Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ши та съдя за не изплатени хонорари, мъжки :) Щом ме волниш :D :D :D

 

И на вас кой ви каза, че връщам/е жени пиещи бира - че дори и пиещи от бутилката директно? Това е дребен минус само :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Аз тамън 'зех пуканките, бутилката с вода и възглавницата и те спряха...

Вода, щото съм скучен и смотан и не пия...

 

И щото черния дроб ми припомни наскоро, че все още имам синдром на Жилберт...

 

 

А как се забавляваш? :) Сигурна съм аз,че не си скучен и смотан. :)

 

host , а тия дето пият на екс и викат "На екс или в гърба" или нещо такова беше :) Какво ще кажеш? :) Ей такава жена ти трябва :) Оправна :)

Link to comment
Share on other sites

Ах, миличката. Мисли за мен :) почти ми стана приятно като след глътка 40+ градусово питие :) Хващах ги майтапите.

 

Щом си рекла. До сега само съм установил, че аз не знам какво ми трябва :)

Link to comment
Share on other sites

Щом си рекла. До сега само съм установил, че аз не знам какво ми трябва :)

Мъж-мечта за повечето жени. :) Пази се. :)

 

Ми,помисли какво не ти е харесвало във всички твои жени досега ии ще разбереш какво искаш предполагам :)

Link to comment
Share on other sites

хахаха бахти простотиите .... :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: дайте няква смислена тема ....

 

Аз ще дам една. Ние вярваме,че ти ще измислиш някоя по-такава тема. Вярваме ли ние,и до колко си способен да направиш това? :)

Аватара ти ме подсети за песничката :)

едит: пфууууууууу.. много яка песен..много :)

Link to comment
Share on other sites

Antares прекали с водата и вече спи сигурно. Тамън ми стана интересно. ОБОЖАВАМ скучните и смотаните хора. :) Или там..както се изрази. :) Все повече започвам да те харесвам.

 

host, реши отрано да прекъснеш смисления ни разговор :)

 

Направи тема : Какво иска Хост? , и всички ще даваме предложения,ти само ще ги обмнисляш :)

 

Лягам да си спя аз.

Тъгувайки за Дядо Мраз.

 

Дядо Мрааз,Дядо Мрааз, дядо,дядооо Мрааз, сбъднал милионии деетски мечти :P ауу.. как лъжа! :) Има доста висящи обещания зад гърба си.

едит: по 2 на всеки от форума,сигурна съм :)

 

 

Лека нощ,скъпи съфорумци. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Явно извираш от енергия или желание да се занимваш с всякакв и незначителни подробности :) кой му дреме какво иска "х" :) Кога ли ще свърши тоз ентусиазъм?

 

Висящите обещания... то сигурно може и да спрат да висят ама да не не бъркам на Дядо.

Link to comment
Share on other sites

Явно извираш от енергия или желание да се занимваш с всякакв и незначителни подробности :) кой му дреме какво иска "х" :) Кога ли ще свърши тоз ентусиазъм?

 

Висящите обещания... то сигурно може и да спрат да висят ама да не не бъркам на Дядо.

 

Кога ли ще свърши? :) Трябва да е скоро значи. Край. От утре нищо жълтичко няма да виждате по постовете ми. Ще бъда адски сериозна. До неузнаваемост.. :closedeyes:

 

edit: .. :laughing:

едит2: ще ви липсват емотиконките и глупостите ми.

 

Така ли ще си гледаш детето след време? :) Кога ли ще свърши тая енегрия и тоя ентусиазъм :)

Link to comment
Share on other sites

ОБОЖАВАМ скучните и смотаните хора. :) Или там..както се изрази. :) Все повече започвам да те харесвам.
Добре бе, jego stara, заяждаш се, апострофираш постоянно, определяш като барби, самоопределяш се като тъп селянин и максимално се стараеш да се докажеш в тая светлина, то ти обяснява, че го кефиш :unsure:

 

Е, иди ги разбери... Аз се предавам.

 

Иначе коригирам обявата: Търси се форумен адвокат. Основно изискване - да успее правно да уволни досегашния!

Link to comment
Share on other sites

Ми,помисли какво не ти е харесвало във всички твои жени досега ии ще разбереш какво искаш предполагам :)

 

Не, ще се сети какво НЕ иска. Какво ИСКА е друга тема... а това че в една жена може да намери нещо което НЕ иска пак не е болка за умиране ако има повече неща които иска... и изобщо както има една приказка - всичко става като му дойде времето

 

Дядо Мрааз,Дядо Мрааз, дядо,дядооо Мрааз, сбъднал милионии деетски мечти :P ауу.. как лъжа! :) Има доста висящи обещания зад гърба си.

едит: по 2 на всеки от форума,сигурна съм :)

 

Нещо се обърка... аз само обещавам да почерпя и повярвай ми имам желание да го направя, организация няма а и режима ми на работа и спане е повече от странен... и все пак то не се губи, не съм се отказал и всеки който иска да го почерпя бих му дал координати да ме намери...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро... бозайници и други гръбначни. Също така добро утро и на злобюл и съфорумките.

Link to comment
Share on other sites

Нео, когато човек има възможност да си подбира жените, му е позволено да позира. Ако oбира утайките от чалготеките, ще го прави всеки път като за последно, че може наистина да му е за последно, пък може и когато кифлата изтрезнее да се задави в собствената си повърня :) Ама тези нещица май само още Хост ги разбира. И няма нищо лошо в една жена да не пие. Ако на някои им липсва фантазия как да разпалят една жена - е тогава пробвайте с водка и бира, ако и това не помогне - два шамара и да се навежда.

Link to comment
Share on other sites

Не, в "Плясък", простете, "Блясък". Днес чувствам някаква странна нужда от социални контакти. Значи ми е време да поритам на гребната ;]

 

Наско, честит празник и на теб! И на другите, които чувстват днес като празник.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...