Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тука като почнете да си говорите на лични имена и ми става неудобно. Това не е Иван, това е Психара. И Антарес не е Пешо, а е Скорпа. На Психара бива да му викаш Иван, ако го познаваш лично от години и се виждате всяка седмица. А като е просто из форума си е Психара.

 

[Edit]

не. аз съм по-хубав. бяха ми хакнали акаунта, но ги усетих на време, а и те не бяха от най-умните - като хакнете акаунт, най-напред му сменете паолата, та да не може да си го върне собственика. това е първото нещо, което се прави... а не да прикачаш грозни снимки.

 

Този отговор ме успокоява дълбоко, ако е сериозен и истинен. Човека на снимката не беше грозен, просто имаше... KIDDIE RAPE EYES :laughing:

 

[/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Тука като почнете да си говорите на лични имена и ми става неудобно. Това не е Иван, това е Психара. И Антарес не е Пешо, а е Скорпа. На Психара бива да му викаш Иван, ако го познаваш лично от години и се виждате всяка седмица. А като е просто из форума си е Психара.

 

А не е ли както ми е удобно на мене? :unsure:

 

Пък и ние се виждаме. И то не всяка седмица,ами сме неразделни дори. :laughing:

 

Иначе е странно,но така решавам. Например и на дядото знам името,ама никога не го наричам по име.

Link to comment
Share on other sites

Ако човека няма против да му се говори на име, а не на ник тогава какъв е проблема?

Пък се знаем от форума... е само мен не ме знаете лично, защото аз съм призрак по пижама. :laughing:

 

Абе Гримйаур, не успях да те позная с тоя аватар... въпреки че кой друг би бил с такъв! :laughing:

 

П.П.Честит празник!

:)

Link to comment
Share on other sites

Нали знаете, луд на шаренко се радва... дискриминация към далтонистите яко! :)

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли е неразпознаваем? Ако нещо, да го оцветя?

 

Аватарът очевидно изобразява краткия еротичен/фантастичен разказ "ВАГИНАТОРЪТ", в който един гинеколог преглежда жена, започва да намира различни предмети в канала на вагината й и накрая свършва лазейки на колене и лакти в нея, осовавайки се в огромна пещера, където за момент съзира яйцеклетката, символизирана от прекрасна гола жена, секунди преди да бъде изяден от сперматозоидите на мъжа, с който жената е имала полов контакт точно преди прегледа си.

 

(П.П. True story, такъв разказ има, публикуван и преведен на български, в едно малко фантастично томче-антология)

Link to comment
Share on other sites

Куру, ти да не си като малкия Иванчо от вицовете - каквото и да му покажат за секс да си мисли. На мен това от аватара на пещераст ми прилича, ти как направи тая асоциация с гинеколог и прочее не ми стана ясно...

 

mobo, мерси за поздрава. Напоследък повечето неща които си писал искренно ме забавляват... гледам никой друг не го е оценил но аз да си кажа че много се зарадвах за пореден път :lol:

 

 

PS: Не мога да схвана какво толкова харесвате на София, на мен Пловдив взе да ми става неприятен с тези задръствания, навсякъде такава навалица и мръсотия, а София е къде къде по-зле в това отношение...

Link to comment
Share on other sites

(П.П. True story, такъв разказ има, публикуван и преведен на български, в едно малко фантастично томче-антология)

 

 

Потвърждавам и аз съм го чел. Но аватарът не символизира това :) Макар че, като аналогия е доста близко, особено ако погледнем към култовите съоръжения на древните траки, много които имат аналогия към секса, култа към зачатието и богинята-майка Земя. Още повече, че са изградени като скални вагини.

Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам и аз съм го чел. Но аватарът не символизира това :) Макар че, като аналогия е доста близко, особено ако погледнем към култовите съоръжения на древните траки, много които имат аналогия към секса, култа към зачатието и богинята-майка Земя. Още повече, че са изградени като скални вагини.

 

I WIN! :laughing: Джабуре - :beerchug

Link to comment
Share on other sites

А наздраве, щом си рекъл :) Аз си приключих с абсентчето, сега мисля да метна една-две бири в кварталната кръчма и да метна един белот набързо...Или просто да послушам пенсиите как коментират живота.

Link to comment
Share on other sites

Пък и ние се виждаме. И то не всяка седмица,ами сме неразделни дори. :laughing:

Тъкмо се чудех, Ваньо с кого ме е сменил :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че е. Просто казвам, че ми става странно като почнете на име.

Как е , Тоше? :D

Link to comment
Share on other sites

Тука като почнете да си говорите на лични имена и ми става неудобно. Това не е Иван, това е Психара. И Антарес не е Пешо, а е Скорпа. На Психара бива да му викаш Иван, ако го познаваш лично от години и се виждате всяка седмица. А като е просто из форума си е Психара.
Напълно съгласен. Макар и да не е нужно да се виждате всеки ден.
А не е ли както ми е удобно на мене? :unsure:
Ами не съвсем. Въпрос на уважение е, според мен. Аз лично съм твърдо против да ме наричат по име хора, с които не съм се здрависал, казвайки името си. Както и аз не наричам по име хората, които не познавам на живо. Според мен е добре да се разграничава виртуалното и реалното. Щото за хората, които ме знаят само от форума - тук съм просто Antares. Винаги съм твърдял и винаги ще продължавам да го твърдя - форумното Аз и реалното са различни неща. И докато познаваш виртуалното - не е коректно да адресираш човек с реалното.
.
Ъъъъ

 

А, w00x, не можех да ти благодаря в онази тема. Та - благодаря ти, че разведряваш форума с присъствието си :)

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм твърдял и винаги ще продължавам да го твърдя - форумното Аз и реалното са различни неща. И докато познаваш виртуалното - не е коректно да адресираш човек с реалното.

Така си е. :) Въпреки че виртуалния свят малко разделя и съответно очуждава хората, не трябва да забравяме за скритата добрина във всеки от нас. :)

Link to comment
Share on other sites

Ах, че хубава вечер беше :love Желая на всички да ви се случват повече хубави неща и моменти, които да спират дъха... :) В сантиментално настроение съм :)

Link to comment
Share on other sites

Ах, че хубава вечер беше :love Желая на всички да ви се случват повече хубави неща и моменти, които да спират дъха... :) В сантиментално настроение съм :)

Май забрави любимата емотикона (:hump:) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А, w00x, не можех да ти благодаря в онази тема. Та - благодаря ти, че разведряваш форума с присъствието си :)

 

Знаех си, че не може да оставиш нещата незавършени.

 

Тва лично ли ми благодариш или от името на целия форум?

Link to comment
Share on other sites

Май забрави любимата емотикона ( :hump: ) :laughing:

Хах, представи си, не съм в сантиментално настроение само след или преди :hump:

Link to comment
Share on other sites

Май се надцених с програмата за днес... 9:30 тренировка, после през нас, следва кафенце с колеги (имат изпит), после по магазините, после да пазарим за вилата.

 

До тук добре. Ама трябва и да заредя колата, да занеса стъклото за Пасата и да го дам (не знам по кое време ще има кой да го вземе) и май цялата тая схема (да не си забравя пад-а и музиката за вилата) ще вземе да се издъни - поне някой елемент :D

 

И ми минава още нещо... след като изгледах епизода на Хаус (почти) се сетих за една мисъл на Ремарк, от там за едни мои си неща ... и пак (за пореден път) установявам, че не мога да си налагам на душата неща които са й несвойствени...

 

(тоя пост май е за темата за оплакванията ама... :) )

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...