Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Имам основание да те нарека така в момента
Ко речи? Значи ти можеш да обиждаш хората, тъй ли? На кого да платя, искам и аз да мога свободно да обиждам?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе май нещата опират до специфичната употреба и смислово приложение на коя да е от думите предпочетени от авторите ама... стига повече - както казват децата.

Link to comment
Share on other sites

Я, в наш форуму се разразила истинска буря,хвърчали са обиди,забрани,псувни тц тц.Не е хубаво така,преди беше по-забвано с опитите за интелектуално сразяване на противника,а сега все едно сме на пътя псувни,закани.Не е на добре това, не е .

Link to comment
Share on other sites

.........................................................

 

А така се надявах да споменеш нашите бедни и уплашени душици като миналия път..... laughing.gif

 

Недей моля ти се да говориш за възпитание. Отдавна си далече от тия неща, но щом те влече и си мислиш че си оригинален - здраве да е.

Link to comment
Share on other sites

Един приятел направо ме отстреля днес и ме върна в детството. Държа да поздравя и всички вас -

.

намерих го в един тракер със субтитри :). И 5-те серии. Сега чакам да се свали и да го гледам пак :)

Link to comment
Share on other sites

ОТ доста време не се бях "отвявал" като снощи, но хубавия Бърбън си е хубав :)..няма и следа от главоболие.

Link to comment
Share on other sites

намерих го в един тракер със субтитри xmas.gif. И 5-те серии. Сега чакам да се свали и да го гледам пак xmas.gif

 

И кой е тоя тракер де, бива ли такива работи - дай адреса pirate.gif

Link to comment
Share on other sites

Добро утро (къде е гуреливата емотикона) => http://www.youtube.com/watch?v=b0vx02yYWlw&NR=1 ...

Днес съм си поставил за цел да си намеря дискографията на AC/DC във FLAC, за да има музика за душата в лежерни моменти като този...

Link to comment
Share on other sites

И кой е тоя тракер де, бива ли такива работи - дай адреса pirate.gif

http://masters-tb.com/ но субтитрите в subs.unacs.bg на dosh - мисля, ми харесват как са направено повече, отколкото тия в торента

Link to comment
Share on other sites

И кой е тоя тракер де, бива ли такива работи - дай адреса pirate.gif

Туй е nаnoset.net,по едно време зарибяваше с гледане на филми онлайн,с безплатен трафик(сторинг или както се води там).

А през главата ми минава влак,самолет ,не ,това е:

Клиничната фармакология-медицина на доказатествата и лекарствена терапия,обоснована на доказатествата :ph34r: А така, нека ми нали?

Link to comment
Share on other sites

Туй е nаnoset.net,по едно време зарибяваше с гледане на филми онлайн,с безплатен трафик(сторинг или както се води там).

А през главата ми минава влак,самолет ,не ,това е:

Клиничната фармакология-медицина на доказатествата и лекатствена терапия,обоснована на доказатествата :ph34r: А така, нека ми нали?

Ами..., нека ти! Да беше учил за поет... или каналджия.

Link to comment
Share on other sites

Не трябва да играя на мениджъри. Хич не ми се мисли какво му е на Венгер - аз заради една проста игра си скубя косите, та кой знае на него какво му е, когато арсеналчетата се дънят.

Link to comment
Share on other sites

По повод на мача Арсенал - Манчестър... Бербатов го пуснаха в 87-88-мата минута и доигра мача. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро..Да видим на кой какви гадости ще му донесе тая седмица.

 

Забравих си телефона в нас и заради това си изпуснах влака.

 

Добре почвам.

Link to comment
Share on other sites

Хич не ми се мисли какво му е на Венгер - аз заради една проста игра си скубя косите, та кой знае на него какво му е, когато арсеналчетата се дънят.
Венгер е свикнал, не го мисли :D
Link to comment
Share on other sites

Току що получих мейл от себе си. Писал съм го на 16 Юни 2005 година и съм избрал да пристигне точно днес. В него си честитя рождения ден и съм си писал там разни други работи.Приятна изненада и то не от кой да е :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, народе! Аз само да ви пожелая лека вечер :)

 

И на Ангел (а.к.а. w00x) - Честит Рожден Ден! Желая ти здраве, усмивки, много щастие, късмет и светлина, която да те води... И един тайфун с женско име :) Весело изкарване!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...