Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тя "домашната" на Пабло казват, че не била уж вредна, ама по-вероятно да те е черпил с оная другата, дето е и с фамилията му. :lol:

 

А като каза чалга, какво наистина пуска, че ми стана интересно? Само не ми казвай, че си бил сериозен когато написа, че пускал чалга...

Какво точно ще те излъжа, но е пускал сръбско. Новите чалги, дето нямат кючеци в тях. После ги редува с нещо на Dmx, примерно. Какво да правиш. Никой не е по силен от хляба. А ако не Няма чалга - празно заведение.

Благодаря на всички за пожеланията.

 

Стефчо, ще идвам пак, но не съм решил кога точно. Имам някакви идеи, но нищо конкретно. Но шамара викам да го пропусна. Той нали уж беше тираджия, от кога се занимава с музика?

Ето как от слух на слух и ставаш цар или ратай. Диспечер е. Имаше камион и шофьор. Сега не знам. Дали е карал. Мисля, че не. Мога да проверя, но не се интересувам толкова много от другите хора :)

Link to comment
Share on other sites

Мога да проверя....

Не, не си губи времето. Просто някъде бях чел интервю и това беше казал той. По спомени това. Той е един от последните хора на света от които се интересувам...

И вместо да ми вкараш оферта да ме водиш примерно на Хавайте, ти ми говориш за шамара + чалга...

Link to comment
Share on other sites

Не, не си губи времето. Просто някъде бях чел интервю и това беше казал той. По спомени това. Той е един от последните хора на света от които се интересувам...

И вместо да ми вкараш оферта да ме водиш примерно на Хавайте, ти ми говориш за шамара + чалга...

Аз съм беден студент. Не ходя по такива места. :)

 

Някой с Пс 3 и Фифа 17? Моята идва другата седмица, може да пррмерим сили

Link to comment
Share on other sites

Колко трябва да си тъп, за да напишеш собственото си име с малка буква и правописна грешка, а именно "стънислав"?!

 

 

Карел скорпио вместо Карел Шкорпил как ти звучи?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм беден студент. Не ходя по такива места. :)

 

Някой с Пс 3 и Фифа 17? Моята идва другата седмица, може да пррмерим сили

От вас до Хавай има сума ти оферти направо за без пари. Учудвам се, че още не си ходил.
Link to comment
Share on other sites

Аз съм беден студент. Не ходя по такива места. :)

 

Някой с Пс 3 и Фифа 17? Моята идва другата седмица, може да пррмерим сили

 

Мнем. Аз имам Fifa 17 на PS4.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам Oxelo Town EF 9. :) Ама още не съм открил сезона тая година.

 

Само мога да си представя как Ангел кара тротинетка по главната, където най-често съм го засичал...всъщност даже и не мога да си го представя, понеже нямам чак толкова богато въображение. :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Само мога да си представя как Ангел кара тротинетка по главната, където най-често съм го засичал...всъщност даже и не мога да си го представя, понеже нямам чак толкова богато въображение. :online2long:

 

Е аз карам тротинетка до работа пролет, лято и есен от 3 години. :) Просто в началото беше една черна, но я върнах заради един минимален дефект и си купих по-добрия модел. С амортисьора и спирачката на кормилото.

 

Преди нова година ми пратиха мейл, че модела имал някакъв дефект в кормилото и ме подканиха да я върна в магазина, а от там да ми върнат парите. Та ако и тази върна, 3 години ще съм карал тротинетка и няма да съм платил нито един лев за нея. :D

 

Ама аз не искам, защото тая си ми харесва, а ако искам аналог от друг производител, първо ще дам повече пари и второ, няма да имат същото ниво на клиентско обслужване. В Декатлон - продукта дефектира - връщат ти парите, за да си поръчаш нов.

Link to comment
Share on other sites

И аз го загледах тоя 9EF, пробвах го и ми хареса как върви, а и дизайна като цяло. Ама 273 лв са много пари за мен, и се насочих в друга посока. И да ти кажа, втората пружина прави карането много по-приятно.

Link to comment
Share on other sites

И аз го загледах тоя 9EF, пробвах го и ми хареса как върви, а и дизайна като цяло. Ама 273 лв са много пари за мен, и се насочих в друга посока. И да ти кажа, втората пружина прави карането много по-приятно.

 

Да ама е по-трудно да буташ с 2 амортисьора. Зависи и от размера на лагерите. :)

 

С предишната, която нямаше амортисьор (Easy Fold 7), по центъра на новите плочки всичко се тресеше, тропаше и ръцете ми изтръпваха. С амортисьора, мога да си карам без абсолютно никакъв проблем. А и лагерите са по-големи и се движи по-бързо.

 

Аз лично не виждам какво подобрение може да има от заден амортисьор, но може и да има щом казваш, не съм пробвал.

 

Като цяло, доста приятен начин за предвижване из градски условия на кратки разстояния. Стига маршрута да го позволява, а при мен е идеален. 90% го минавам без да слизам изобщо от тротинетката.

Link to comment
Share on other sites

Мнем. Аз имам Fifa 17 на PS4.

Нямам намерение да сменям конзолата за сега. Не мога психически да се препупя да плащам, за да играя. Ако ще долар да е. Прекалено като бирници се имат вече.
Link to comment
Share on other sites

Ти пък вече хептен издребняваш.

Абсолютно не. Аз съм на 31. Пускам играта само ако някой дойде в нас да играе. А това става рядко. Сам не играя никога, на нищо. Не ми е интересно, а и нямам време. Единствено играя Фифа. Защото надувсме бири, псуваме се и е забавно. И за това трябва да платя? Същото като епълските шибании. Мулти играта трябва да е безплатна. Като искат да си пускат такива годишни и абонаменти. Все ще има малки пикльовци, които да си плащат, за да получат тия 24 игри ли бяха. Аз за 2 години сефте купувам игра и това е Фифа 17. Няма да седна да играя шутъри на Плейстейшъна. Аз на компа вече не го правя, че отнема време.... Ако стана отегчен милионер или като Ванката със всичкото време на света - с удоволствиее ги платя тия 60 долара, но сега няма шанс и. Дори и минимален.
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно не. Аз съм на 31. Пускам играта само ако някой дойде в нас да играе. А това става рядко. Сам не играя никога, на нищо. Не ми е интересно, а и нямам време. Единствено играя Фифа. Защото надувсме бири, псуваме се и е забавно. И за това трябва да платя? Същото като епълските шибании. Мулти играта трябва да е безплатна. Като искат да си пускат такива годишни и абонаменти. Все ще има малки пикльовци, които да си плащат, за да получат тия 24 игри ли бяха. Аз за 2 години сефте купувам игра и това е Фифа 17. Няма да седна да играя шутъри на Плейстейшъна. Аз на компа вече не го правя, че отнема време.... Ако стана отегчен милионер или като Ванката със всичкото време на света - с удоволствиее ги платя тия 60 долара, но сега няма шанс и. Дори и минимален.

 

Еми да, ти се забавляваш. Нали това е целта на играта в крайна сметка. Без значение дали си сам или не. :) Точно защото си на 31, а не на 18 и имаш възможност вече, е редно да си платиш за труда на хората, които са направили играта.

 

Мултиплейъра е платен само онлайн. На конзолата у вас можеш да си играеш с приятели, а ти точно това правиш ако разбирам правилно.

И какви са тия $60 за игра? Аз платих 45лв за Fifa 17. Повече от 50лв за игра не съм дал. Не ги купувам директно след като излезнат, но голяма работа. Имам си достатъчно игри за играене. И като ти писне да играе - продаваш я на някой и готово. Разликата между платеното от теб и полученото при пре-продажбата е реалната цена, която си платил за играта. В САЩ игрите са още по-евтини.

Link to comment
Share on other sites

Еми да, ти се забавляваш. Нали това е целта на играта в крайна сметка. Без значение дали си сам или не. :) Точно защото си на 31, а не на 18 и имаш възможност вече, е редно да си платиш за труда на хората, които са направили играта.

 

Мултиплейъра е платен само онлайн. На конзолата у вас можеш да си играеш с приятели, а ти точно това правиш ако разбирам правилно.

И какви са тия $60 за игра? Аз платих 45лв за Fifa 17. Повече от 50лв за игра не съм дал. Не ги купувам директно след като излезнат, но голяма работа. Имам си достатъчно игри за играене. И като ти писне да играе - продаваш я на някой и готово. Разликата между платеното от теб и полученото при пре-продажбата е реалната цена, която си платил за играта. В САЩ игрите са още по-евтини.

Fifa 17 е 60 долара без такси. Аз я купих втора ръка едвам, едвам за 35. Взимам я точно защото когато няма с кой да играя, да пробвам онлайн. Понякога стават хубави игри ако не попаднеш на психопати. И ако имах пс4 трябваше да платя 60 кинта

Link to comment
Share on other sites

Fifa 17 е 60 долара без такси. Аз я купих втора ръка едвам, едвам за 35. Взимам я точно защото когато няма с кой да играя, да пробвам онлайн. Понякога стават хубави игри ако не попаднеш на психопати. И ако имах пс4 трябваше да платя 60 кинта

 

Еми нали ти казвам. Имаше разпродажба преди 2 месеца някъде. Взех я за 45лв дигитално копие. И то за PS4, като за PS4 е по-скъпа.

Link to comment
Share on other sites

Не са по-евтини нещата. Ритейл цената на ПС3 Фифа-та е по-ниска от тази за ПС4 с около $10.

Отвори ozone.bg и виж. Тази за Пс3 е с 20лв по-евтина.

Link to comment
Share on other sites

Принципно и аз съм против политиката на Сони да таксуват за онлайн гейминга.

Няма логика за една и съща игра на PC да играеш безплатно онлайн, но на PS4 да си плащаш. Извиване на ръце е, но какво да се прави. 

Link to comment
Share on other sites

Принципно и аз съм против политиката на Сони да таксуват за онлайн гейминга.

Няма логика за една и съща игра на PC да играеш безплатно онлайн, но на PS4 да си плащаш. Извиване на ръце е, но какво да се прави. 

Фенщината никому не прощава!

То е също, както при ябълковото зависими.

Ама нали... То не е луд този, дето яде баницата...

Link to comment
Share on other sites

Фенщината никому не прощава!

То е също, както при ябълковото зависими.

Ама нали... То не е луд този, дето яде баницата...

 

Ами то не става въпрос за фенщина. Реално нямаш избор.

Microsoft също искат пари за Xbox мултиплейъра. Самоче те искаха и за предишната версия на Xbox, докато Сони не искаха пари за мултиплейъра на PS3.

Link to comment
Share on other sites

Като споменах фенщината, нямах предвид само ПС зависимите. ;)

Подобните му родове конзоли eбaxа мамата на т.н. електронни игри...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...