Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Факт.

EDIT: Тва беше за Бънди.

EDIT2: @Киллер - И т'ва е факт. Нали в сервизната книжката на голфа пише - ЧУДОВИЩА NEIN! :lol:

 

Да кажа и нещо смислено.

Днес едно много приятно оркестърченце изсвири Джийзъс Суперстар. Понеже офиса ми е точно до фонтанчето, имах възможността да излезна на терасата, да си изнеса едно столче и да послушам малко. Момчетата се справиха МНОГО добре. Много съм доволен!

 

Току що рецитираше Георги Василев. Настръхнах!

Link to comment
Share on other sites

Не... Няма да си. А и съм готов да се обзаложа, че след 5 дни ще се возиш в Голф с регистрация "Х".

 

 

И ти ли се опитваш да ми кажеш кво ще правя или каква ще се окажа!? :) Странни хора сте вие.. ама кво мога да очаквам всъщност.. :) Иван,Иван.. :)

 

Иначе чий е този Голф,и защо трябва да се оказвам в него? :)

Link to comment
Share on other sites

Защо не ги заметна с бельото си? Да разберат, че си ги оценил положително :)

 

btw сега като споменахте за тези чаши... мислех си, че само на мен ми е изкривяване да си пазя чашата за кафе като култов предмет, както и да не я давам на никого да ми я бара, мести и т.н. :D много сме лудите явно. Даже няколко чаши имам - мъг, обикновена, за дъгло и т.н.

 

____________________________________

 

В голфа освен останки от муската на майката на хасковлията... не знам какво друго може да се намери. :) А талона на всеки голф има тази опция (за огр. на пасажерите от женски пол).

Link to comment
Share on other sites

И ти ли се опитваш да ми кажеш кво ще правя или каква ще се окажа!? :) Странни хора сте вие.. ама кво мога да очаквам всъщност.. :) Иван,Иван.. :)

 

Иначе чий е този Голф,и защо трябва да се оказвам в него? :)

Носи си зелената карта и ще разбереш... :lol:

Защо не ги заметна с бельото си? Да разберат, че си ги оценил положително :)

Щот не се сетих! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мне, няма как да бъзикат мен. Няма начин да си купя такава кола :)

 

Ванката просто се опитва да е по-оригинален отколкото е, но аз съм му простил отдавна тоя недостатък :)

Link to comment
Share on other sites

Носи си зелената карта и ще разбереш... :lol:

 

Виж ся, аз съм сигурна,че ти се държиш като хамалин със зелена карта,а си си от Пловдив, аз съм възпитано дете. Недей да говориш глупости само и само...нали се сещаш ;)

Link to comment
Share on other sites

По случай голфа, Хасково, PA & PK и това, че вече одъртяваме http://vbox7.com/play:a0f7d395

 

(за да спестя 20 поста обяснения и нападки, не това не е по повод горния юзър)

 

Ти не си добре! Щеше и това да ми спестиш ако не беше написал последното пояснение. По-скоро така ми показваш как искаш да ти обяснявам и да те нападам.

 

 

 

Е,Ванка,мое и да нямам представа. Не споря.

 

Всъщност,едитвам,нали, от цялата работа разбрах,че някой съфорумник разкарва хората със зелени карти из Пловдив с Голфа си. :)

Link to comment
Share on other sites

По-скоро така ми показваш как искаш да ти обяснявам и да те нападам.

 

Оунд? :D Попиля ме :), честно... задавих се с гроздето като прочетох това и го завторих :)

Link to comment
Share on other sites

Оунд? :D Попиля ме :), честно... задавих се с гроздето като прочетох това и го завторих :)

 

Съжалявам,че си се задавил по моя вина.. и че ти е останало време да ми го съобщиш. Шегувах се, недей да се кефиш толкова.

Link to comment
Share on other sites

btw сега като споменахте за тези чаши... мислех си, че само на мен ми е изкривяване да си пазя чашата за кафе като култов предмет, както и да не я давам на никого да ми я бара, мести и т.н. :D много сме лудите явно. Даже няколко чаши имам - мъг, обикновена, за дъгло и т.н.
Същия съм! Чашата ми за кафе по-скоро няма да я мия, отколкото да рискувам да ми я ползва друг!

 

glory май си търси рицаря с белия гоуф... грешка, кон, да я разкарва из града под тепетата...

 

Ред: чао, отивам да ритам!

Link to comment
Share on other sites

Глори и като дойдеш в Плд - все тая... Рано или късно ще се махнеш. Пловдивчанка няма да станеш. Аз 7 години бях из Плд и пак не станах пловдивдчанин. За кво да си живея в източния квартал, като мога в западния?

Link to comment
Share on other sites

По въпроса за алкохолната култура(и халтура) - не забравяйте, че преди няма и 100 години мастиката се е смятала за изключително скъпо питие, подобаващо само на хора от "класа". А днешният ни елит няма никаква алкохолна култура. Черно джони, бяла п♛тка, рус мерцедес и прочие... Аш ви ба макята, консуматори. СКЪПО НЕ ЗНАЧИ ХУБАВО!

 

Съгласен съм, че скъпо не означава хубаво. Но ако перефразираме малко ще стане сто пъти по-вярно: "евтино не значи хубаво". Ако ще си говорим за хубаво и лошо защо трябва да си говорим за цени? На мен черното джони ми харесва. Харесва ми и Black Bush. Отдруга страна - Black Ram не ми харесва. Без да си говорим за цени.

Link to comment
Share on other sites

да ви четъ ли да не ви ли четъ?

я да ви тегля по една майна без да навлизам в подробности.

чувствайте се поздравени.

Link to comment
Share on other sites

Абе, чудя се... Овърмана имаше преди няколко дни снимка на профила си, сега е махната. Това на тая снимка той ли беше наистина или не? :unsure:

 

не. аз съм по-хубав. бяха ми хакнали акаунта, но ги усетих на време, а и те не бяха от най-умните - като хакнете акаунт, най-напред му сменете паолата, та да не може да си го върне собственика. това е първото нещо, което се прави... а не да прикачаш грозни снимки.

Link to comment
Share on other sites

glory май си търси рицаря с белия гоуф... грешка, кон, да я разкарва из града под тепетата...

 

хахахахахах :laughing: :laughing: значи ето какво търси Глори :) Аз толкова време се чудя,то това било :) :laughing:

 

 

Глори и като дойдеш в Плд - все тая... Рано или късно ще се махнеш. Пловдивчанка няма да станеш. Аз 7 години бях из Плд и пак не станах пловдивдчанин. За кво да си живея в източния квартал, като мога в западния?

 

 

Много на сериозно си ми взел думите :angry: :bgrin:

 

 

 

come on everybody! :closed: :D Clap your hands! :) All you looking good!! .. :) Искам някое танцуващо човече,защо няма?

 

edit: относто чашите,и аз имам една любима за кафе,страхотна е,прекрасна, купих си я от Сл. Бряг преди няколко месеца,засега никой вкъщи не е опитвал да пие от нея, дано и съквартирантката ми да бъде така добра и възпитана.

А другите просто ми харесват,не пия от тях,поне засега не съм пила,имам си една за чай и една за кафе,другите просто красят където са. Иначе и от тях няма да ми е приятно ако пие някой.. :) Но другите сладурски,които съм си взела,те са си да си пие и Вики от тях,няма да бъда чак такава егоистка. Абе 2-те важни чаши да не пипа.. за другите ще се разберем. :) Тя даже ми каза,че мисли да не носи други нейни си чаши за кафе,чай и т.н. , тоест,да ползва моите.. Не съм много сългасна,де да знам,да си вземе,пък ще видим... :unsure:

 

Да,можете да ме поместите в тийнпроблемс.. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...