Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Няма мулти таскинг между 2 приложения, които не са на Apple. (или беше обратното) Идеята е, че мулти-таскинг-а си го има, ама не точно. И е активен, ама не точно. И е "мулти" ама не точно.

Между всякакви приложения си го има. Просто се инсталира една добавка. Отнема няколко секунди. От там нататък си превключваш между каквито и колкото на брой приложения искаш. Версията на софуера за iPad е същата като за iPhone. Всичките приложения ще си работят, включително и това за мултитаскинга.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Току що видях най-комплексарската реклама в света! Ауди пасти да ядат. Рено ги з*ср*ха - ама всички, не просто един производител. Цялата им реклама (по Евроспорт я въртят) е пълна само с препратки към други марки и това как Рено е по-добро от тях - смях в залата.

То бива да си жалък и комплексар ама ... като имаш нещо добро, покажи го. Не само да плямпаш небивалици.

Да бяха показали колко от колите им имат 5 звезди по EuroNCAP теста, Cup серията да бяха показали.

 

Вместо това просто брътвежи. Това ми е най-омразното в рекламите.

Link to comment
Share on other sites

Нали, нали? :Д На мен още айпод ми стана противен, по незнайни причини, после се изсипа лавината от помии, iPhone, iPad, iPod Touch.

Следва iDick - новия мултимедиен вибратор с вградени говорители, с няколко програми на работа и възможност да си закупиш софтуерна g-spot търсачка, iSuck - мултимедийна прахосмукачка с тъчскрийн, уайрлес, но режимите на прахосмучене се определят от електронния магазин и ако къщата ти е с форма/големина различни от default-ните - трябва да си закупиш допълнителна програма, iStink - мултимедиен ароматизатор за кола, с пет режима за изнервяне, за да не заспиш зад волана, iShit - нова нано-тоалетна хартия със петдесет слоя, генератор за различни миризми и с възможност да си закупиш програми за напасване към различни видове анус. Очаквайте скоро.

 

host, само да не те чуе Жозо, че пак ще изригне като Йелоустонски гейзер колко велика кола е Рено...

Link to comment
Share on other sites

Za ogromnoto razo4arovanie na nqkoi hora, Microsoft sraziha investitorite s ogromna pe4alba. Qvno che osven tqh (horata) nikoi ne podlaga na sumnenie liderstvoto na win7 kato nai-dobriq OS na MS i moje bi nai-dobriq OS izlizal nqkoga. MS produljavat da budat giganti dori v sravnenie s drugi tech kompanii v tova 4islo apple i google.

 

Cheers

Link to comment
Share on other sites

Za ogromnoto razo4arovanie na nqkoi hora, Microsoft sraziha investitorite s ogromna pe4alba. Qvno che osven tqh (horata) nikoi ne podlaga na sumnenie liderstvoto na win7 kato nai-dobriq OS na MS i moje bi nai-dobriq OS izlizal nqkoga. MS produljavat da budat giganti dori v sravnenie s drugi tech kompanii v tova 4islo apple i google.

 

Cheers

Мерси че ни осведоми. Не разбрах какво общо има това с темата която обсъждахме. От темата ли бягаш нещо или се бъркам? Май пак се изказа неподготвен и сега се опитваш да отклониш обсъждането към MS vs. Linux/Unix/Apple.

 

 

Може би повечето го знаете:

OhMiBod

Link to comment
Share on other sites

А сега си го извади и изплецкай една на снимка на Бил Гейтс! :lol:

 

Siguren sum che ti to4no tova bi napravil. Osobeno ako Bil Gates beshe personaj ot pc igra.

 

netroot - kakva e temata ?

Link to comment
Share on other sites

Ама и забава. ЗаЯдаТе са все едно делите 50/50 с Микромек... ми то, май никой от нас не взема от там нищо. :)

 

А като сме почнали за OS да говорим, на Гугъл кога се очаква премиерата?

Link to comment
Share on other sites

Пак пишеш без да си си написал домашното. Мултитаскинг има много отдавна. Не знам защо го изтъкваш като причина. Лично аз си използвам iPhone-а за много от нещата които си върша. Сега когато е с по - голям екран още повече от тези неща ще си ги прехвръля към него. Има си лечение за всеки един проблем. Въпросът е да знаеш как да го постигнеш.

А, лично аз си мисля, че е върховна проява на мазохизъм да правиш нещо на екран по-малък от 19" (особено за работа като твоята)и клавиатура колкото пощенска картичка...., ама тва си е мое мнение все пак.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Сутринта ми стана много весело и забавно когато пуснаха Иван Костов по БТВ да витийства на тема "Корупция" и кои, аджеба са тези които дърпат конците на корупционните схеми унас.... Смех..., смех..., направо ми оправи денят този човек. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе сигурно ще ми обяснят, че нищо не разбирам, ама тотално не мога да разбера смисъла на нещо, дето не е нито нетбук, нито телефон, ами от всичко по нищо... Хем малък дисплей, че да се дзверя в него, хем не ми се събира в джоба на дънките - перфектно! Сигурно за него ще пуснат и iSack - перфектната раница, от която имаш нужда за своя iFag.

Ама маркетинга е велико нещо - с добре направени реклами, ще убедят стадото, че УЖАСНО много имат нужда от това и пак ще се продава като аваТОР...

Link to comment
Share on other sites

Curunir е с 5 дена забрана за пост.Ако някой още ще споменава някоя майка,баща и тн или ще ругае да ми пише направо на ПМ да му слагам забраната,не е необходимо да се излива тука тази помия. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Curunir е с 5 дена забрана за пост.Ако някой още ще споменава някоя майка,баща и тн или ще ругае да ми пише направо на ПМ да му слагам забраната,не е необходимо да се излива тука тази помия. :angry1

ZGAN благодаря за адекватната намеса ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе сигурно ще ми обяснят, че нищо не разбирам, ама тотално не мога да разбера смисъла на нещо, дето не е нито нетбук, нито телефон, ами от всичко по нищо... Хем малък дисплей, че да се дзверя в него, хем не ми се събира в джоба на дънките - перфектно!

 

Мен ако ме питаш то и телефони без копчета не трябва да има ама на - на хората им харесва. За всеки влак си има пътници.

 

Иначе не е толкова малък a и разделителната му способност е 1024x768... бих могъл да му намеря приложение като се замисля но не и за заместител на телефон и не за да го разнасям с мен а по-скоро за заместител на нетбук или лаптоп. Не че имам особена нужда от подобно нещо... то не че имам нужда от HTC HD2 ама мисля някой от идните месеци да го взема и да си поиграя известно време с него :) (или HD2 или Nexus one - ще видим, аз да се наканя преди есента ще е постижение)

 

Много е вероятно да му се намерят приложение примерно в полицейските автомобили вместо сегашните лаптопи (за щатите говоря не за тук). Като се замисля има какво да се прави с него

Link to comment
Share on other sites

Добър вечер. И Ч.Р.Д. на dRiNKiN_pARk, макар че не го познавам! Жив, здрав, късмет и успехи! Весело изкарване. Лека вечер!

Link to comment
Share on other sites

Туй може да беше и приятелска закачка, но няма начин да се толерира. Жестоко ще бъдат наказвани всякакви подобни подмятания.

Link to comment
Share on other sites

И целият ти пост е поредния тъп опит да "фъргаш масло в огина"

 

 

напротив. изключително съм добронамерен и се опитвам да се шегувам със сериози неща. да речем че в момента не ми е забавно да фърлям масло в огъня и да ви гледам сеира как в последствие се палите сами, затова и не го правя.

но пък да ме наречеш тъп сигурно те прави много щастлив, но едва ли те прави по-умен.

 

 

Имам основание да те нарека така в момента, а тоя "сеир" дето го гледаш е само в главата/Кията ти.

 

Сега веднага ми кажи къде точно казах че ти си тъп, а пък аз ще ти дам джокер къде е погребана майка ми

 

ЕДИТ: Видях те, че четеш - осъзна ли сега колко близо си до това, което каза че съм те нарекъл?

Link to comment
Share on other sites

Добро утро. Пак мерене на органите за възпроизвеждане? Не ви ли писна? Аз имам един въпрос: мога ли да си псувам ей така, неангажиращо, без конкретика? Или вече и това е забранено? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

мога ли да си псувам ей така, неангажиращо, без конкретика? Или вече и това е забранено? :ph34r:

Айде сега, много добре знаеш за какво става въпрос. ;)

 

Иначе ми минава през главата, че намерих интересен начин да преоткрия отново някои от значимите за мен литературни произведения. Става въпрос за издадените книги в CD вариант. В момента минавам забележителната поредица на Дъглас Адамс. Уникално е да слушаш всъщност нещо, което си чел много пъти, но този път изпълнено от великолепен артист в оригинал на английски, който четейки текста пресъздава по уникален начин героите в сагата. Основно предимство е, че мога да си уплътнявам по невероятен начин времето, прекарано всеки ден в тежкия трафик, като по този начин минавам всяка книга буквално за два-три дни само в колата. Една книга средно е на 5 CD-та, които перфектно се вместват в 6-те слота на CD-чейнджъра. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...