Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми през главата че мтел са най-жалкия смотан и умрял оператор...Получих смс че от 15.6 ми спират роуминга???Плащам три карти на план боб (15.90),поради незнамсикви промени незнамси къде на всички карти боб спират роуминг-а да съм минел на някакъв ийзи боб дето предлага забележете цели 20!национални минути и никакви мб.Тия са прекалили с лютеницата честно...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

...хората там са го измислили, в смисъл - софтуера си. :)

 

Това горе е за връзка с това долу (за тия, дето са го чели, когато съм го писал). :P

 

Та, новото ми възмущение е, че на колелото ония може и да го карат с нагласен софтуер (нищо ново под слънцето), ама даже и не са си направили труда да си оправят сайта когато човек иска да се отпише от изпращането на спам, без да се е абонирал за него..

Следва отписване в 3 скрийншота с краен резултат - "Вече сте Абонаментът бюлетина" (каквото и да значи това). :lol:

 

e1a28639fae1f22d.jpg ebd6a151cf3f153e.jpg fdbca604aa288731.jpg

Link to comment
Share on other sites

Как за чий - за твоя, за да може да те хванат да прочетеш великата "новина" ; ама и ти си гаден да знаеш - пусна го само като линк, че и аз да се излъжа да цъкна на него. :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Четейки какви глупости пишете, направо ме е срам че си правих труда да пиша предишния пост в тази тема.

Няма от какво да се срамуваш. Тук по принцип докторантите в този сфера се прескачат и спъват един в друг, но пък точно в локумджийската тема са в друго амплоа.

Ама нека това не отнема сънят от очите ти, понеже съм сигурен, че като се освестят и вземат в ръце и ще те залеят с дълбокомислени и интелигентно написани CV-та на лична.

С теб сме, така че -

Keep-Trying.jpg

Link to comment
Share on other sites

Как за чий - за твоя, за да може да те хванат да прочетеш великата "новина" ; ама и ти си гаден да знаеш - пусна го само като линк, че и аз да се излъжа да цъкна на него. :online2long:

От телефона толкоз. Не ползвам онова чудо тапаталк ли беше....Иначе такива новини чета ежедневно...и всеки път недоумявам за какви неща, така де "изследвания" се харчат кинти...Колко деца ще нахранят с тези пари? Колко хора ще спасят? Знанията са абсолютна необходимост, но нужно ли е да доказват нещо, което е ясно и на малките деца?!?
Link to comment
Share on other sites

Четейки какви глупости пишете, направо ме е срам че си правих труда да пиша предишния пост в тази тема.

Ако бях с 25 години по-млад, може би щях да се навия. :lol:

 

 

Иначе през корема ми мина и замина това:

sushi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Наяде ли те? На мен ми изглежда количествено като ордьовър...

Оризът е доста калоричен. Не се вижда, но това вляво-долу е нигири-суши, като рибешките парчета са отгоре, а под тях е ориза. Вдясно в купата има една голяма шепа нудъли, а това чудо иначе се води студена супа - тако суномоно. Ония две парчета горе вляво са зеленчуци увити в нещо като кори за баница. Долу вдясно са само рибешки парчета - т.нар. сашими (в случая от сьомга и риба тон). :)

Link to comment
Share on other sites

Мдам, тези по пазарите са същата работа...кило домати - пет кинта...нещо не познават парите май..., а и да не говорим, че качеството е мега зле...

Link to comment
Share on other sites

Мдам, тези по пазарите са същата работа...кило домати - пет кинта...нещо не познават парите май..., а и да не говорим, че качеството е мега зле...

Аз не съм ял вкусен домат вече 4 години. А са стигали до 6 долара за кило. Ебах ги напреки.
Link to comment
Share on other sites

Тук взимам само розов домат, ароматен и вкусен е, български. Зеленчуци който не яде, той голям не ще да порасте :))

 

И на същата тема (донякъде), минава ми през главата това видео - The Bible and Health - Dr Kent Hovind

 

П.П. за моя изненада, много от съветите и информацията са научно обосновани, и се ползват и в наши дни с успех

Link to comment
Share on other sites

Никой не е против месото, ама само с него не става, трябват си витамини, подправки, билки. Пък ако някое дЕте не иска да яде спанак, нема да има жилязо в кръвта.

Link to comment
Share on other sites

Понеже тука говорихме за рол-они и последствията от тях, да ви споделя как спасих няколко тениски от изхвърляне заради натрупания мазен филм от водоучстойчив материл. Напръсках обилно с препарат за почистване на фурни, скари и прочее, оставих да подейства 10-15 минути и после изплакнах обилно с топла вода. Тениските са като нови! Не остана никаква миризма, нито пък се увредиха тъканите и цветовете. Чак ме е яд, че не се сетих по-рано. Ползвах този препарат

3853a4545792551.jpg

но сигурно ще стане и с други подобни обезмаслители. Все пак пробвайте с една стара отписана тениска, преди да обработите всички наведнъж.

Link to comment
Share on other sites

Ето това ви е препаратът за всичко, от напукани пети до мазни петна на тениските ви под мишниците!

khmi-ovenlord-obezmaslitel-sprej-05l.jpg

Аз лично от години го ползвам, само че в десет литровите му разфасовки и единственото като качество нещо, което съм виждал (а не е като да не съм пробвал хиляди препарати) е на Ма Фра, което обаче е на почти шесторно по-висока цена. Освен това ползвам и дистрибуторска отстъпка :rolleyes:

 

П.п. А, да... Препаратът е желателно да се ползва с хубави ръкавици, понеже дори и моите обгорени и здраво  загрубяли ръце го усещат по доста неприятен начин ;)

 

П.п.2. Другото му предимство е, че става за, дори и да си почистиш от години непочиствания конвектомат, фурна, скара на газов котлон или аспирационне чадър без почти никакво допълнително механично въздействие при това. Естествено, стига да се спазват точно инструкциите към него.

Link to comment
Share on other sites

Ето това ви е препаратът за всичко, от напукани пети до мазни петна на тениските ви под мишниците!

khmi-ovenlord-obezmaslitel-sprej-05l.jpg

Аз лично от години го ползвам, само че в десет литровите му разфасовки и единственото като качество нещо, което съм виждал (а не е като да не съм пробвал хиляди препарати) е на Ма Фра, което обаче е на почти шесторно по-висока цена. Освен това ползвам и дистрибуторска отстъпка :rolleyes:

 

П.п. А, да... Препаратът е желателно да се ползва с хубави ръкавици, понеже дори и моите обгорени и здраво загрубяли ръце го усещат по доста неприятен начин ;)

 

П.п.2. Другото му предимство е, че става за, дори и да си почистиш от години непочиствания конвектомат, фурна, скара на газов котлон или аспирационне чадър без почти никакво допълнително механично въздействие при това. Естествено, стига да се спазват точно инструкциите към него.

Това как се отразява на автомобилна боя?Трябва ми обезмаслител за да махам остатъците от спрея за верига по задната джанта на мотора...

Link to comment
Share on other sites

Това как се отразява на автомобилна боя?Трябва ми обезмаслител за да махам остатъците от спрея за верига по задната джанта на мотора...

Абсолютно неагресивно е към боите. Слагам си от тази благинка по малко и в лятната течност за чистачите.

Обаче за грес, нагар, биологични остатъци и мазнина трябва задължително да се спазват инструкциите!

Link to comment
Share on other sites

Никой не е против месото, ама само с него не става, трябват си витамини, подправки, билки. Пък ако някое дЕте не иска да яде спанак, нема да има жилязо в кръвта.

Хаха спанак и желязо. Още преди години откриха че желязато е с един порядък по-малко в спанака поради грешка в анализа. Копривата има много. Моя синковец нагъва често спанак, а е с ниско желязо.

 

Turn off this option! SM-G900F Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

За бременни жени и деца, имащи ниски стойности на желязото, лекарите най-често препоръчват по-честа консумация на спанак, магданоз, коприва, лапад, киселец.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...