Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Това обяснява много работи.... и аз щях да съм заядлив на твое място....

 

:lol:

 

:laughing: :laughing: Забава шега,ама знаеш,че няма нищо общо едното с другото. Ти не пускаш ли пералня от време на време? Нещо друго може да го напряга човека,ама едва ли е това.

 

 

 

 

ЕДИТ: Овъра отвърна на удъра,и то не леко :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

за съжаление дори и срещу теб да тичам - няма начин да ме стигнеш, че и на мое място да попаднеш. за това ти ще си живееш на село в Марково, а аз в града... и ще компенсиаш с разкази по форуми как си си пренесъл сам керемидите или си си изкопал сам ямата за кенефа в двора, за да спестиш няколко левчета, пък от друга страна как все черни джонита надигаш... а като се събудиш - то слънцето те напекло и пак трябва да бъркаш бетона... съдба.

Link to comment
Share on other sites

Забавен си.... гражданино само че разлика от тебе независимо дали от мама или тате или от някъде другаде аз имам достатъчно средства за да се преместя на село и да си живея спокойно в луксозната ми къща с огромен двор и да си топя задника в басейна докато ти вдишваш градското блаженство..... как беше думата която търся.... аааа да - ТЪПАК.

Пък и нека да ми е лошо селото е на 10км от Пловдив..... щях да ползвам пак същата думичка ама 40% уарн ще са ми множко.....

 

 

 

ПС : В басейна най-вероятно ще си пия пак черно джони и като си погледна покрива ще съм още по доволен от факта че съм участвал в направата на нещо което ми носи радост...... ;)

А ти велики гражданино ще влизаш в булфорум , все още ще осъзнаваш колко жалък си и ще компенсираш липсата на реален живот със заяждане с "онлайн" хора..... :laughing:

 

 

И м/у другото отивам да пия 1-2 уискита пък утре дали бетон дали нещо друго...... кой знае може пък да дойде някой да ми помогне с бъркането.... ама няма да ти кажа кой че е много възможно да ме сложат на мод. режим за неопределено време......

Link to comment
Share on other sites

я, нещо подпали май? да не би да те жегнах по болното? извинявай... селски. :)

 

ако знаех, че така ти е болно на тая тема... щях по-рано да те питам кой ти изкопа септичната яма, която наричаш басейн :)

Link to comment
Share on other sites

Това кой го измисли? И как така американките ще пият хубава бира, като такава в Америка няма? :lol:

 

Ама верно бирата им е ужасна. Мексиканската корона става но не се сещам за хубава американска бира и колкото американци познавам гледат да пият или Heineken или Grolsh или Leffe или някоя друга европейска бира. Преди време единия ми се оплаква че се натаралянкал с някаква тамошна бира и го питам дали е била някаква хубава или обикновена американска пикня и отговора му беше "да я наречеш пикня би било комплимент за въпросната бира но друга нямаше, a бях много жаден" :lol:

 

glory, една жена е много по-красива ако не пие изобщо алкохол...

 

И много по-скучна - вЕрвай ми - мойта изобщо не иска да близне и няма никакъв шанс да каже - "хайде да изпием по 1 бира на теферич"... пак по-добре от това да може да изпие 100мл водка на екс ама и 2те крайности не са чак толкова очарователни.

 

 

То и за мъж е грозно да пие,всяка жена се очарова от този,който не пие.

 

Глупости на таркалета. Грозно е да видиш някой пиян и залитащ, никога не съм чул някоя жена да се оплаква че мъжа ѝ бил изпил 1 бира

 

 

поради което аз мия чинии

 

Ще миеш я, като не си купил миялна машина :lol:

 

 

PS: Черното джони нещо не ме впечатли...

 

PS2: Васко мързел загубен кога ще дойдеш да си прибереш шишетата дето ти ги пазя от толкова време за колекцията???

Link to comment
Share on other sites

Селски.... Ама ти сериозно ли ?

Живял съм цял живот в града , просто ми е писнало от такива селтаци , опа "кореняци" граждани и точно заради това искам да съм на някое по тихо и спокойно място. От селянията ме ограничава 2 метра и половина ограда.... нещо което ти най-вероятно нямаш....

 

Виждам че имаш няква слабост към септичните ями .... вашите там ли те намериха ? ?

 

 

 

ПС : Басейна е сглобяем ...... :lol:

 

 

Излизам че ако постоя още малко пред компютъра ще стана същият форумен философ като тебе.... пък тва не е яко очаквай включване около 12.30 ;)

Link to comment
Share on other sites

Глупости на таркалета. Грозно е да видиш някой пиян и залитащ, никога не съм чул някоя жена да се оплаква че мъжа ѝ бил изпил 1 бира

 

И аз не бих се оплакала.. относително е, просто ме впечатляват мъже,които не пият.

Link to comment
Share on other sites

И аз не бих се оплакала.. относително е, просто ме впечатляват мъже,които не пият.

"Мъже които не пият" само по себе си също е много относително! В смолянско под това понятие се разбира човек който пие 2-3 (200-300гр.) ракии. На много хора обаче това количество им е напълно достатъчно за да направят главата. А тези които никога, ама никога, дори не помирисват алкохол (освен по здравославни причини) са възможно най-скучните типове и сухари... или пък са гейове.... или са и двете!

Link to comment
Share on other sites

Бе щом е биренфест, месеца няма значение. Но ми е много странна комбинацията "хубава жена" + бира :confused Хубавите жени пият хубаво вино, бирата е за грозните американки :rolleyes:

 

Хост, честит ти рожден ден батка :)

 

Като имам предвид хубава жена и вино - ето:

Много поза много нещо, бах му майката... Да пият каквото им харесва, кви са тия глупости. То сигурно ще кажеш, че и готините пичове пият коняк, ама пък на мен ми е 3 пъти по-яко да пия уиски...

 

"Мъже които не пият" само по себе си също е много относително! В смолянско под това понятие се разбира човек който пие 2-3 (200-300гр.) ракии. На много хора обаче това количество им е напълно достатъчно за да направят главата. А тези които никога, ама никога, дори не помирисват алкохол (освен по здравославни причини) са възможно най-скучните типове и сухари...

Напълно правилно :)

Link to comment
Share on other sites

Уф,писна ми да ме мислите за някъв тип определен,направо ми писна да ви чета тъпотийте. С кви хора се срещате вие?

И защо тряя ..абее...

 

Това беше добро... :D

 

Хубавите жени НЕ пият вино , това го има само по филмите

 

При мен все се случват такива които много обичат черно джони с редбул.... то хубу няма лошо ама като не плащам аз жулат флирт зелена ябълка със сок зелена ябълка.......

дейба курвите :laughing:

 

Ай стига бе! Май имаме новина тука. От днес, на хубавите жени им е забранено виното. Само на фръцлите и лелките. И кои са тия хубави жени? Тия дето се качват по масите в чалготеките на възможно най-селските песни?

 

Иначе за другото подкрепям. Напълно си прав, няма как да се каже по-добре.

Link to comment
Share on other sites

искам да знам кога chrome ще тръгне на линукс на 100%...

 

 

Друг път.

 

Иначе минава ми през главата, че понякога не е много приятно да гледаш как въже, издържащо 3 тона, се къса нишка по нишка на педя от лицето ти...

 

По въпроса за алкохолната култура(и халтура) - не забравяйте, че преди няма и 100 години мастиката се е смятала за изключително скъпо питие, подобаващо само на хора от "класа". А днешният ни елит няма никаква алкохолна култура. Черно джони, бяла п♛тка, рус мерцедес и прочие... Аш ви ба макята, консуматори. СКЪПО НЕ ЗНАЧИ ХУБАВО!

Link to comment
Share on other sites

Нишка по нишка казах. Означава б а в н о. Накрая няма звук. Иначе, когато се скъса рязко, все едно някой е изплющял с голяма пържола по вода....Подобно е...

Link to comment
Share on other sites

"Мъже които не пият" само по себе си също е много относително! В смолянско под това понятие се разбира човек който пие 2-3 (200-300гр.) ракии. На много хора обаче това количество им е напълно достатъчно за да направят главата. А тези които никога, ама никога, дори не помирисват алкохол (освен по здравославни причини) са възможно най-скучните типове и сухари... или пък са гейове.... или са и двете!

 

Жените харесват гейове :laughing: Има нещо вярно,ама не точно. Караш ме много да се замислям.. познавам човек,който не пие... .. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз тамън 'зех пуканките, бутилката с вода и възглавницата и те спряха...

Вода, щото съм скучен и смотан и не пия...

 

И щото черния дроб ми припомни наскоро, че все още имам синдром на Жилберт...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...