Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не знам да се смея ли, да плача ли, но забележете разликата между това, за какво се използва даденото лекарство и какви болежки може да породи. :D

 

http://img513.imageshack.us/img513/5186/scan3u.jpg

 

http://img218.imageshack.us/img218/9409/scan2y.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много ме е срам от снощи :blush:..., а по-принцип не съм от срамежливите.

Link to comment
Share on other sites

Днес отново заснехме бебето. Който отгатне кое къде е ТУК получава едно питие на Форумната среща laughing.gif

 

Пст! Неотгатналите ми взимат по едно питие хахахаха

 

Any takers?

Link to comment
Share on other sites

Днес отново заснехме бебето. Който отгатне кое къде е ТУК получава едно питие на Форумната среща laughing.gif

 

Пст! Неотгатналите ми взимат по едно питие хахахаха

 

Any takers?

2e1g7js.jpg ? :)

Link to comment
Share on other sites

SMS за синя зона и в Пловдив - най - накрая ще може да се паркира малко по - нормално в центъра.

 

Тази простотия ако ни я натресат са си направо за бой тия боклуци! Мамицата им гнасна, не стига, че всеки тротоар е "паркинг", а сега и цели квадранти ще ми затварят. Не се наядоха простаците! angry1.gif

 

2e1g7js.jpg ? xmas.gif

 

Висиш едно питите. Ще видим ракия ли ще е, бира ли ще е laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Супер .... сега не стига че ще трябва да търся 2 часа място за паркиране ами като го намеря ще трябва и да си платя за него.....

Link to comment
Share on other sites

Супер .... сега не стига че ще трябва да търся 2 часа място за паркиране ами като го намеря ще трябва и да си платя за него.....

Заради тези 2 лева ще намираш почти веднага.

Link to comment
Share on other sites

Много ме е срам от снощи :blush:..., а по-принцип не съм от срамежливите.

 

Поне да кажеш и какво си направил, за да разберем за какво иде реч

 

Как какво - поизложил се е...няма проблем gado, на всеки може да се случи...оная виагра, дето искаше да ми я даваш, не ми я давай - дръж я, че при следваща подобна вечер ще ти дойде добре... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Заради тези 2 лева ще намираш почти веднага.

 

Кой те е излъгал само не знам? В момента всичко в центъра е 2 лева без да е никакъв паркинг. Тук-таме се намира нещо и то го намираме стари хиени, дето знаем къде да търсим, те сега ще затворят целия квадрант! И пак ще е боза, безредие, неохранямо, без никаква инвестиция от тях. Като ще ми взимат пари - да подсигурят ред и сигурност, а не разни дюмбели да си клатят мъдете по цял ден. Те и тях ще махнат, тоест дори ще спестят пари допълнително. Тотални нагли мизерници angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Много мразя да чакам за оценка от изпит...

 

Честит Рожден Ден на lil_stenly! Жив, здрав, усмихнат, обичан, щастлив! Весело изкарване! :punk

Link to comment
Share on other sites

Днес отново заснехме бебето. Който отгатне кое къде е ТУК получава едно питие на Форумната среща laughing.gif

 

Пст! Неотгатналите ми взимат по едно питие хахахаха

 

Any takers?

Брат ми и той чака дете, ама бяха и в София май някъде на 3Д да го снимат и се получават много готини снимки даже е снимана в една малко такава прозяваща се позиция. Ако имаш възможност силно ти го препоръчвам този метод :)Даже и видео май има.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че днес почнах пак да ходя на фитнес и утре ще е много интересен ден. Вече усещам симптомите по някои места от мен. :unsure:

 

Днес отново заснехме бебето. Който отгатне кое къде е ТУК получава едно питие на Форумната среща laughing.gif

 

Пст! Неотгатналите ми взимат по едно питие хахахаха

 

Any takers?

skfe509.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

......................................

 

 

За това всеки се сеща (малко не са ти точни контурите, но са приемливи), но въпросът е кое къде е в Мъглявината Андромеда хахахахах

 

Дотук съм 3 питиета напред ама единия не говиждам сред идващите... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

За това всеки се сеща (малко не са ти точни контурите, но са приемливи), но въпросът е кое къде е в Мъглявината Андромеда хахахахах

 

Дотук съм 3 питиета напред ама единия не говиждам сред идващите... laughing.gif

Ами все пак съм очертал това, което доктора е маркирал за измерване - виж че почвам от единия плюс на маркера и отивам до другия. То на снимката си личи от къде то къде е мерил бебето.

Link to comment
Share on other sites

Отгоре е главата,долу е дупето,надясно са краката(поне едното се вижда) над него ръчичката,левия контур трябва да е гръбчето,там една пъпна връв и викам те това да е! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тва време навънка е само да фанеш някоя Нива и към някой стадион за дрифтове :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...