Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

П.П. А по въпроса "...тъпата система как го е позволила това." - някои сайтове ползват имейла само за да пратят уведомлението за регистрация и за бъдеща комуникация, без да искат потвърждение от него при самата регистрация, което е доста тъпо.

 

Да де, ама акаунта си беше създаден в тяхната система с моя мейл и неговата информация. И аз успях да влезна. Не си спомням само дали си ресетнах паролата преди това или направо аз създадох акаунта и то ми даде достъп. Обърквация тотална. Всичко си е мое вече, освен legacy nickname-а mike77, който не мога да сменя и се използва на разни места. Добре, че не играя много техни игри.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз по подобен начин веднъж попаднах в един китайски сайт (TinyDeal) вместо в моя акаунт, в акаунта на някакъв арабин - нещо се беше бъгнало и ме отчете като арабина. Вътре му бяха всички поръчки, които беше правил, събраните точки, адреса му и т.н....даже за проба се опитах да видя дали мога да направя поръчка (без да я финализирам) - получи се без проблем. После му писах на оня пич, че сайтът ме е вкарал в неговия акаунт и да си смени за всеки случай паролата, че и други може да са влизали и така... :)

Link to comment
Share on other sites

 

Някакъв поляк е използвал моя мейл, за да се регистрира за мобилния си оператор и постоянно получавам фактури.

Също ми е използвал мейла, за да си направи акаунт в Uplay. С тая разлика, че аз също исках да си направя акаунт в Ubisoft Uplay и някакси успях да влезна, при което видях, че ника ми е mike77, 88 набор съм и съм от Полша. Смених си информацията съответно, защото мейла е мой. Само не знам на Юбисофт тъпата система как го е позволила това.

 

Някакви студентки ми пращат университетски задания и се чудят защо не им отговарям. На едната ѝ написах, че мейла е грешен и ще е хубаво да каже на някой. Тя реши да ми прати още един мейл след това и да ме пита дали съм проверил есето, все едно нищо не съм написал преди това.

 

Последния дето ми извъртя подобен номер му смених паролата и му превзех акаунта.

 

А на студентките им кажи че само срещу nude photos ще го направиш та да ги скандализираш 

Link to comment
Share on other sites

Последния дето ми извъртя подобен номер му смених паролата и му превзех акаунта.

 

А на студентките им кажи че само срещу nude photos ще го направиш та да ги скандализираш 

 

То акаунт изобщо май не беше създаден. Никаква идея нямам какво е станало и как.

Link to comment
Share on other sites

На мен редовно ми пращат някакви неща, които са за някакъв доктор с идентично име като моето. Последно някакви епикризи ми бяха пратили на накакъв човек. Писах му, че е объркал адресанта, той ми благодари и така.

 

Но като вземат да досаждат е друго.

Link to comment
Share on other sites

На мен редовно ми пращат някакви неща, които са за някакъв доктор с идентично име като моето. Последно някакви епикризи ми бяха пратили на накакъв човек. Писах му, че е объркал адресанта, той ми благодари и така.

 

Но като вземат да досаждат е друго.

Когато името ти е често срещано, нормално е да се случват такива аномалии. Никога не съм попадал в подобни ситуации, защото името ми е доста уникално, дори за България, какво да кажем за другия край на света. :lol:

 

 

 

Минава ми през главата, че Ванката (netrootbg) има рожден ден! Никога да не се отърве от здраве, късмет и успехи на всичии фронтове! :beerchug  :thumbsup:  :drunk: 

 

 

ПП. И един специален подарък (всичко е ангажирано предварително):

 

harley-davidson-69295.jpg

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден, Иване! Бъди здрав и много щастлив! :)

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден. Жив и здрав. И другия път като идва от тая страна на големия гьол да пише да го заведа на хубава чалга хах :) ...пускана от Мишо Шамара :)

Link to comment
Share on other sites

Ужас, този идиот да не е при вас в Чикаго? :lol:

да. Няколко пъти искаше да ме черпи с "лютеница". Не пипам аз такива неща.

 

Не знам как си е оправил документите.

Link to comment
Share on other sites

Колко трябва да си тъп, за да напишеш собственото си име с малка буква и правописна грешка, а именно "стънислав"?!

Link to comment
Share on other sites

да. Няколко пъти искаше да ме черпи с "лютеница". Не пипам аз такива неща.

 

Тя "домашната" на Пабло казват, че не била уж вредна, ама по-вероятно да те е черпил с оная другата, дето е и с фамилията му. :lol:

 

А като каза чалга, какво наистина пуска, че ми стана интересно? Само не ми казвай, че си бил сериозен когато написа, че пускал чалга...

Link to comment
Share on other sites

Тя "домашната" на Пабло казват, че не била уж вредна, ама по-вероятно да те е черпил с оная другата, дето е и с фамилията му. :lol:

 

А като каза чалга, какво наистина пуска, че ми стана интересно? Само не ми казвай, че си бил сериозен когато написа, че пускал чалга...

Какво да пуска в Чикаго на Българи?

Аз съм склонен да го повярвам.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за пожеланията.

 

Стефчо, ще идвам пак, но не съм решил кога точно. Имам някакви идеи, но нищо конкретно. Но шамара викам да го пропусна. Той нали уж беше тираджия, от кога се занимава с музика?

Link to comment
Share on other sites

Какво да пуска в Чикаго на Българи?

Аз съм склонен да го повярвам.

 

Абе ясно ми е, че публиката определя репертоарния план на диджея, но пък и диджей с претенции към репертоарния си план, може да си потърси друга публика. ;)

Питам, понеже още си спомням как Мишо се заричаше, че никога през живота си нямало да направи дует с някоя чалгарка, как чалгата за него изобщо не била музика....но пък при едно от последните му прибирания тук беше станал един мек-мек относно чалгата и разправяше, че всяка музика си имала публика, че всеки имал право да си слуша каквото му харесва и т.н., та ми е интересно какво прави там на място.

Link to comment
Share on other sites

Абе ясно ми е, че публиката определя репертоарния план на диджея, но пък и диджей с претенции към репертоарния си план, може да си потърси друга публика. ;)

 

По принцип да, може да си търсиш публика, която да ти слуша репертоара, но не и Мишо Шамара. Той е никой вече.

Щом големи имена в музиката си смениха стила, за да угодят на масите - прави си сметка за какво продажничество става въпрос.

 

Пример:

 

2016

 

https://youtu.be/Q2C2V3kac08

https://youtu.be/QjN27z_Oc6E

 

2011

 

https://youtu.be/BNi4CKhWR8w

 

2003

 

https://youtu.be/joepJErpBa8

Link to comment
Share on other sites

...прави си сметка за какво продажничество става въпрос.

 

2016

 

2011

 

2003

 

Това някои го наричат "развитие". :)) ....а за други е просто деградация. :P

Все пак ако трябва да сме честни за примерите от 2016-та, те са "feat.", следователно е нормално да са доста различни, понеже не са само негови. :)

 

П.П. Той и Слави Бинев като го интервюираха от Господарите и му пускаха стари негови изказвания как "ДПС била етническа, престъпна и незаконна партия", започна да ги реди едни, че човек се променял и затова бил отишъл в ДПС...ама що ли нещо не му вярвам. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Това някои го наричат "развитие". :)) ....а за други е просто деградация. :P

Все пак ако трябва да сме честни за примерите от 2016-та, те са "feat.", следователно е нормално да са доста различни, понеже не са само негови. :)

 

Целия албум е такъв. С feat.

Има си и негови, които пак не са както трябва.

 

Аз не мога да разбера какво се имаше предвид с нещата на Армин, който върви предимно и само нагоре. Тука пак отиваме на някакви субективизми. 

 

Имаше се предвид, че последните 3 години вече не прави транс, а нещо си друго.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...