: :P

Доста здрави машинки са, но не са бронирани. Иначе сме си правили експеримент с тях. Двама човека скачаме едновременно върху лаптоп при затоворен капак. Нищо не успяхме да му направим...
Link to comment
Share on other sites

Доста здрави машинки са, но не са бронирани. Иначе сме си правили експеримент с тях. Двама човека скачаме едновременно върху лаптоп при затоворен капак. Нищо не успяхме да му направим...

Хуу, де. Предвид параметрите на това нещо, какво би могъл да правиш на него, освен да получаваш и изпращаш мейли!? Или идеята е накой, ъъ... `ценител` да го съхранява в следващите 30-40 години, докато нещото получи и антикварна стойност?

Ама то пък много време преди това, батерията му със сигурност ще се е преселила във вечните ловни полета на батериите, таа....

 

П.п. Аман от селски тарикати и боклукчии.

Link to comment
Share on other sites

Хуу, де. Предвид параметрите на това нещо, какво би могъл да правиш на него, освен да получаваш и изпращаш мейли!? Или идеята е накой, ъъ... `ценител` да го съхранява в следващите 30-40 години, докато нещото получи и антикварна стойност?

Ама то пък много време преди това, батерията му със сигурност ще се е преселила във вечните ловни полета на батериите, таа....

 

П.п. Аман от селски тарикати и боклукчии.

Да работиш с него на полето. Като цяло имат и определена водоиздържливост. Издържат и на сериозни сътресения. Екранът им може да се ползва и при директна слънчева светлина върху него. Като цяло се използват на кофти места или от ... военните. За домашно ползване, ползата е нулева.

 

p.s.

Самият корпус се явява и куфар. Има си вградена дръжка за носене. Доста си тежи като цяло.

 

edit:

Не са някаква рядкост. В ebay е пълно с обяви. Има обаче и различни нива на защита.

Link to comment
Share on other sites

Тва е егати якото! Да мейлваш от полето. Не, че не можеш и от телефона, ама пък къв кеф е да го правиш от... ъъъ... нещо, дет е за ценители...

 

П.п. Визирам конкретното сметало с топчета от обявата.

Link to comment
Share on other sites

Тва е егати якото! Да мейлваш от полето. Не, че не можеш и от телефона, ама пък къв кеф е да го правиш от... ъъъ... нещо, дет е за ценители...

 

П.п. Визирам конкретното сметало с топчета от обявата.

Това от обявата е архаично. Има по - скоро антикварна стойност. Ето ти едно по - ново:

https://www.ebay.co.uk/itm/Panasonic-Toughbook-CF-52-MK3-Core-i5-4GB-160GB-WIFI-windows-7-pro/323353579699?hash=item4b496010b3:g:jHYAAOSw8HBZICr6

 

Има си приложение в не малко места. Примерно за автосервиз са идеални. По места където нормалната техника може да пострада по някаква причина.

Link to comment
Share on other sites

С подобна машина ми четоха колата-Нисан. Явно директно идва софтуера качен на такива лаптопи от Япония. Параметрите не ги знам, но си изглежда впечатляващо на живо и си 'тежи' на мястото :-)

Link to comment
Share on other sites

Това от обявата е архаично. Има по - скоро антикварна стойност. Ето ти едно по - ново:

https://www.ebay.co.uk/itm/Panasonic-Toughbook-CF-52-MK3-Core-i5-4GB-160GB-WIFI-windows-7-pro/323353579699?hash=item4b496010b3:g:jHYAAOSw8HBZICr6

 

Има си приложение в не малко места. Примерно за автосервиз са идеални. По места където нормалната техника може да пострада по някаква причина.

Иване!

Говорим точно за онова от обявата и циганийката, дето се опитва да пробутва онзи селяк  ;)

Инак по време на строителния бум и аз мъкнех по обектите подобно нещо, ама не щото бях ценител, ами щото ми трябваше за работа, пък и да е дурако и колегоустойчиво... Предполагам усещаш за какво ти думам?

Link to comment
Share on other sites

Ако знаеш що такива лунни затъмнения съм изгледал...и слънчеви....и Халеевата комета я гледах...и какво ли още не - май проспах само унищожението на динозаврите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Важното е, че съвсем лежерно не си проспал и двата пика на зараждането на континуума. Некой път, когато си на кеф, може да споделиш преки спомени от това събитие.

Link to comment
Share on other sites

Ми след четирите дена на Доспат - сигурно всеки равнинен град така ше ми се стори... Баси, тръгнах на 17 градуса...

Link to comment
Share on other sites

Аааа, ясна работата. Така е...

И на мен не ми се слизаше от Стара Планина, сега не ми се прибира от гръцкото море, но се радвам, че ми предстоят три дни из Рила.... Но хубавите моменти винаги са или много кратки, или минават адски бързо...

Link to comment
Share on other sites

Но хубавите моменти винаги са или много кратки, или минават адски бързо...

Да бе, стискаш задни бузи два часа, накрая се изсули за няма и минута...

Link to comment
Share on other sites

Комари за тия дет' са край Марица...и нямат мрежи на прозорците...вкъщи комар не е влизал от Балканската война. :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Link to comment
Share on other sites

Кръстник - жега, задуха и мръсен въздух.

Мдам, това за мръсния въздух е така, за съжаление. Никога не ми лепне така кожата на другия край на света, колкото и да ми е жега и да се потя. Това е супер гадно - прахолякът и мърсотията са уникални. Обаче града е много добре променен откъм инфраструктура. Много приятно се шофира по новите булеварди и с някои изключения като че ли няма толкова идиоти или просто са се изнесли към морето. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мдам, това за мръсния въздух е така, за съжаление. Никога не ми лепне така кожата на другия край на света, колкото и да ми е жега и да се потя. Това е супер гадно - прахолякът и мърсотията са уникални. Обаче града е много добре променен откъм инфраструктура. Много приятно се шофира по новите булеварди и с някои изключения като че ли няма толкова идиоти или просто са се изнесли към морето. :lol:

Нема да се шашкаш кат видиш такива ми ти работи... :lol:

806017.jpg

Това ти показва директно,че не е добре да прииждат отвсякъде.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...