Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не го броя него. 

Защо? Попитах нещо конкретно и обясних защо. Не гледам филми. Едва ли и ще почна.

 

Както и да е. За всеки влак си има пътници. Реално и чалгата е много разпространена, не ми харесва, но факт.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не си прав. Преди месец сглобих на едно приятелче комп за 680 лева - Intel G4560 + GTX 1050 + 8 гъби рам. Точно като на видеото отдолу:

Не е нужно да взимаш и5 и 1060, за да играеш новите заглавия на ултра, когато на бюджетен комп може да ги играеш на high ;)

 

Е аз си гледам и от мойта камбанарийка де. Такъв скопен процесор няма работа вкъщи, 8Г рам стават за лаптоп, но за десктоп трябва да са х2 поне. 

Като гледам това 1050 се справя горе долу като дъртото ми R9 280 което стои в десктопа ми. Което означава, че скоро ще трябва да бъде сменено заради поредният Call of Duty 

Но това са си моите лични виждания.

Защо? Попитах нещо конкретно и обясних защо. Не гледам филми. Едва ли и ще почна.

 

Както и да е. За всеки влак си има пътници. Реално и чалгата е много разпространена, не ми харесва, но факт.

Дал съм някакво сравнение на следващият ред, от там нататък всеки може да си направи сметката. 

За мен не влизат в сметката защото ТВ-тата и мониторите така или иначе ги имам, въпроса е какво ще се закачи към тях. 

 

Не го броя него. Като си седна на дивана за да гледам филм искам да е от голямо ТВ, а не от лаптоп или монитор. 

Но като сравнение - за цената на 4К монитор спокойно се взима 42-50 инчово 4K ТВ. PC-то само по себе си продължава да струва около х2 на плейстетйшъна (ако не прекалява човек и се придържа към средният клас компоненти като 1060/и5). 

 

 

Не  мислете, че рекламирам конзолите, просто споменах, че все още са доста евтини сравнени с хубаво гейм PC (хубаво за мен)

Link to comment
Share on other sites

...и не само  :shy:

 

Че то едното не пречи на другото - тя пак си е хубава. :grin: 

Знаеш едно време на морето какъв беше отговора на въпроса "Колко време е необходимо да свалиш една рускиня?", но ще го кажа пак за по-малките: "2 часа и 5 минути" - 5 минути за да я свалиш и 2 часа преди това, за да я отделиш от групата. :laughing1:

 

А иначе теб те знам, че даже и за Пипи Дългото Чорапче може да изкараш компромат. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kom6ikata ima xbox360 , a az o6te ne sam kupil Forza Motorposrt. Az sam tapanar. Okaza se, 4e sa6to taka,  imam i PS2 kato podarak, koito oba4e ne sam puskal. Taka v nas imam 3 konzoli kato poslednata , koiato imah be6e predi 20 godini - nintendo. ebaF sa u geimarO

 

Puskam razni nameci na 6efa i ako vzeme pak da mi vdigne zaplatata - 6te igraem s Woox na Fifa na PS4 pro :D :D

Link to comment
Share on other sites

Тези дни на отиване до и прибиране от Пловдив по магистралата видяхме общо 5 катастрофи. Нищо страшно, основно леки сблъсъци заради неспазване на дистанция, но все пак. Дай им на хората малко по-лоши от идеални условия за каране и непременно ще има инциденти.

Link to comment
Share on other sites

 

Puskam razni nameci na 6efa i ako vzeme pak da mi vdigne zaplatata - 6te igraem s Woox na Fifa na PS4 pro :D :D

 

Успех! :) Аз обаче изобщо не съм добър на Fifa. Не мога да направя A рейтинг на всичките тренировки... :( Някои дори не мога да разбера какво трябва да правя на тях.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че хич не обичам когато ме правят на тъпак...не че се имам за кой знае колко умен, но някои просто прекаляват...

Търся си аз едни неща за купуване и гугъл ме препраща към сайта на JYSK. Там пък ме примамват с един мигащ надпис да съм завъртял някакво Колело на късмета и съм можел да спечеля "един от многобройните ваучери за отстъпка". Викам си - хубаво, щом може да спечеля някоя далавера и...отивам на колелото. Направи ми впечатление, че за регистрация искат единствено имейл - няма име, няма проверка по IP...нищо.  А колелото се състои от 8 секции, на 2 от които са ваучерите, а на останалите 6 има бонуси "ново завъртане на колелото" или разни фиктивни билетчета (пак виртуални), а ново завъртане обаче мога да направя чак след 24 часа. Завъртам аз колелото, то се "върти" едно такова странно, все едно аз съм му правил анимацията на Правец 82...и спира на "допълнително завъртане на колелото" (ама утре).

Тогава си казах - тая работа не е чиста и ей сега ще го докажа сам на себе си. И понеже съм си катил и понякога само за идеята съм склонен да загубя маса време и средства - започнах да регистрирам имейл след имейл и на всеки да въртя по веднъж колелото. :bgrin: Знаете ли колко имейла регистрирах и колко пъти завъртях колелото? Точно 42 и след това просто ми писна, защото и след последното завъртане пак не се падна ваучер, а при 8 секции в конфигурация 2 vs 6 просто нямаше начин да не се падне поне един път от всичките тия 42 завъртания. За любопитните ще им спестя ходенето до сайта на JYSK и ще сложа скрийншот от колелото долу, а на мераклиите за ваучери ще кажа - зарежете, просто няма смисъл...хората там са го измислили, в смисъл - софтуера си. :)

jysk.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

На живо сигурно е още по-хубава - демек тя да си е правила визията, а не гримьорите от конкурса. И снимките да са без фотошоп, че напоследък само развалят естествено красивото. Ина Манчева, мис България 2012, дето й взеха короната, я харесах след като я гледах на едно неофициално интервю по телевизията:

 

XiefQ3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Успех! :) Аз обаче изобщо не съм добър на Fifa. Не мога да направя A рейтинг на всичките тренировки... :( Някои дори не мога да разбера какво трябва да правя на тях.

И аз не бях. Ама с практика става. Не, че не бият здраво. Има Ебати зомбитата. Единия си беше пуснал микрофона та го чувах. Викам кво реве на среща. Тоя само дето не свърши накрая. Бих го направил гол в 90тата :)
Link to comment
Share on other sites

Стефче, препоръчвам ти Асето Корса, играта от няколко години е на пазара, няма такъв уникален симулатор. Преди е била в програмата на млади пилоти на ферари. Аз лично не съм цъкъл по-реален симулатор. Има всякви класове.

Link to comment
Share on other sites

Тва да цъкаш автомобилен симулатор бе волан и педали е някво такова безсмислено. Асето Корса я пуснах, излезнах от пистата 3 пъти и я спрях. Собре, че диска не беше мой. Купих си последните 2 НФС-а за 30лв и си джиткам.

Link to comment
Share on other sites

Нещо ме зарибихте да я опитам тая Корса...много отдавна не съм играл, а си имам и волан с педали, и джойстици и какво ли не...;)

Link to comment
Share on other sites

Нещо ме зарибихте да я опитам тая Корса...много отдавна не съм играл, а си имам и волан с педали, и джойстици и какво ли не... ;)

 

По-добре Project Cars.

Link to comment
Share on other sites

А реалистичен ли е...щото Румен спомена, че досега не е случвал по-реалистичен от Корсата, а воланът ми за съжаление хич не прилича на тоя... ;)

 

Edit: Нещо не ми допада много ако съдя по геймплея - всъщност реално не ме интересува графиката да е супер, а управлението и реакциите на колата.

Link to comment
Share on other sites

Стефче, препоръчвам ти Асето Корса, играта от няколко години е на пазара, няма такъв уникален симулатор. Преди е била в програмата на млади пилоти на ферари. Аз лично не съм цъкъл по-реален симулатор. Има всякви класове.

В България имах 4 волана. Биех де що има хора на Ф1. Сега ако и тука си купя волан - ще си тегля ножа. Само това ми остана. Не е като да нямам желание се. Баси защо не сме 20угодини по-мслки сега.
Link to comment
Share on other sites

А реалистичен ли е...щото Румен спомена, че досега не е случвал по-реалистичен от Корсата, а воланът ми за съжаление хич не прилича на тоя... ;)

 

Edit: Нещо не ми допада много ако съдя по геймплея - всъщност реално не ме интересува графиката да е супер, а управлението и реакциите на колата.

 

Реалистичен е. Всяка от 4-те гуми ти се износва по отделно в зависимост от карането ти.

ASSETTO CORSA също е реалистична де. Всичко си е до предпочитания. :) Някои харесват едната, други другата.

Аз симулатори не харесвам, затова ги прескачам всичките. Най-близкото до симулатор, което съм играл е Gran Turismo, но там всичко е толкова мащабно, че симулацията е последното нещо, за което мислиш.

Link to comment
Share on other sites

Абе, тия Сони и ЕА са големи, нагли, гладни педали. Корем да ги изяде. Ама и аз прост човек - никога не чета форуми за игри и филми. След Фифа 15 тия педали са спрели лобби мачовете. И за ultimate team се било плащало. Ебати ненаядените гнасната измети. Приключих с покупката на игри аз. Какво точно им пречеше играенето на мачове с хора по-света?

Link to comment
Share on other sites

Абе, тия Сони и ЕА са големи, нагли, гладни педали. Корем да ги изяде. Ама и аз прост човек - никога не чета форуми за игри и филми. След Фифа 15 тия педали са спрели лобби мачовете. И за ultimate team се било плащало. Ебати ненаядените гнасната измети. Приключих с покупката на игри аз. Какво точно им пречеше играенето на мачове с хора по-света?

 

Как така са спрели лоби мачовете? Аз мога да си цъкам с приятели на PS4.

И Ultimate Team играя без проблем.

Но плащам за PS Plus.

Link to comment
Share on other sites

Как така са спрели лоби мачовете? Аз мога да си цъкам с приятели на PS4.

И Ultimate Team играя без проблем.

Но плащам за PS Plus.

Fifa 14 има всичко, което има Фифа 17 + онлайн игра без ограничения и unranked. Все едно като сървър на CS(даже може да си направиш отбор от 11 човека всеки с 99 показател. Играл съм срещу такъв). Влизаш, гледаш 10 човека, избираш и почваш да играеш. Няма нужда да се притесняваш от загуби като по турнирите. Не знам дали не ти се отключва защото плащаш.

 

We can't play 2v2 against friends in FIFA 15,16,17, what are developers thinking about?!? I'm really disappointed with you, because you invest only in ultimate team. Many people want match lobbies back, and as I remember in Fifa 2013 match lobbies were always FULL, who the hell plays co-op seasons? As I can see co-op seasons is the most useless feature in last 3 FIFA games.

 

Не знам как с слага цитат от телефона

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...