Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Далече съм от тази област,но при такъв бонус -еднократен вероятно,заплатата 5-6 хиляди лева ли някъде се очаква да бъде? :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Какъв бонус, това си е сериозна сума...баси...защо ли ми е това електричарство...да са таковам у главата проста, да бях станал компютърджия...

Link to comment
Share on other sites

Какъв бонус, това си е сериозна сума...баси...защо ли ми е това електричарство...да са таковам у главата проста, да бях станал компютърджия...

Никога не е късно ;). Даже е по - лесно отколкото си мислиш. Трябва ти обаче добър английски. Поне да го четеш и донякъде слушаш на първо време.

Link to comment
Share on other sites

Ами покрай 'талянския доста позабравих английския...то като няма практика... и сега малко трудно превключвам, думите все ми идват на жабарски...

Link to comment
Share on other sites

Практиката е навсякъде. Филми, игри, музика, Интернет.

"Няма практика" в днешно време за Английски език не е оправдание. Не си мисли оправдания, магданозеее. :)

Link to comment
Share on other sites

Не бе човек, не търся извинения...по-скоро се оплаквам...говорейки два езика сносно, вече е само един. И най-добрата практика е общуването на съответния език...с жив човек срещу теб..то и за това съвсем съм забравил руския...ама като не го ползвам от двайсе години така ще е...

Link to comment
Share on other sites

Свинското с картофи ще ми стане коронна манджа. Отново е станало така, че да искам да си посегна!

Мхъ, лайк!

Link to comment
Share on other sites

Какъв бонус, това си е сериозна сума...баси...защо ли ми е това електричарство...да са таковам у главата проста, да бях станал компютърджия...

 

 

Аз станах... Ми... Ще ми се и електричарство да науча... Не е мед, както си мислят всички :D

 

Крилата мисъл на дена:"Лесбо секса е все едно да атакуваш портите на древен град... С портите на друг."

 

Ред. Някой с идея колко приблизително излиза една нова ел. инсталация?

Link to comment
Share on other sites

Какъв бонус, това си е сериозна сума...баси...защо ли ми е това електричарство...да са таковам у главата проста, да бях станал компютърджия...

Стани,бре-нещо да ти пречи да учиш и сега :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз станах... Ми... Ще ми се и електричарство да науча... Не е мед, както си мислят всички :D

 

Крилата мисъл на дена:"Лесбо секса е все едно да атакуваш портите на древен град... С портите на друг."

 

Ред. Някой с идея колко приблизително излиза една нова ел. инсталация?

Мед няма никъде.

Грубо 20 лева на квадрат с труда. Но без да се види за какво става въпрос, не може да се потвърди 100 процента.

Link to comment
Share on other sites

В смисъл, на квадрат? Не е ли на линеен метър? Явно съм в дълбока заблуда...

Link to comment
Share on other sites

Както казах много зависи. Принципно за грубо определение на бюджет се смята така. По-лесно е и дава добра представа, а като се замисля поняга е и много точна сметка.Иначе, ако се влиза в детайли се смята полагане на кабел в л.м., брой точки (разкл.кутии, конзоли и т.н.). Примерно за кабелите да кажем полагане до 2,5 кв.мм е една цена, от 4 до 6 кв.мм друга и така нататък.

Link to comment
Share on other sites

Някой изгледа ли го това вчера? И това е в София, в кв. "Дружба" и за парадокс - до бул. "Брюксел"...ама всъщност какъв ти парадокс - с тая европейска "интеграционна" политика с акцент към толерантността, вече и във всяка европейска столица си имат по 1-2 гета, дето нямат оправия, а тия даже са си лично наши. Не че не го знам от 20 години, но поставяйки се на мястото на тия хора дето живеят в постоянен страх и тормоз, напълно ми е ясна безизходицата им...а и ония се множат със скоростта на светлината... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Родната "Милиция" ни пази! Много ми е чудно, как тая сутрин Полицията ме откри на адрес, на който не съм регистриран, колата ми не е регистрирана там, за да я преместя, а не могат "да открият", кой прави битовите кражби, кой вандалства по улиците, кой краде коли...........

Link to comment
Share on other sites

Родната "Милиция" ни пази! Много ми е чудно, как тая сутрин Полицията ме откри на адрес, на който не съм регистриран, колата ми не е регистрирана там, за да я преместя, а не могат "да открият", кой прави битовите кражби, кой вандалства по улиците, кой краде коли...........

Най-елементарното - някой им е казал къде могат да те открият?

Link to comment
Share on other sites

Ако толкова си иска акаунта - да ми пише. Не мога да разбера кой човек ще си направи регистрация с e-mail address, който не е негов...

 

Някакъв поляк е използвал моя мейл, за да се регистрира за мобилния си оператор и постоянно получавам фактури.

Също ми е използвал мейла, за да си направи акаунт в Uplay. С тая разлика, че аз също исках да си направя акаунт в Ubisoft Uplay и някакси успях да влезна, при което видях, че ника ми е mike77, 88 набор съм и съм от Полша. Смених си информацията съответно, защото мейла е мой. Само не знам на Юбисофт тъпата система как го е позволила това.

 

Някакви студентки ми пращат университетски задания и се чудят защо не им отговарям. На едната ѝ написах, че мейла е грешен и ще е хубаво да каже на някой. Тя реши да ми прати още един мейл след това и да ме пита дали съм проверил есето, все едно нищо не съм написал преди това.

Link to comment
Share on other sites

 Някакви студентки ми пращат университетски задания и се чудят защо не им отговарям.

 

А защо просто не им помогнеш със заданията? Ти си интелигентно момче и съм сигурен, че ще се справиш. :lol:

 

П.П. А по въпроса "...тъпата система как го е позволила това." - някои сайтове ползват имейла само за да пратят уведомлението за регистрация и за бъдеща комуникация, без да искат потвърждение от него при самата регистрация, което е доста тъпо.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...