Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Как какво - поизложил се е...няма проблем gado, на всеки може да се случи...оная виагра, дето искаше да ми я даваш, не ми я давай - дръж я, че при следваща подобна вечер ще ти дойде добре... :lol:

Ха, ха, ха. Бъзиктар! Прозаичната истна е, че се нацепих като триглава ламя - в което няма почити нищо срамно.... Но..., нещата които съм натворил и наприказвал след това вандалско самопосегателство са меко казано - ужасТяващи :tongue

 

П.с. ...И не съм искал да ти давам никаква виагра! Просто, четвъртинка е предписаната доза срещу самоопикаването на обувки....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А добрутро. Аз съмнах :)

 

PS: Ей така се минават нивата до 45то (вкл) без нито един изпуснат

 

sctdlvl45vladi.jpg

 

Боговете са полудели! Лансър 143 к.с. за 30 хил. лв!? http://www.mitsubishi-motors.bg/specialoffers/

 

Че те и преди 2 години си бяха по толкова... 36,000 някъде беше с почти всички екстри, кожен салон, ала бала...

 

Виж за outlander-a както се ползва данъчен кредит излиза много на сметка.

Link to comment
Share on other sites

Ей, що не пуснат от Opel моделите със задно от Австралия тука...да им пОкажа за к'о иде реч в тоя сняг по тия нови настилки около Сакъзов :D

Link to comment
Share on other sites

...

Че те и преди 2 години си бяха по толкова... 36,000 някъде беше с почти всички екстри, кожен салон, ала бала...

 

Виж за outlander-a както се ползва данъчен кредит излиза много на сметка.

 

ЧЕТИРИдесет и шест, дядомразе. за кожения салон+CVT+ксенони. и в момента пак е 48 :)

промоцията е за по-средното ниво, но с CVT.

Link to comment
Share on other sites

ЧЕТИРИдесет и шест, дядомразе. за кожения салон+CVT+ксенони. и в момента пак е 48 :)

промоцията е за по-средното ниво, но с CVT.

 

Възможно е, но си спомням че когато да взимам тойотата гледах и лансера и това което търсех излизаше по-евтино от авенсиса, значи ще да е било под 32, само че дали е било с кожен салон и най-големия двигател - не помня, вероятно не. Но беше със CVT определено защото много се чудех между 2те коли.

Link to comment
Share on other sites

Ей, що не пуснат от Opel моделите със задно от Австралия тука...да им пОкажа за к'о иде реч в тоя сняг по тия нови настилки около Сакъзов :D

 

Снега е много арен...ама да ми беше закрил повече предния номер ебаси :(

Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица приятелите бяха на Конгреса на салсата в Сараево :)) А днес пък дойдоха гости от Сараево :D Ама много хубаво танцуват тез мъже :wub: И девойките също :))

Форумната среща също беше хубава :)) Не се престраших да му подаря подаръка на Антарес за колелото, ама някой друг път :P

Link to comment
Share on other sites

А добрутро. Аз съмнах :)

 

PS: Ей така се минават нивата до 45то (вкл) без нито един изпуснат...

 

5-та вечер я разцъквам таз игрица. Не знам колко варианта пробвах. В крайна сметка обаче най-важното е как ъпгрейдваш, а не толкова къде и колко кули слагаш - май !

 

Дедо ти си я минал чисто, пък аз с 20-30 пропуснати - не погледнах точно колко, но и аз видях "Congratulations!". :)

 

Ето и моя вариант !

 

017296525-big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз знам и кои точно си изтървал. Въпросните самолетчета трябва персонално да ги трепеш :)

 

Стига бе ! Какво значи персонално, да не искаш да кажеш, че мога да ги насочвам ръчно ?!? Баси !

 

А няма да казвам, че първите две вечери няколко пъти стигам 31 ниво, преди да разбера, че кулите могат да се ъпгрейдват - нямаше къде да слагам повече и не можех да се начудя къде бъркам !!! :blushing: ... и без подигравки моля ! ;)

 

Edit: Верно... ! :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

А добро ви утро на всички :) Нещо малко ми е гадно при мисълта, че станах в 6.00 в неделя да бачкам цял ден...Дано да си струва :)

Link to comment
Share on other sites

Ти представяш ли си в тая връзка, че ние, антикомунистите пием и до момента confused.gif

 

Вие срам нямате ли?

Link to comment
Share on other sites

"сра..." какво? :)

 

По темата - Тоя снеговалеж както гледам как си кроти навън... някой разхождал ли се из Плд с кола да каже как са булевардите?

Link to comment
Share on other sites

"сра..." какво? :)

 

По темата - Тоя снеговалеж както гледам как си кроти навън... някой разхождал ли се из Плд с кола да каже как са булевардите?

 

Ами аз съм на работа и минах що годе през някаква част на града и мога да кажа чеее...има киша навсякъде.В Капана няма да коментирам защото тук винаги е пълна трагедия.

 

 

Link to comment
Share on other sites

На мен да ми мине още малко тъпата празна киферица - и смятам да се опаковам като хоплит и да видя колко пъти мога да падна за полуколоездоден... Че Ваньо е прав - тая каросерия, дето съм я напълнил със сланина "FF вкус", трябва да се стопи. И да си стана пак 80 килца и да съм лек, ефирен и елегантен...

"сра..." какво? :)
SRAM

 

Ха, нямам варн? Това, означава ли, че мога пак да се заяждам с Thief?

Link to comment
Share on other sites

Тоя снежец :) Аз пък гламавия реших да се прибера пеша,щото беше някакво такова само за разходка та в 2.20 бях в нас.И ми направи впечатление че нито 1 път не беше изчистен.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм на работа и минах що годе през някаква част на града и мога да кажа чеее...има киша навсякъде.В Капана няма да коментирам защото тук винаги е пълна трагедия.

По някаква невероятна случайност да не би да бачкаш в магазин за ел. игри? :)

Link to comment
Share on other sites

от ден на ден саита става все по труден /тежък/ за логване, вчера например не можех да влеза цял ден, препращаше ме някъде другаде, ако някои знае нека да ми обясни ,но на по- разбираем език ? благодаря предварително !

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...