Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

от ден на ден саита става все по труден /тежък/ за логване, вчера например не можех да влеза цял ден, препращаше ме някъде другаде, ако някои знае нека да ми обясни ,но на по- разбираем език ? благодаря предварително !

 

Проблем в твоя телевизор е най-разбираемото обяснение.

 

След форумни срещи нещата са много сложни... lol.gif

 

И винаги ще бъдат такива, това е интересната част на срещите. На теб кое ти е сложно не знам, ти пропусна повечето от срещата... Тук има хора с такива усложнения, че следващия път трявбва да водим хроникьор с нас...

 

На мен в корема ми нещо се руптае и иска да излиза през парадния вход.

 

рОптае вероятно пияното, което показва че явно не си свършил работата снощи

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

от ден на ден саита става все по труден /тежък/ за логване, вчера например не можех да влеза цял ден, препращаше ме някъде другаде, ако някои знае нека да ми обясни ,но на по- разбираем език ? благодаря предварително !

Май доставчикът ти е DCC? Някой друг с DCC да има подобни проблеми? От 2 доставчика в чужбина - никакви проблеми с отварянето на форума - вероятно проблем с dns-и при доставчика ти.

Link to comment
Share on other sites

Ей като видях ника на Dreamer-a се сетих за една песничка и реших да я споделя

:music
Link to comment
Share on other sites

Вчера четох " Машините чакат да станат 5см снежна покривка за да излезнат да чистят "

Утре сутрин ще чета " Снегът ни изненада " И ТАЗИ ШИБ*НА ГОДИНА .

Link to comment
Share on other sites

рОптае вероятно пияното, което показва че явно не си свършил работата снощи

 

Добре де. РОптае ще да е.

 

Не, никаква работа не съм вършил снощи. :) Бях на мисия и не прекалявах.

Link to comment
Share on other sites

Вчера четох " Машините чакат да станат 5см снежна покривка за да излезнат да чистят "

Утре сутрин ще чета " Снегът ни изненада " И ТАЗИ ШИБ*НА ГОДИНА .

 

Всъщност си беше доста добре почистен пътя поне по главните булеварди. Изненадаха ме мен специално че са почнали да чистят преди да е станало прекалено късно. Имаше си сняг но беше относително добре и явно са и опесъчавали защото колата спираше изненадващо добре върху този сняг.

Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.bg/140934.html хах май нещо са се объркали пак :D

 

Дори при кошмарната обстановка днес, масово се срещат "герои" без включени фарове и с летни гуми, чийто автомобили остават по кръстовищата и блокират движението.

Колко зле трябва да е човек да излезне с галоши навън :confused

Link to comment
Share on other sites

Май доставчикът ти е DCC? Някой друг с DCC да има подобни проблеми? От 2 доставчика в чужбина - никакви проблеми с отварянето на форума - вероятно проблем с dns-и при доставчика ти.

 

Точно тои е доставчика и почва сериозно да ми писва от него, някога в гигабит гледах онлаин филми без проблем сега и един клип от ве-бокса не мога да изгледам, замислям се да се обърна към друг , насочете ме моля , за смирненски става въпрос!

Link to comment
Share on other sites

И аз съм на DCC в Смирненски и всичко е прекрасно. Клипа във вбокс е много вероятно да не можеш да го гледаш, защото сървърите им пак са отишли в на кучето гъза.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм на DCC в Смирненски и всичко е прекрасно. Клипа във вбокс е много вероятно да не можеш да го гледаш, защото сървърите им пак са отишли в на кучето гъза.

 

Те са си там перманентно. Направо не мога да го понасям тоя сайт.

Link to comment
Share on other sites

Гледам тука един готЕн тип продава във форума "ГЕЙмърска мишка" А4 Tech. X-708F - 30LV 2-ра ръка, която нова струва 29лв и е толкова геймърска с тия 800dpi, че моя модел x7 XL-750BF с 2500dpi направо би се гръмнал. Да не говорим, че на сайта пише X7 Office Mouse/X-708F.

 

Много умни взеха да стават хората в тази наша държава.

Link to comment
Share on other sites

Пътищата наистина са добре тази година.Дано сутринта опесъчат отново, че ще е студено тази нощ и утре ще е интересно.

Уфф, одеве изринах около 40 квадрата снежни преспи и ми се такова мамицата....... :bgrin:

Добре, че изплюшях две арни ракиики, та да ме отпусне малко болката в гърба....по-точно в кръста.Сега като му тегля един душ и муш в леглото.

Лека нощ на всички.

 

П.п.Ха, ха, ха.Тв'а с блоговете в "новия" ни форум е интригуващо.Има доста интересни попадения... или по-точно разсъждения....ъъъ или пък самосъжаления.

Link to comment
Share on other sites

Егаси рацерите чесно.Виждат празна улица и почват с дрифтовете.Едното се оказа жена и още при първия опит се завъртя :D

Link to comment
Share on other sites

Набарах тук една дискографийка (във FLAC) на Muddy Waters ... :) дам, вън е хладно, тук е топло ... време е поне за едно малко.

Link to comment
Share on other sites

Утре до КАТ и след 2 седмици с щайгата :) Между другото можем да направим една форумна среща във вилата в Калофер :)

Ще съжаляваш !!! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Е то вие ще чистите аз ша спъ :D

Да, да вервай си.Както Raptor е спал на последната среща.Всъщност, може би е спал, но послеее...както той сам каза "1-2 литра химикали оправят нещата." :lol:

 

Ще съжаляваш !!! :tongue

И то много. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Е то вие ще чистите аз ша спъ :D

 

Мене не ме бърка да чистя. Като са толкова срамежливи другите, аз нямам грижи. Сигурен съм и други нямат грижи. Казвай кога само и правиме партито :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...