Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ами аз живея до Събота пазара, офиса ми е на Брезовско шосе, пътуването ми отнема средно 15 минути (вярно че пътувам към 2 и 30 следобед, но в последно време и тогава си има трафик)

Пък да беше казал кога пътуваш, та да се не 'абя да пиша :)

Пробвай някой път към пет и половина...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Глезльовци, стига сте се оплаквали. Това в Пловдив не е трафик. Не сте виждали истински трафик. Идиотите на пътя са съвсем друга история. Там две мнения няма. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз го знаех просто като: "лайнарката". Не знаех за това специализирано име...

 

То и аз водачът на стадо го знаех като овчар, ама с тия нови думички човек се бърка понякога. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Пореден сигнал за отрова в Южен парк. Убеден съм, че ще лежа в затвор, ако на моето куче му се случи нещо и разбера кой е виновен.

Link to comment
Share on other sites

30 минути... хъм...

До преди година, когато ми се налагаше редовно да пътувам до Брезовско шосе и съответно да се връщам в час пик. На връщане ми отнемаше между 30 минути до час само отсечката от малкото панаирно колело до тунела. А не е като да не карам и когато се изнервя здраво, да не се навирам като бакшиш ;)

От Брезовско до къде пътуваше и колко време ти отнемаше?

Link to comment
Share on other sites

От Брезовско до къде пътуваше и колко време ти отнемаше?

От района около Солис до Св. Петка. Времето и отсечката съм ги споменал по-горе. А моментът на тръгването ми беше обикновено към пет и петнадесет, пет и половина. Но от година на сам вече не го правя това упражнение. Сега вече псувам по друга линия, понеже баш в най-натовареното ми и усилно време, пътят от Равда, до Бургас понякога ми отнема и по два и половина - три часа.

 

П.п. Вече съм в Клоаката и тази година мисля наистина вече да започна да правя и показвам клипчета, какво представляват и как се забавляват ъъ... европейците от ъъъ... т.н. цивилизовани държави ;)

Link to comment
Share on other sites

От района около Солис до Св. Петка. Времето и отсечката съм ги споменал по-горе. А моментът на тръгването ми беше обикновено към пет и петнадесет, пет и половина. Но от година на сам вече не го правя това упражнение. Сега вече псувам по друга линия, понеже баш в най-натовареното ми и усилно време, пътят от Равда, до Бургас понякога ми отнема и по два и половина - три часа.

 

П.п. Вече съм в Клоаката и тази година мисля наистина вече да започна да правя и показвам клипчета, какво представляват и как се забавляват ъъ... европейците от ъъъ... т.н. цивилизовани държави ;)

Е прави де, аз в един стар телефон имах, ама го откраднаха и нямах backup :D

 

18221608_1934974123403373_31724496314177Добре тези педерастчета защо тормозят и глобяват пенсионерите, които се опитват да закърпят някое друго левче за храна, лекарства или внуците, а мангалите които продават на сергии, често и крадени стоки, си действат необезпокоявани???!  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Абе аз ше правя.... Ама миналата година гледах как една норвежка крава върти мазен кавал на един цър... цър..., чак на патладжанено докарващ негър, при това насред дансинга. Телефонът ми беше в колата и не го заснех, ама и да бях, дали от тубата биха ми позволили да кача подобно нещо? Айде, оповръщаните и посрани лайна, търкалящи се по опиканите кьошета, тях кучета ги яли. Предполагам, че и гордите им татковци си ги знаят що за стока са и вероятно си го приемат за нормално. Обаче малките английски-германски-норвежки-шведски пръдли и пръдльовци, дето се разкарват с кофички водка в ръка и наливат в гърлото на всеки срещнат говорещ съответния език ми идват леееко в повече... И после вЕЕЕликата медия ВВС прави сълзливи и посочващо с пръс-заклеймяващи филмчета, как видиш ли в България им пропивали и изпорочлявали лайненцата, но удобно пропуска факта, че онези с кофичките и черпачетата са ТЯХНИ тийнейджъри, наети от ТЯХНИТЕ туроператори и работят към ТЯХНИ дискотеки и барове... Но нали... Ние сме не в ориента, ами дори и в различно измерение, та от ББЦ-то могат да си позволяват да сочат с пръст и да ги плещят, каквито им отърват...

 

П.п. А ония педерастчета са станали такива, понеже едни мастити педерасти са им началници и началници на тяхните началници. Щот, нали, ако награбят гнусните паразити нищо не могат да им вземат, пък и едни мазни и гласовити либерасти, дет им викат Хелзински комитет, веднага ще гракнат. Докато средно статистическият пенсионер все пак получава и някаква пенсийка, пък и някакъв ЗАКОНЕН имотец има, та може да се реализира и събираемост някаква. Пък и на края на отчетните периоди някак си съвсем различно седи, когато кажат, че са наложили намсиколкоси глоби и са успели да съберат бая процент...

Link to comment
Share on other sites

От района около Солис до Св. Петка. ...

Май ще се окажем комшии. Аз съм малко по- надолу по Мария Луиза.

Link to comment
Share on other sites

Май ще се окажем комшии. Аз съм малко по- надолу по Мария Луиза.

Хех... Аз съм зад онази, ранно християнската базилика :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Е че колко му е да дръпнеш един самолет...примерно Боинг 777 - ако се понапъне, това даже сам човек може да го направи. :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=HfyBxYlVMfw

Link to comment
Share on other sites

Преди работех у Хасково, сега съм си у Пловдив. И тогава и сега си тръгвам от работа по горе долу едно и също време и се прибирам у нас пак по едно и също време. Все си мислех, че в Хасково карат като на електронна игра, но тука е станала по-зле работата. 

Link to comment
Share on other sites

Преди работех у Хасково, сега съм си у Пловдив. И тогава и сега си тръгвам от работа по горе долу едно и също време и се прибирам у нас пак по едно и също време. Все си мислех, че в Хасково карат като на електронна игра, но тука е станала по-зле работата. 

В Пловдив като се прибера и точно за 5 минути се изнервям... То не е бавно тръгване на светофар, влачене и след тва минаване на тъмно жълто. Блеене, каране с 50 в лява лента... 

УЖАС. 

 

Добре, че карам само 1-2 пъти месечно та е поносимо :D 

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив като се прибера и точно за 5 минути се изнервям... То не е бавно тръгване на светофар, влачене и след тва минаване на тъмно жълто. Блеене, каране с 50 в лява лента... 

УЖАС.

 

Нещо много нервни ставате като се съберат повече коли...а между другото с колко според теб трябва да се кара в лява лента в града?

Link to comment
Share on other sites

Нещо много нервни ставате като се съберат повече коли...а между другото с колко според теб трябва да се кара в лява лента в града?

60-65 :) Under the radar

Link to comment
Share on other sites

явно скоро не си се прибирал по магистралата. Там ако не караш със 160 следва лепване броня в броня, святкане, клаксони...

Link to comment
Share on other sites

60-65 :) Under the radar

 

Аха...а ако случайно се засечем някъде в града и аз съм пред теб с 50 - ще ми светиш ли къси-дълги, щото аз пък много се изнервям когато някой ми свети когато си карам нормално, но реално ми е нервно само вътрешно и обикновено продължавам да си карам с 50, така че по-добре не си хаби фаровете. :moon:

Link to comment
Share on other sites

явно скоро не си се прибирал по магистралата. Там ако не караш със 160 следва лепване броня в броня, святкане, клаксони...

Брех мааму... Ти по коя магистрала караш?

Link to comment
Share on other sites

Сигурен бях, че имахме тема за общи въпроси относно PC-та, а то даже аз съм я открил .... :laughing:  https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=96142

И тъкмо да си задам въпроса в нея....гледам архивирана...Би била полезна като цяло, ама нейсе...Пламен сигурно пак е вилнял някога си... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Всички стари теми във форума от дата "хххх" и назад са архивирани автоматично от софтуера. Твоята я пуснах сега да излезе от архива (обикновено отнема около няколко минути), а ако и някой друг си иска старата тема - да се обажда. ;)

 

П.П. И защо точно Пламен, след като тука сме сумати народ + един новобранец (липсващ)...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...