Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Днес сипах по-сериозна доза, понеже и в казанчето още имаше. В момента е с 300 грама спирт. Тествах в движение с 80 - никакви грижи, никакви миризми. Вярно че понякога полъхва и то предимно лятото, но иначе нямам никакви проблеми. Абе вие като сте мераклии хранете хиените, които ви продават горе долу същото с малко боичка... Аз минавам с 20-30 лева на сезон.

 

Айде айде..... хич не мирише... те даже тия по-евтините от Метро като напръскаш дъха яко пък за спирт с вода да не говорим..... нали съм пробвал нещо ужасно е

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ровя се из нета и попаднах на това заглавие Сериал на педали и край Средиземно море

:huh: викам си какво е това....

 

Много се смях като прочетох надолу :lol:

Link to comment
Share on other sites

Айде айде..... хич не мирише... те даже тия по-евтините от Метро като напръскаш дъха яко пък за спирт с вода да не говорим..... нали съм пробвал нещо ужасно е

 

Василе, да взема да те повозя бе да му се не види. Не ми казвай какво става и не става в колата ми - смешно е.

Link to comment
Share on other sites

Не е смешно щото спориш с човек който го е пробвал и се е отказал от това.

10000% съм сигурен че ако дозираш спирта така че да не ти замръзва при вчерашните температури от -20 в колата така ще мирише след едно мааалко по продължително пръсване ако не е включена на вътрешна циркулация че ще ти сълзят очите....

Link to comment
Share on other sites

Не е смешно щото спориш с човек който го е пробвал и се е отказал от това.

10000% съм сигурен че ако дозираш спирта така че да не ти замръзва при вчерашните температури от -20 в колата така ще мирише след едно мааалко по продължително пръсване ако не е включена на вътрешна циркулация че ще ти сълзят очите....

 

И пак продължава... Абе момче, ти може да си пробвал някога си - аз само така карам винаги! Земи се стегни малко! Ще ти го изпръскам цялото казанче на загряла кола и пак няма да замирише.

 

E, той нали каза, че на вътрешно кара wink.gif с леко отворени прозорци? За какво се дърлите xmas.gif

 

Защото някой трябва да чете преди да говори, ама не винаги се получава... laughing.gif

 

------------------------------------

 

Между другото - Иване, какъв е тоя казан 7-8 литра??? Това чудо ти нарушава баланса на предницата laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Между другото - Иване, какъв е тоя казан 7-8 литра??? Това чудо ти нарушава баланса на предницата laughing.gif

 

На Пасата ми също е 8 литра. :)

 

От много време не съм слагал спирт, обаче преди години на 'синята птица' слагах и си понамирисваше, но тя пък нямаше добри уплътнения и дори при затворени шлюзи пак си пропускаше по малко въздух, та затова може и да е било така с миризмата. Сега съм обработил стъклото на форда с един нано-продукт и почти не ми се налага да пускам чистачки - само при ниска скорост или ако някой ме окаля яко ; при по-висока скорост с дъжд, капките се издухват от стъклото като олио в тефлонов тиган. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Как може да съм толкова търпеливо говедо! Това вече не е търпение, а е безгръбначие. Толкова ме е яд.

Link to comment
Share on other sites

обработил стъклото на форда с един нано-продукт и почти не ми се налага да пускам чистачки - само при ниска скорост или ако някой ме окаля яко ; при по-висока скорост с дъжд, капките се издухват от стъклото като олио в тефлонов тиган. :bgrin:

Ако е нещо различно от облизване на стъклото - сподели продукта :)

Link to comment
Share on other sites

Ако е нещо различно от облизване на стъклото - сподели продукта :)

 

Пробвах с облизване - не става...далече ми е, а и езикът ми е къс. :devil

 

При ниски скорости и по-силен дъжд все пак се налага да се пускат чистачки, но извънградско (над 70 км/ч) - спокойно може да си ги спестиш. Казват, че ефектът траел година, което не го вярвам - до лятото да ме изкара пак е добре, а и разправят, че лятно време мушиците по стъклото много лесно се махали после...малко вода и после забърсваш с кърпа. Не знам, ще видим...

 

 

 

 

Това с тоалетната хартия също е впечатляващо. :)

 

 

 

 

Къде в Пловдив се продава това чудо ?

@Васко, носят ми го на място - едно момче от VW форума дистрибутира тези продукти. Цената е същата като официалната - пести се само куриера.

 

в тоя студ изобщо не ми се занимава с куриери

Ами той по принцип куриерът се "занимава в студа" и ти го носи до вратата, ама карай...:P

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив се продава това чудо ? Гледах го в някъв друг форум но е с доставка от София а в тоя студ изобщо не ми се занимава с куриери....

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив се продава това чудо ? Гледах го в някъв друг форум но е с доставка от София а в тоя студ изобщо не ми се занимава с куриери....

 

На тези братлета им правих етикетите за препаратите имат за всякаква повърхност.Утре ще пиша къде се намира офис или как става работата с плащането в Плд защото лично видях няколко кашона от течноста за кола.

Link to comment
Share on other sites

Подобно на това с хартията гледах една фирма, която обработваше обикновени платове с някаква съставка, която изпечена във фурна на определени градуси покриваше плата с нано-бодлички. И няма мокрене, лесно се чисти и т.н. И издържа на пране, гладене.

Иначе за какви пари става дума. Кои са продуктите - като име, марка?

Link to comment
Share on other sites

"Нека А е множество. Казваме, че А е неизброимо тогава, и само тогава, когато А не е изброимо."

 

ЩЕ СЕ ЗАСТРЕЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯМ!!!

Link to comment
Share on other sites

Колко жълтици е тоя кеф за стъклата? И само на мен ли ми се струва, че ще е супер полезно да си обработя фаровете и стоповете така - не винаги се сещам да ги почистя зимата и при кално време стоповете и като се сетя отбивам да гледам дали не са мръзни (за извънградско говоря), много ме дразни.

Link to comment
Share on other sites

Колко жълтици е тоя кеф за стъклата? И само на мен ли ми се струва, че ще е супер полезно да си обработя фаровете и стоповете така - не винаги се сещам да ги почистя зимата и при кално време стоповете и като се сетя отбивам да гледам дали не са мръзни (за извънградско говоря), много ме дразни.

15 сребърника за комплекта - 7 за почистващия препарат, 7 за запечатката и левче за гъбичката и кърпичката. :laughing: Стига за цялостна обработка на всичките стъкла.

А за фаровете, стоповете и огледалата не си първият, дето се е сетил - като запечатах предното стъкло (в началото на месеца) реших да напръскам и фаровете + огледалата, но от сума време не съм изкарвал колата от гаража и не мога да дам отзиви (само веднъж карах в дъжд).

 

Подобно на това с хартията гледах една фирма, която обработваше обикновени платове с някаква съставка, която изпечена във фурна на определени градуси покриваше плата с нано-бодлички. И няма мокрене, лесно се чисти и т.н. И издържа на пране, гладене.

За това ли говориш?

 

 

 

За всякакви покрития имат препарати...дори и за дърво. Палиш го и после само изстъргваш горния слой. :bgrin:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Аз това дето го гледах беше по дискавъри май. И там показаха как обикновен панталон след 10-15 минути може да стане "не промокаем" . Дали е била същата не знам. Там процеса изискваше минаване през пещ на материала, за да се образуват нано-игличките.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...