Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Давам ви 30% процента от капитала ако наспамите форума за идеята ми за разклонителите - демек нека да развием бизнеса с разклонители!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Одъртявам... след една епична игра на BW ми трябва почивка, за да си нормализирам пулса... И все пак да прочетеш "wp" - медец, дет вика Стефчо :)

Link to comment
Share on other sites

Бахти... Не ми се спами, а има такава торна почва в последните страници... Одъртявам.

Link to comment
Share on other sites

Най-мразя проблем, който се появява от нищото. Може ли преди 2 дни да слушам музика от флашка. Сега не мога. Нищо не е пипано освен копчето старт/стоп. Иди търси сега. Особено за ахмак като мен. От ютюб има сигнал, от флашка не ще.

 

Edit: Правя опит за прехапване на грацмул. Проблема се оправи след 1 час четене и.... Дърпане на захранващия кабел и повторно пускане. Аман, ще я еба и техниката. За втори път път един и същи кор тая седмица. Преди това в офиса с плотера. Мъчи, мъчи, драйвери, настройки. Накрая изключване на плотера, пускане и всичко тръгна автоматично. Ай сиктир.

Link to comment
Share on other sites

 

Уж си инженер...

Огромна част от всякакви подобни проблеми се решават с прост рестарт на техниката. Даже с това трябва да почнеш и после да търсиш евентуално за проблем.

Link to comment
Share on other sites

Edit: Правя опит за прехапване на грацмул. Проблема се оправи след 1 час четене и.... Дърпане на захранващия кабел и повторно пускане. Аман, ще я еба и техниката. За втори път път един и същи кор тая седмица. Преди това в офиса с плотера. Мъчи, мъчи, драйвери, настройки. Накрая изключване на плотера, пускане и всичко тръгна автоматично. Ай сиктир.

Стефчо, бива ли такива работи, това трябва да го правиш дори и на сън. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, бива ли такива работи, това трябва да го правиш дори и на сън. :lol:

Плотера е правил такава цигания, но усилвателя ми, който седмица не го бях пускал, че исках единствено тишина след работата... И дa ми направи такова парче. После го продухах де. Че и през 2 пресечки ме чуха дето има една приказка. :D

Link to comment
Share on other sites

От много време не бях получавал толкова правилен подарък..

18301481_10211180925417621_4290761345806

Link to comment
Share on other sites

Верно ли си зарязал баварката и си се върнАл пешком? Стига бе...забравИл си колата?!?

Работата ми беше 20-на минути пеш и си ходех пеша. И се е случвало да забравя, че по някаква причина съм отишъл с колата. Случвало ми се е да ида с колата и понеже някой черпи - да се прибера клатушкайки се пеш.

 

 

Тука се изпотроши де що има фаянс и порцелан....

кАжи честно! :laughing:  :laughing:  :laughing:

И мога да кажа, че това далеч не ми е най-силния случай. По разсеяност може да ме бие само майка ми. Веднъж си забравих служебния лаптоп в Пловдив. Няколко месеца си търся външния хард диск, накрая се оказа, че съм си сложил монитора върху кутията му (с цел да вдигна монитора). Сипвал съм си мляко в колата, вместо кафето. Спирал съм файловия сървър на фирмата, вместо един тестови сървър.
Link to comment
Share on other sites

Ouch!... :lol:

Костваше ми известни усилия да се направя на ударен и да изчакам някой да ми се обади, за да мога да се направя на учуден :lol:
Link to comment
Share on other sites

Тва руските пипъли са много странно племе. И не визирам обикновеният грухтящ мужик и неговата тьотя колхозничка, а доста интелигентни и съвсем не гъзоглави хора.

Link to comment
Share on other sites

Никога през живота си няма да дам пари за евтин лаптоп/компютър (разбирай - под 1000лв). Това просто е ужасно... По-добре да ги дам тея пари за телефон, от колкото да причинявам някому такива дертове...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че нашата песен за Евровизия /чудя се що го пиша с главна буква изобщо/, беше много над нивото на останалите. Шибания португалец се чекна по всевъзможни начини по време на оценяването, прави се идиот, какъвто и вероятно е, накрая никаква емоция, пак чекнене и финал. Кристиан ли се казваше нашият изпълнител, не запомних, но песента е просто печелившата, каквото и да казват "международните" журита.

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден на прекрасния ми съпруг и баща на детето ми!

Пожелавам му да е здрав, ммого щастлив и обичан от нас! :)

Link to comment
Share on other sites

След 2 седмици извън страната, културния шок е доста сериозен. Започвам да разбирам хората, които идват от друга държава за малко и казват, че не издържат повече тук след даден период.

Link to comment
Share on other sites

След 2 седмици извън страната, културния шок е доста сериозен. Започвам да разбирам хората, които идват от друга държава за малко и казват, че не издържат повече тук след даден период.

След един момент нататък се достига едно плато и май не ти прави вече толкова впечатление. Аз не бях се прибирал в България точно 10 години, но не бях чак толкова пропорционално шокиран. :lol:

Link to comment
Share on other sites

След един момент нататък се достига едно плато и май не ти прави вече толкова впечатление. Аз не бях се прибирал в България точно 10 години, но не бях чак толкова пропорционално шокиран. :lol:

 

Може да е заради по-малкия период. Мога да направя съпоставката по-лесно. :)

 

Тръгвам от там - хората нормални. Дори да изглеждат изморени, не изглеждат враждебни.

Виждаш първите Български граждани и веднага, ама веднага познаваш, че са Български граждани. Облеклото, изражението, факта, че тръгнали на път с билет без чекиран багаж, но багажа за кабината на самолета - с размерите на такъв за чекиране. Бутат се в самолета, викат, свалят си седалките в коленете ти, говорят докато пилота и екипажа правят изявления по интеркома... И други го правят това, но как пък първия, който ми направи някаква забележка беше Българин..

 

Само на полети, в които имаше предимно Българи - мястото за багажа в кабината на самолета беше пълно.

 

На отиване към Амстердам пък, самолета беше пълен със студенти, които заминаваха за САЩ. Там пък да не почвам... Само като им видиш празните физиономии и нахаканото държание, все едно са ми плащали билета ...

 

Амстердам и Дъблин - градове по-големи от Пловдив - много по-малко трафик, особено първия. Тука влезнах през Карловско шосе в Пловдив, и още на първото кръстовище до Билла се нахаках в задръстване, 2-ма ми минаха отдясно, за да се набутат в колоната пред мен, а един щеше да ми отнесе багажника от бързане да се спре на мястото за инвалид...

Link to comment
Share on other sites

Това исках да добавя: особено пък ако се прибираш с кола от там - разликата е очебийна. :)

Дам, докато се мотах около хотела и офиса всичко беше някак си ОК. След това едно приятелче ме взе вчера в 18:30 и минахме през Цариградско - мила родна картинка :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...