Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

15 сребърника за комплекта - 7 за почистващия препарат, 7 за запечатката и левче за гъбичката и кърпичката. Стига за цялостна обработка на всичките стъкла.

А за фаровете, стоповете и огледалата не си първият, дето се е сетил - като запечатах предното стъкло (в началото на месеца) реших да напръскам и фаровете + огледалата, но от сума време не съм изкарвал колата от гаража и не мога да дам отзиви (само веднъж карах в дъжд).

 

И колко време трае? Комплекта стига само за предното стъкло или и за всичките? Може ли да се маже отвътре, за да се предотвратява изпотяването на стъклата?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хем си ме цитирал, а не си прочел какво пише - виж какво съм ти подчертал с червено горе в твоя пост. За другия въпрос - пак съм го казал по-горе:

 

Казват, че ефектът траел година, което не го вярвам - до лятото да ме изкара пак е добре, ...

...а за изпотяването на стъклата си има друг препарат с по-различна структура - този не е правен за това. Има препарат за джанти, препарат за лака на колата, препарати за какво ли не....все едно не знаеш как се ползва гугъл, та точно ти питаш...;)

Предлагам да приключим вече тая тема, има си официален сайт - влезте в него, всичко си пише на български.

Link to comment
Share on other sites

Утре и аз ще си взема каня се от доста време да го пробвам но не ми се занимаваше да го поръчвам от София.

Ще пиша за отзиви смятам да пробвам за изпотяването , за дъжда и евентуално за джантите......

Link to comment
Share on other sites

"Нека А е множество. Казваме, че А е неизброимо тогава, и само тогава, когато А не е изброимо."

 

ЩЕ СЕ ЗАСТРЕЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯМ!!!

 

Е и? Елементарно. Сега остава да се светнеш какво Е изброимо множество и остава ако е множество пък не е такова да е неизброимо. Примери искаш ли или сам ще си прочетеш лекциите?

 

 

 

 

15 сребърника за комплекта - 7 за почистващия препарат, 7 за запечатката и левче за гъбичката и кърпичката. :laughing: Стига за цялостна обработка на всичките стъкла.

 

А колко е цената на услугата по нанасянето на тези гадости на стъклата за по-мързеливите като мен? :)

 

 

 

Предлагам да приключим вече тая тема, има си официален сайт - влезте в него, всичко си пише на български.

 

Я го дай де. Сега ще трябва да гледам клипчетата не че не изгледах 1-2 ама не обърнах внимание на фирмата че да потърся после сайта им.. въобщо ако колкото ме мързеше толкова ме болеше.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хем си ме цитирал, а не си прочел какво пише - виж какво съм ти подчертал с червено горе в твоя пост. За другия въпрос - пак съм го казал по-горе:

 

 

...а за изпотяването на стъклата си има друг препарат с по-различна структура - този не е правен за това. Има препарат за джанти, препарат за лака на колата, препарати за какво ли не....все едно не знаеш как се ползва гугъл, та точно ти питаш...;)

Предлагам да приключим вече тая тема, има си официален сайт - влезте в него, всичко си пише на български.

 

Говореха ми на главата и малко през редовете четох и писах.

Link to comment
Share on other sites

Е и? Елементарно. Сега остава да се светнеш какво Е изброимо множество и остава ако е множество пък не е такова да е неизброимо. Примери искаш ли или сам ще си прочетеш лекциите?

 

 

А колко е цената на услугата по нанасянето на тези гадости на стъклата за по-мързеливите като мен? :)

Я го дай де. Сега ще трябва да гледам клипчетата не че не изгледах 1-2 ама не обърнах внимание на фирмата че да потърся после сайта им.. въобщо ако колкото ме мързеше толкова ме болеше.... :lol:

 

Дедоо май още не си се събудил :lol: http://bg.percenta.com/ е сайта им :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Apple за пореден път представят уникален иновационен продукт, който ще разтърси пазара и отново ще поведе технологиите на бъдещето. Става въпрос за анонсирания днес iPad - поредната яка джаджа в продуктовото им портфолио. Две неща на този етап са доста сигурни - браузването на уеб със стандартно PC/лаптоп е вече архаизъм, както и четенето на традиционен хартиен носител. :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Apple за пореден път представят уникален иновационен продукт, който ще разтърси пазара и отново ще поведе технологиите на бъдещето. Става въпрос за анонсирания днес iPad - поредната яка джаджа в продуктовото им портфолио. Две неща на този етап са доста сигурни - браузването на уеб със стандартно PC/лаптоп е вече архаизъм, както и четенето на традиционен хартиен носител. xmas.gif

Прочетох новините за представянето. Мисля след някой и друг месец да се сдобия с едно от тези :). Не знам лаптоп-а обаче какво ще го правя. Реално всичко ще мога да си свърша с iPad. Лично аз предпочитам да си легна в кревата и както си излежавам да се занимавам с телефона(iPhone). Сега ще е още по удобно. Все повече и повече устройстав на Apple има покрай мен :).

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Apple за пореден път представят уникален иновационен продукт, който ще разтърси пазара и отново ще поведе технологиите на бъдещето. Става въпрос за анонсирания днес iPad - поредната яка джаджа в продуктовото им портфолио. Две неща на този етап са доста сигурни - браузването на уеб със стандартно PC/лаптоп е вече архаизъм, както и четенето на традиционен хартиен носител. :)

 

Прилича ми на нетбук таблет. Иновират тия хора... браво ! И с каква ОС, че много не ми стана ясно от страницата им ?

 

То между другото идва ерата на таблетите. И май всички по-големи подготвят подобни.

Link to comment
Share on other sites

Windows Mobile

 

:)

Имах предвид дали Айфонската или Мак ОС Екс някоя си. Или някаква нова.

 

Като му гледам спесификациите трябва да е нещо по-леко, или айфонската или хибрид на нейна база.

 

П.П. И благодаря за бързия и точен отговор. За малко да помисля, че е МС ДОС.

Link to comment
Share on other sites

Днес точно четох в една книга за рекламата, че "хората сме мързеливи същества по природа и ако можехме да правим всичко с натискането на едно копче - щяхме да го правим".

Епълската стратегия максимално се доближава до този принцип, като гледам.

 

Представям си как Стив Джобс е казал: "Каквото й да е, трябва да е с едно копче." :)

Link to comment
Share on other sites

Много добре изглежда, наистина.

 

Но аз лично не виждам какво приложение мога да имам за подобно нещо. Трябва поне по 3 часа на ден да съм на дивана и да браузвам (без да пиша много, защото клавиатурката макар и голяма изглежда леко неудобна) в интернет, да подреждам снимки и e-mail и да гледам филми на слушалки.

 

Този път определено се вижда как продукта е направен, за да трупа пари на магазините им. На 2 пъти споменаха колко е лесно да прочетеш книга и да гледаш филм. И наистина е, но трябва да ги купиш преди това от техните магазини. А и отново няма отделна батерия. Ако искаш да я смениш, трябва да се обърнеш към извънгаранционният им сервиз.

 

Софтуер 100% ще излезне да се гледат и други, без да се купуват, но в момента в който трябва да се правят врътки, за да се пусне нещо, изчезва интуитивността, която Apple гонят във всеки един от продуктите си.

 

За момента, според мен, най-добрите продукти на Apple си остават екраните им, операционната им система и компютърните преди да започнат да слагат Intel. От там нататък, всичко е радост за окото, интуитивност и безкрайно опростяване. Понякога чак дразнещо.

Link to comment
Share on other sites

Е и? Елементарно. Сега остава да се светнеш какво Е изброимо множество и остава ако е множество пък не е такова да е неизброимо. Примери искаш ли или сам ще си прочетеш лекциите?

 

 

Дядо, въпросът не е, че това е мега голямата сложнотия, въпросът е, че това е мега голямата простотия :Д. По-добре да не го бяха написали. От всичките 80 страници, които имам да науча до другата сряда, има около 6-7, на които има написано нещо наистина важно, което намира приложение в реалния живот. Другото е баси баластрата...

 

Имам и друго любимо.

Да докажем, че П(н) е неизброимо.

Доказателство:

Нека предположим, че П(н) е неизброимо.

(Следват 1 тон доказателства, които ни връщат в начална позиция и се оказва, че ако вземем П(н) за неизброимо, то наистина е такова)

Оттук следва, че П(н) е неизброимо.

 

 

 

Чувствам се тъп :Д.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Apple за пореден път представят уникален иновационен продукт, който ще разтърси пазара и отново ще поведе технологиите на бъдещето. Става въпрос за анонсирания днес iPad - поредната яка джаджа в продуктовото им портфолио. Две неща на този етап са доста сигурни - браузването на уеб със стандартно PC/лаптоп е вече архаизъм, както и четенето на традиционен хартиен носител. :)

 

това звучи...тъжно, ужасяващо и... сякаш не толкова невъзможно.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо преди лягане, нье. Къде ме хвърли, бре. Направо в бенда :)

 

Получаваш отговор пак с нещо много по-класно, висша лига - Синан Сакич >

http://www.vbox7.com/play:e230926e

Имам му всички песни от 79-та до 02-ра. :)

 

http://vbox7.com/play:958d8cc0 - бебето е страшно

Link to comment
Share on other sites

http://vbox7.com/play:958d8cc0 - бебето е страшно

 

Ха..ха...бебето е трепач! :laughing:

Предлагам на Zlobil да си изреже част от клипа и да си направи от него нов аватар, че старият ( 8d63dcf1.gif ) вече не е актуален. :P

 

А ако случайно реши този път да е статичен, тогава ще му препоръчам този -> 4996fcee6dcedf79.jpg :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някои хора просто не разбират какво им се казва!

"А сега затрии всички следи от компа за да не познаят, че някой го е ползвал!

- Ок, форматирах... после какво да правя?"

XD

Link to comment
Share on other sites

Дубрютрю....Някой навитак да ми е оператор в събота, като ходим да форсираме езерата в Темната дупка на Лакатник?

Link to comment
Share on other sites

С удоволствие бих дошъл Наско, ама в тия дни не оставям жената сама. Няма ли да ви измръзнат задниците докато стигнете laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...