Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Честит празниииииииик, започнаха всички сериали :punk Днешния ден трябва да стане национален празник.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Последен ден прекаран в dolce far niente, пък после пак к'вот манометрите покажат =>

Link to comment
Share on other sites

Честит празниииииииик, започнаха всички сериали :punk Днешния ден трябва да стане национален празник.

 

Вече е :pirate .

Link to comment
Share on other sites

Вече е :pirate .
Еееее браво браво, снощи излезнаха епизодите и вече са го обявили за национален празник. Това е по-бързо и от националните траури. Задобряват.
Link to comment
Share on other sites

Май ще ходя да карам колело на гребната.А може и да ида да поритам с Скорпиона и другите съфорумници,ако не ме мързи много.

Пс:

Link to comment
Share on other sites

На мен ми минава през главата

. Кой ги спомена по-горе, май Куру. Идея си нямам как изглеждат, какво им е сценичното поведение или за какво пеят. Кефи ме как звучат... Те са може би следващата група, на чийто концерт бих отишъл с удоволствие. Dimmu отпаднаха, щото двамата членове на групата, добавили най-сериозния принос за музиката им последните години вече не са в групата. Радвам се, че съм ги видял на живо, и че съм бил на последния им концерт заедно с Dimmu...
Link to comment
Share on other sites

Честит празниииииииик, започнаха всички сериали :punk Днешния ден трябва да стане национален празник.

Докато ги сваляш - празник. След като ги изгледаш - траур. До следващата седмица :)

Link to comment
Share on other sites

Нео, когато човек има възможност да си подбира жените, му е позволено да позира. Ако oбира утайките от чалготеките, ще го прави всеки път като за последно, че може наистина да му е за последно, пък може и когато кифлата изтрезнее да се задави в собствената си повърня :) Ама тези нещица май само още Хост ги разбира. И няма нищо лошо в една жена да не пие. Ако на някои им липсва фантазия как да разпалят една жена - е тогава пробвайте с водка и бира, ако и това не помогне - два шамара и да се навежда.

 

Голяма част от тия утайки като ги видиш и ти пада ченето, ама като ти идва кисело грозденцето...Затова си седиш отстрани и цъкаш с език с другите папагали, които видяли нещо по филмите и го повтарят, защото чули, че така било яко...

Link to comment
Share on other sites

Нео, когато човек има възможност да си подбира жените, му е позволено да позира.

Мисля, че обърка конструкцията. Ще те поправя.

Нео, разказвали са ми, че когато човек има възможност да си подбира жените, му е позволено да позира.
Link to comment
Share on other sites

Добре бе, jego stara, заяждаш се, апострофираш постоянно, определяш като барби, самоопределяш се като тъп селянин и максимално се стараеш да се докажеш в тая светлина, то ти обяснява, че го кефиш :unsure:

 

Е, иди ги разбери... Аз се предавам.

 

 

Хайде,хайде.. дръж ги тия уши. Селчо. (шега)

 

А ако ти кажа , че съм се влюбила в тебе и знам всяка една твоя стъпка пак ли ще ми повярваш :)

 

ред: най-добре е нищо да не казвам,да не вземеш да се объркаш още повече :)

Link to comment
Share on other sites

Clawfinger

Тия пичове са уникални. Благодаря! :bowdown: :beerchug

 

Зат'ва ли Ваньо* е толкова популярен сред женската част?

 

______________

* Psihara^^

Ебан нещастен няма. :lol:

 

Стига сте забранявали :) Забраните просто раждат черен пазар и престъпници. ;)

Пак ли изпълзя от комунистическата си, наркоманска дупчица? :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ванка, аз конструкции не бъркам ;) не знам ти как би се разделил с двете си ръчички с това плоскоумие и женонеуважение. Щото са ми разправяли, че таковането с пари не е като да ти се отдадът с мерак без пари :lol: Ама на теб ти е простено, че акъла ти е още в топките, само дето, моля те, остави го да ти се мазни между пръстите, не по монитора!

Link to comment
Share on other sites

Гласувайте за това момиченце,което е много по-красиво без този грим :) Това е жената,която обичам :)

Разбира се,ако ви харесва. Най-хубавата е от всички вещици снимани там :) Сами преценете :)

http://www.freshfashionbg.com/SMS/3/113

Link to comment
Share on other sites

Ванка, аз конструкции не бъркам ;) не знам ти как би се разделил с двете си ръчички с това плоскоумие и женонеуважение. Щото са ми разправяли, че таковането с пари не е като да ти се отдадът с мерак без пари :lol: Ама на теб ти е простено, че акъла ти е още в топките, само дето, моля те, остави го да ти се мазни между пръстите, не по монитора!

Станал си скучен. :( Трябва ми нова жертва.

Куреееее, къде си?

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ей наще много добри поне в нещо сме добри :D 1ви на 3v3 В цяла Европа.

 

Честно, вземи се в ръце малко. Толкова безсмислено писане не съм виждал досега. Ако ти отворим отделен форум да си пишеш сам в него, няма и да разбереш, че всъщност си сам. И между другото нашите освен че са европейски, са и световни шампиони на 3vs3. Тримата сладура са в нашия сървър, да не повярва човек.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм готова да ви стана жертва, като гледам някой от вас май все пак гласува за Танчето. :) Благодаря :) След време може да я гледаме в някой чалгарски клип или нещо такова. :)

 

Хайде,изяжте ме ;) Аз ще отговоря ако имам време,заета съм да опаковам чаши и чинии,много се радвам че си взимам всичките шарени чаени чашки! :)

 

Слид 3 дни ш'съм Плувдивчанкъ :)

 

 

 

 

едит: охоооооо, Весоо :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...