Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Епа добро да е!

 

w00x, от името на галактиката ти благодаря!

Ами според мене те нахрани доста стилно (със сребърна лъжичка) така, че в духът на твоите собствени идеи за "тренировките" - има за какво да му благодариш...., или само аз така си мисля :unsure: ?

Link to comment
Share on other sites

Всички си инфектирани, фермата, та фермата, няма лечение за вас ей! :laughing: Брат ми и той с тази ферма се е захванал. Какъв ви е кефа да седите и да мятате въртуални копки половин час? Като искате толкова много да имате нивичка, купувате няколко декара и отивате с истинската лопата и вила да прекопавате и обръщате сено или да вадите моркови. :P

Link to comment
Share on other sites

Ква е тази ферма? Мога ли да си наема мексиканци да ми копаят?

 

Не. Сам копаеш. Може да си купиш крави аристократи дето да ти обикалят без да ги доиш. Тъпотийка общо взето.

Link to comment
Share on other sites

Аватарът очевидно изобразява краткия еротичен/фантастичен разказ "ВАГИНАТОРЪТ", в който един гинеколог преглежда жена, започва да намира различни предмети в канала на вагината й и накрая свършва лазейки на колене и лакти в нея, осовавайки се в огромна пещера, където за момент съзира яйцеклетката, символизирана от прекрасна гола жена, секунди преди да бъде изяден от сперматозоидите на мъжа, с който жената е имала полов контакт точно преди прегледа си.

 

(П.П. True story, такъв разказ има, публикуван и преведен на български, в едно малко фантастично томче-антология)

 

А аз си мислех, че едва ли не съм единственият човек на света, който го е чел... Доста нескромно като се замисля...

Link to comment
Share on other sites

Аватарът очевидно изобразява краткия еротичен/фантастичен разказ "ВАГИНАТОРЪТ", в който един гинеколог преглежда жена, започва да намира различни предмети в канала на вагината й и накрая свършва лазейки на колене и лакти в нея, осовавайки се в огромна пещера, където за момент съзира яйцеклетката, символизирана от прекрасна гола жена, секунди преди да бъде изяден от сперматозоидите на мъжа, с който жената е имала полов контакт точно преди прегледа си.

 

(П.П. True story, такъв разказ има, публикуван и преведен на български, в едно малко фантастично томче-антология)

 

 

Потвърждавам и аз съм го чел. Но аватарът не символизира това :) Макар че, като аналогия е доста близко, особено ако погледнем към култовите съоръжения на древните траки, много които имат аналогия към секса, култа към зачатието и богинята-майка Земя. Още повече, че са изградени като скални вагини.

 

 

А аз си мислех, че едва ли не съм единственият човек на света, който го е чел... Доста нескромно като се замисля...

 

 

Има сериозна процентна възможност да сме го чели дори от една и съща книга, принадлежаща на един г-н Гаджев.

 

На! Четете го тоя Вагинатор

Link to comment
Share on other sites

... допотопната резолюция на екрана ..

 

А аз си мислех, че съм единствения, който забелязва подобни детайли в телефоните.

Link to comment
Share on other sites

АааааааааааааааааайхбмндфцндайдаАААААААСДААйдйвфпцасдяе !#@(*)_@#&$__*_$!@(

Мамка му.Днеска се побъркаха.И аз се побърках.Цял ден спокойствие и нормална работна обстановка, и като стана 3 часа.................... :angry1

Полудявам вече. :wir

Link to comment
Share on other sites

А аз си мислех, че съм единствения, който забелязва подобни детайли в телефоните.

 

абе всъщност се оказа че грешката е моя. в някой сайт я бях видял за Херо и Меджик че е 320/240 (явно останала от предишните поколения), ама се оказа че малко греша - 320/480 е всъщност и моето изказване се оказва малко пресилено...

Link to comment
Share on other sites

Ами не съвсем. Въпрос на уважение е, според мен. Аз лично съм твърдо против да ме наричат по име хора, с които не съм се здрависал, казвайки името си. Както и аз не наричам по име хората, които не познавам на живо. Според мен е добре да се разграничава виртуалното и реалното. Щото за хората, които ме знаят само от форума - тук съм просто Antares. Винаги съм твърдял и винаги ще продължавам да го твърдя - форумното Аз и реалното са различни неща. И докато познаваш виртуалното - не е коректно да адресираш човек с реалното.

 

 

Разбирам, Antares, разбирам. И Няма да се повтори.

 

 

 

Иначе почти целия багаж си оправих днес,стаята ми е много странна сега.. Ще ми е мъчно за вкъщи :unsure:

Link to comment
Share on other sites

абе всъщност се оказа че грешката е моя. в някой сайт я бях видял за Херо и Меджик че е 320/240 (явно останала от предишните поколения), ама се оказа че малко греша - 320/480 е всъщност и моето изказване се оказва малко пресилено...

 

Апък аз знаех, че е толкова и пак мисля, че си прав. Не може на моя телефон (Е60) да има почти същата резолюция като на тъч телефоните. 358х416

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че тоз "дъ питбул" или в състояние на екстаз си е заблъскал де що има телефони, фотоапарати... в стената, или рови из кофите и продава после във форума :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пак ли изпълзя от комунистическата си, наркоманска дупчица? :wub:

:rolleyes: мда доскуча ми пък и имах psp за продажба :)

 

само че не е комунистическа и наркоманска (виж кво грубо звучи) ми по-скоро left-wing liberal hippie дупчица :D

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че тоз "дъ питбул" или в състояние на екстаз си е заблъскал де що има телефони, фотоапарати... в стената, или рови из кофите и продава после във форума :lol:

 

Ясна стана работата. Има си домашен тестер на здравината на хардуера, ама трябва да му скрие чука :)

Link to comment
Share on other sites

Всички си инфектирани, фермата, та фермата, няма лечение за вас ей! :laughing: Брат ми и той с тази ферма се е захванал. Какъв ви е кефа да седите и да мятате въртуални копки половин час? Като искате толкова много да имате нивичка, купувате няколко декара и отивате с истинската лопата и вила да прекопавате и обръщате сено или да вадите моркови. :P

 

супер зарибявка е. аз заради нея седя във фейсбука. хахаха.

 

Ква е тази ферма? Мога ли да си наема мексиканци да ми копаят?

може и банда проституки да си наемеш и да ти доят кравите, по прашки :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...