Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хехе..., честит рожден ден на w00x :grin: ! Пожелавам ти да започнеш да получаваш честитки прошепнати на ушенце докато те будят сутрин.... (нямам предвид нито Ваньо, нито мама) :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Шшш, тоя народ откачи. Сега видях тука някакви останали без квартира (не си плащали) и от общината им предложили да ги настанят временно в общижитие. И тея имат претенции. Не били хубави условията там. После дават момичето реве със сълзи в очите "само покрив да имаме". Що за наглост е това. Дават ти подслон ти го отказваш и ореваваш света. Разбирам никой да не ти е помогнал ама да имаш претенции...

Link to comment
Share on other sites

Звучи непонятно глупаво, но...

 

от 2 седмици не съм се бръснал и сега (4 часа вече) се чудя дали да не прекратя това си състояние. Някак ми е жал (не съм пиян).

Link to comment
Share on other sites

Юпииии, отново мога да пиша на скъпоценния форум! По царското благоволение на администраторите временният ми бан е махнат с n часа по-рано! Поклон доземи! :laughing: Да питам пак, "паляци" обида ли беше или не? Не, няма да питам, да не изпрося пак ужасния бан на модераторите, защото няма да го преживея и ще се фърля под влака! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

@Куру, направо отивай на първи коловоз...

 

от 2 седмици не съм се бръснал и сега (4 часа вече) се чудя дали да не прекратя това си състояние. Някак ми е жал (не съм пиян).

 

Може да минеш на моята система (мързеливата) - не се бръснеш, докато на улицата не започнат да те бъркат с Бен Ладен и чак тогава теглиш бръснача....и така... :)

Link to comment
Share on other sites

Много се замислям за някаква машинка... че така или иначе ми е чувствителна кожата, пък не държа да гладко... ще взема да разгледам на филипс офертите - и вече я няма брадата :D

 

__________

 

пфф, даже има и намаления http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09042059

Link to comment
Share on other sites

За да не спамя сериозната тема:

Това е меко казано некоректно заявено. Първо, Маите от късния период в северната част на Юкатан са много повлияни от Тула, като някои смятат Чичен Итца за директна колония на Тула. Това става около 900г., докато Ацтеките излизат на бял свят около 1325г. Да, Ацтеките представят себе си като последователи на Тула, но това е тяхна лична интерпретация, но директна връзка няма. Просто Тула е предишното силно централизирано общество в долината на Мексико и е нормално Ацтеките да търсят легитимност като се асоцират с предишни владетели. Второ, и през класическия период на Мая от планините на южен Юкатан е имало голямо влияние на Теотиуакан (особено в Паленке и Тикал), но какво от това? Да кажем, че цивилизацията Мая не съществува въобще и че всичко е просто клон на цивилизациите от Мексико? И трето, изглежда си мислиш, че колонизацията на това, което после се казва Мексико, от испанците е просто колонизация на империята на Ацтеките. В същност испанците имат контакт и с малкото останали Маи от късния период, Чолула, Тлашкала, Веракрус и Чичимек.
Бобре, издишай! Мутираш!
Link to comment
Share on other sites

Много се замислям за някаква машинка... че така или иначе ми е чувствителна кожата, пък не държа да гладко... ще взема да разгледам на филипс офертите - и вече я няма брадата :D

 

__________

 

пфф, даже има и намаления http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09042059

 

На Филипс машинките са много добри. Аз мразя да се бръсна и преди 3-4 години си купих на Филипс, със самонаточващи се ножчета и няма нужда от смазване. Перфектна е и все още работи идеално :) Мисля около 40лв. беше.

Link to comment
Share on other sites

Звучи непонятно глупаво, но...

 

от 2 седмици не съм се бръснал и сега (4 часа вече) се чудя дали да не прекратя това си състояние. Някак ми е жал (не съм пиян).

малко е множко...но става чудесен катанец ;).

Link to comment
Share on other sites

Седмицата почна като всяка нормална работна седмица...Двама крими проявени, близки срещи с колегите от 8-мо РПУ, една среща с дознател и две с прокурор...И това само за понеделник...А до петък не ми се мисли...Поне утре има каяк келеш парти :)

Link to comment
Share on other sites

малко е множко...но става чудесен катанец ;).
Да бе да. Ела да ме видиш мен с катанец и после три дена ще имаш мускулна треска на скулите и корема :D
Link to comment
Share on other sites

Може да минеш на моята система (мързеливата) - не се бръснеш, докато на улицата не започнат да те бъркат с Бен Ладен и чак тогава теглиш бръснача....и така... :)

Ако вземат да го бъркат с Бен Ладен има опасност някой да му тегли бръснача преди той самия... :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе да. Ела да ме видиш мен с катанец и после три дена ще имаш мускулна треска на скулите и корема :D

 

на мен тича :):). дори сега отивам да го направя пак :):)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Минава ми през главата, че ми писна от изпити!

 

Ей, Честит празник на празнуващите в този светъл ден...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...