Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Име нещо, което куца на форума или аз не виждам. Има много теми, в които не съм стъпвал от телефона. И като го направя не мога да мина на последната страница. И като има повече от 2 страници и ми се отщява. Може ли това да се оправи? Или аз нещо не виждам.

Link to comment
Share on other sites

Ох, ще трябва да издържа още две седмици на тази работа...

Ще мине майката, местиш го в другия крачол, пускаш казанчето да отмие простотиите и преди да се усетиш ще са минали 2 седмици.

На мен днес ми е предпоследния ден и ми е готино :)

Link to comment
Share on other sites

Ох, ще трябва да издържа още две седмици на тази работа...

Много бързо бе Пешо, кво стана да не се местиш в Пловдив. 

Link to comment
Share on other sites

Открих по трудния начин, че web development не е за мен. Може би целия development. Като станат по-ясни нещата ще пиша в другата тема :)

Link to comment
Share on other sites

Антарес, ако търсиш ново призвание в SW development-a, вероятно може да погледнеш за QA позиция. 

Според доста различни класации, QA е идентифицирана като една от най-щастливите професии.  :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля да се върна към админството с идеята да продължа да се уча да пиша код, просто с цел автоматизиране и цялостно улесняване на живота.

Link to comment
Share on other sites

Антарес, ако търсиш ново призвание в SW development-a, вероятно може да погледнеш за QA позиция. 

Според доста различни класации, QA е идентифицирана като една от най-щастливите професии.   :)

Що ли не се чувствам най-щастливия  :D Смених си работата преди 3 месеца и сега вече се чудя как да си повиша квалификацията, че да взимам повече :D 

 

Пешо има доста опит като сисадмин и да почне от 0 като QA ще е голяма крачка назад. 

Link to comment
Share on other sites

Ученето е глупава раЛта да го еВа.

jobs.jpg

Туш.

Ама като застърже някой орган при сервитьорката ли ще одим?!

П.С.На второ четене видях за кое болнично заведение търсят лекар с "това заплащане".Наистина ужас-от тази болница зависят толкова много хора,а дори и много ,които хал хабер си нямат за нуждата от нея.И именно тази болница неясно как натрупа толкова милиони лв. дългове.Това ,защото имаме много "кадърни управленци" на всички нива- от народното събрание през министерството та до местна почва.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера само що всички екипи, към които се присъединяваме са динамични... Напоследък се нагледах на обяви - все са динамични екипи...

Link to comment
Share on other sites

Че тук в Сънито се търсят магазинери/рки на 1300 нето и... НЯМА ;)

Знам и за оферти за черпаци със заплата като на средно ниво IT мениджър и... отново НЯМА.

А за сервитутки и сервитути със заплати, дето ме карат да се изчервявам като се сетя с все цялото ми самочувствие като специалист, за колко съм работил... валяло.

Общият знаменател под всичките тези обяви обаче е, че се иска наистина ЯКО бачкане. А то това вече не е като щракането по копчетата на клавиатурата в нЕкое офисче, пък било то и за мижава заплатка, но пък на климатик и с работно време, дето цепи секундата :)

 

П.п. А, да... И всичките тези оферти включват и поета от работодателя квартира.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера само що всички екипи, към които се присъединяваме са динамични... Напоследък се нагледах на обяви - все са динамични екипи...

Щото динамично се менят хората :D И в последния момент става нещо. При нас в момента на 1ви юни трябва да пуснем нещо, а 2/3 от нещата още не са готови. Май другата събота и неделя ще има яко тестване :D 

Link to comment
Share on other sites

Че тук в Сънито се търсят магазинери/рки на 1300 нето и... НЯМА ;)

Знам и за оферти за черпаци със заплата като на средно ниво IT мениджър и... отново НЯМА.

А за сервитутки и сервитути със заплати, дето ме карат да се изчервявам като се сетя с все цялото ми самочувствие като специалист, за колко съм работил... валяло.

Общият знаменател под всичките тези обяви обаче е, че се иска наистина ЯКО бачкане. А то това вече не е като щракането по копчетата на клавиатурата в нЕкое офисче, пък било то и за мижава заплатка, но пък на климатик и с работно време, дето цепи секундата :)

 

П.п. А, да... И всичките тези оферти включват и поета от работодателя квартира.

Ама и в повечето се пропуска, че бачкат без почивен ден ;)

 

 

Този уикенд ли има Капана Фест?

Link to comment
Share on other sites

Ама и в повечето се пропуска, че бачкат без почивен ден ;)

 

Това пък от къде ти хрумна?

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм, да... Неопровержима информация значи....

Преди десетина години това може и да го е имало, както ги имаше и навряните в хотелските мазета квартири, както и смешните заплатки, както и не плащането и прочее благинки.

Но това не е така от бая години вече. Щото ти може и да си го чувал някога от някой си (до колко е било вярно казаното е друга бира), а на мен работата ми е там т.е., тук, и твърдя, че имам доста добър поглед и от двете страни на барикадата. :)

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм, да... Неопровержима информация значи....

Преди десетина години това може и да го е имало, както ги имаше и навряните в хотелските мазета квартири, както и смешните заплатки, както и не плащането и прочее благинки.

Но това не е така от бая години вече. Щото ти може и да си го чувал някога от някой си (до колко е било вярно казаното е друга бира), а на мен работата ми е там т.е., тук, и твърдя, че имам доста добър поглед и от двете страни на барикадата. :)

Прав си, че е от преди години информацията ми, но със сигурност поне беше вярна, защото не беше от един човек, а и не виждам причина да ме лъжат за това! Дано са се променили нещата към по-добро, ама фактът че плащат добре, а няма желаещи не говори така...

Link to comment
Share on other sites

Това ли имаш пред вид?

Миналата седмица пих ЕДНА бира за петарка Hills - ша извиняват срещу ДВЕ такива ще си взема ЧЕТИРИ белгийски или чешки...

 

Как може да сравняваш цените в заведение с тези в магазина?

Link to comment
Share on other sites

 Дано са се променили нещата към по-добро, ама фактът че плащат добре, а няма желаещи не говори така...

Аха... А как ти звучи следното - Заплата за сервитьор/ка на осем часа с два почивни дни - 800 лв. нето и без да дели бакшиши (в оборотно заведение). Начална заплата за обикновен черпак, пак на осем часа и пак с два почивни дни - 1500 лв. нето.

И това... познай къде? В Хасково! Айде сега се опитай да познаеш дали човекът успя да си попълни персонала на 100%. Така и не успя ;)

 

П.п. А тази хасковска оферта е от преди пет години :)) Естествено вече не актуална, понеже човекът продаде бизнеса си.

 

П.п.2 Ааа... и предполагам, че наистина ще се шашнеш ако ти спомена, че един от сериозните ми клиенти сериозно обмисля вариант да си внесе около 150 украинци, понеже му е писнало от нашенската пишлигарщина и тотална липса на трудови навици.

Link to comment
Share on other sites

Аха... А как ти звучи следното - Заплата за сервитьор/ка на осем часа с два почивни дни - 800 лв. нето и без да дели бакшиши (в оборотно заведение). Начална заплата за обикновен черпак, пак на осем часа и пак с два почивни дни - 1500 лв. нето.

И това... познай къде? В Хасково! Айде сега се опитай да познаеш дали човекът успя да си попълни персонала на 100%. Така и не успя ;)

 

П.п. А тази хасковска оферта е от преди пет години :)) Естествено вече не актуална, понеже човекът продаде бизнеса си.

 

П.п.2 Ааа... и предполагам, че наистина ще се шашнеш ако ти спомена, че един от сериозните ми клиенти сериозно обмисля вариант да си внесе около 150 украинци, понеже му е писнало от нашенската пишлигарщина и тотална липса на трудови навици.

Брей, те колкото в Пловдив са искали да им плащат на тези сервитьорки... За трудовите навици е ясно, че всички искат да си клатят краката и да взимат 1000лв минимум, ама след като могат да взимат по 2-3 бона на морето с нормални условия, не знам защо тук остават сервитьорки лятно време...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...