Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ай стига бе... аз съм готов да се хвана на бас че човек буден в 4 не си е лягал (или ще лети със самолет и полета е в 7). За да се наспиш ако сложим едно 6 часа и и си буден в 5 значи си легнал най-късно в 10... аз такива индивиди познавам само 2ма - Grimjaur и един мой познат американец. ...
Брой ме и мен при двамата. Пресен пример е този понеделник - легнах си в 9,30, понеже ме досрамя да закъртя преди детето в 9.
Link to comment
Share on other sites

Да не падаш от луната случайно? Или от америка? Аз досега българин/българка да не е чувал/чувала за "Градил Илия Килия" не бях видял... Бързо да се засрамиш!
Знам само, че я има. Да ходя ли да се срамувам?
Шапка му свалям на Слави - на патерици дойде и пя пред хората, като си удържа на думата за концерта :excl: Пък вие си продължавайте да го плюете де...те си знаят кои...
Благодаря ти! Просто не знаех как щях да продължа, ако не можех да го оплювам...
Аз бяях на Металикаа
На коя металика бе, моме? Че първия въобще концерт на западна група в България май беше техен... В не толкова близката '99-та. На колко каза, че си била тогава?
виждал си ти на Металика пиротехниката... ама друг път...
Сашко държи да разсее подозренията, че е поумнял :)

 

Ред: Знам. И именно за това питам. Защото аз гледах Metallica с Джейсън Нюстед, които свириха основно класически парчета от преди 90-те години, на което се изкефих максимално. Миналата година дойде Металика с Трухилио (или както там се пише). Какво са свирили - не знам. Не отидох. Не исках да си развалям спомените от 99-та.

Link to comment
Share on other sites

Нищо ,което върви с п**ка не си купувайте :)

Никой уважаващ себе си мъж не си купува п**ка! В добруя случай си я поисква с блага приказка, а в не толкова добрия си я наема ;) . То иначе ако си купи вагина е просто нещастен травестит, а в този форум май (официално) няма такива... :unsure:

 

 

А, за Вещицата не се притеснявайте! При опит за по-рязко взимане на завой ъгловото ускорение (в следствие на масата на циците и) я е изкарало в елипсовидна орбита, но при следващото и сближаване с ъс Земята отново ще се радваме на присъствието и във форума.

Link to comment
Share on other sites

Металика пяха и миналата година на "Васил Левски"-София!

 

Миналата година Металика дойде без оборудването си. Всичко беше на Джокер Медия. Така че ако някой си е помислил, че гледа пиротехниката на Металика - мноооого се е самозаблудил. Ама карай - моабед да става - Слави по-голям от Металика.

Link to comment
Share on other sites

другия път да се качваш на метлата без гащи, за да се възползваш и от кохезията и адхезията, за по-добра стабилност в завоите.

 

 

 

 

защо като отлагаш дадена работа от доста време, тя не се сеща да се свърши сама и продължава да те чака?

Link to comment
Share on other sites

Миналата година Металика дойде без оборудването си. Всичко беше на Джокер Медия.

Имаше си пиро и миналата година, но малко, за цвят - на One и Enter Sandman ;)

Link to comment
Share on other sites

Имаше си пиро и миналата година, но малко, за цвят - на One и Enter Sandman ;)

 

Защото не беше тяхното оборудване - не четеш ли? Или само можеш да пишеш? Ще опитам друго яче: пиротехниката на Металика миналата година изобщо не е минавала границата и не е стъпвала на "Васил Левски". Ползваха техника на организатора.

Link to comment
Share on other sites

На коя металика бе, моме? Че първия въобще концерт на западна група в България май беше техен... В не толкова близката '99-та. На колко каза, че си била тогава?Сашко държи да разсее подозренията, че е поумнял :)

 

 

 

На тоя в Пловдив само майка ми и баща ми ходиха. Аз съм 90.. нещо искаш да ми кажеш ли.... :D Щях да им съсипя преживяването само,а и едва ли биха ми го причинили,казаха,че звуковата вълна ги е блъскала ли блъскала :)

 

Иначе миналата година на стадиона в София бях, и ми хареса! :) Квото ще да казва Овърмен,който е тъй компетентен по всички въпроси. Не че лошо,даже му се възхищавам. Иначе и аз си помислих,че има нещо гнило, наистина не беше кой знае какво тая пиротехника. Абе добре беше,много хубаво изживяване за мен. :)

Но все пак,неможе да е като на Слави на концерта. . :laughing: Шегувам се.

Link to comment
Share on other sites

Намерих си reality шоу, което си е съвсем real - The Ultimate Fighter. Досега не бях гледал сезоните, само откъси в youtube. Сега си свалих началото на най-новия 10-ти сезон и се зарибих. Има много кръв :)

Link to comment
Share on other sites

Миналата година Металика дойде без оборудването си. Всичко беше на Джокер Медия. Така че ако някой си е помислил, че гледа пиротехниката на Металика - мноооого се е самозаблудил. Ама карай - моабед да става - Слави по-голям от Металика.

 

Не съм ходил на нито един от концертите на Металика, нито на снощния на Слави, но искам да попитам. Какво значение има на кой е била техниката? Концерта нали е бил на Металика? Коя себеуважаваща се група, си зарязва оборудването? Те може сувалка и собствено авиошоу да имат за концертите си, но какво значение има при положение, че ползват чужди? Факт е, че Металика са се преценили като група, която ще използва техниката на Жокер Медия и по този начин злепоставят себе си.

Link to comment
Share on other sites

Не съм ходил на нито един от концертите на Металика, нито на снощния на Слави, но искам да попитам. Какво значение има на кой е била техниката? Концерта нали е бил на Металика? Коя себеуважаваща се група, си зарязва оборудването? Те може сувалка и собствено авиошоу да имат за концертите си, но какво значение има при положение, че ползват чужди? Факт е, че Металика са се преценили като група, която ще използва техниката на Жокер Медия и по този начин злепоставят себе си.
Не, просто са се притеснили, да не би да злепоставят Слави, като, недай си боже, излезнат по-големи от него...

Иначе като знам какви са пътищата и "магистралите" в България, ако съм наясно с това и правя международно турне - определено бих предпочел кервана с оборудването да заобиколи тази дестинация. Особено и ако между концертите ми има броени дни... Да не говорим, че цените в България са били такива, че да може да дойдат българи, което едва ли е много по техните стандарти. Но с това ни най-малко не се старая да ги оправдая. Аз съм ги отписал като група след Load.

Link to comment
Share on other sites

.... Нали знаеш, че особеностите на седалищните ми части неутрализират ефекта от масата на гръдните такива и така тялото ми остава сравнително инертно....
За особеностите на дирните ти части не знам нищо! До колкото си спомням ти така щедро описа само циците, ръста и теглото си, ааа.. да, щях забравя да спонема и циците. Ако бъдеш така добра да ме просветлиш и за особеностите и параметрите на задните си части, в следващите си размишления отностно характеристиките на динамиката на вещица с големи цици (тази дума май не съм я употребявал още), обещавам да ги взема в предвид.
И виж какво, айде да се разберем, обеща ми нещо на рожденния си ден... Дръж си на думата, де... :laughing:

Обещал съм ти какво :blink: ???

П.п. In quote tags, please

 

Да не би елегантно да ме нарече дърво :laughing: С какво частиците на дръжката на метлата са подобни на тези на тялото ми. Не разбирам много, но двете понятия кохезията и адхезията не се ли припокриват малко :)

Другия път някой да ме светне за Парадокса на Айнщайн-Подолски-Розен, че нещо ми е скучно днес... Пък гледам физици тука бол.

Не, не те е нарекъл дърво. По-скоро имаше друго предвид. А в кратце, АПР ефекта се сътои в това - като те пипнат по циците тебе, в съседният апартамент комшийката да въхне възмутено (без при това да имате каквато и да било комуникация) Демек нещо от рода на телепортация, но само на информация....

 

П.п. До колкото си спомням, май вече даже имаше успешни експерименти със снопове фотони...

Link to comment
Share on other sites

Не съм ходил на нито един от концертите на Металика, нито на снощния на Слави, но искам да попитам. Какво значение има на кой е била техниката? Концерта нали е бил на Металика? Коя себеуважаваща се група, си зарязва оборудването? Те може сувалка и собствено авиошоу да имат за концертите си, но какво значение има при положение, че ползват чужди? Факт е, че Металика са се преценили като група, която ще използва техниката на Жокер Медия и по този начин злепоставят себе си.

 

 

Антарес ти е отговорил, ти си интелигентно дете, вярвам си се сетил вече и сам, каква е причината да не докарат собствената си сцена и оборудване. За твое сведение - много малко са групите, които идват в България с оборудването си - мисля че само Depeche Mode и Madona за сега. Повечето използват местно. Цената за групата + оборудването е в пъти по-различна от цената само на групата. До толкова, че да направи билетите по-трудно продаваеми и да намали печалбите на организаторите. Поради което те си имат собствено оборудване и канят само групите. Това е общоприета практика навсякъде по света.

 

А на въпроса "какво значение има на кой е била техниката?" мисля няма нужда да се отговаря, ама ще опитам. Според тебе дали има значение дали се използва техника за 8 000 000 долара или техника за 8 000 долара? Дали ще те повозят на сОвалка или на магаре?

 

Само дето поддръжката на магарето излиза 1000 лева, а на сОвалката 1000000 лева - билетчето за кое ще по-евтинко и достъпно, как мислиш?

 

glory, къде ov3rm4n е твърдял, че концерта на Металика не е бил хубав или че не го е харесал или нещо изобщо негативно за събитието?

Link to comment
Share on other sites

А на въпроса "какво значение има на кой е била техниката?" мисля няма нужда да се отговаря, ама ще опитам. Според тебе дали има значение дали се използва техника за 8 000 000 долара или техника за 8 000 долара? Дали ще те повозят на сОвалка или на магаре?

 

Само дето подръжката на магарето излиза 1000 лева, а на сОвалката 1000000 лева - билетчето за кое ще по-евтинко и достъпно, как мислиш?

 

Това е ясно. Под "какво значение има на кой е била техниката?" нямах на предвид "каква е разликата, нали е техника", а "това не може да бъде оправдание".

Link to comment
Share on other sites

защото? да не искаш да ми кажеш, че могат с техника за 8000 долара да ти покажат ефекти като от техника за 8 000 000? ако ти е известен начин да го постигнеш това - отваряй фирма и ще имаш бая клиенти.

 

освен това - изобщо не става въпрос да се оправдават Металика. ставаше въпрос за това, че хората, били на концерта им миналата година, очевидно са останали с напълно погрешно впечатление, че са гледали пиротехниката на Металика. А всъщност са гледали тази на Жокер., поне до колкото на мен ми е известно. mobo ще проучи и ще ни каже със сигурност. И сега сравняват Жокер със Слави и заключават, че Слави бил по-добър пиротехник от Металика.

Link to comment
Share on other sites

Аз и мусаката си и русата си коса описах, ама нейсе. Да си на 16, да те разбера що я употребяваш тая думичка толкоз малко... Оная там, дето хич не си я ползвал имам изнавпредвид :laughing:

"Мусака" вече е официално забранена дума в този форум, а русото не е параметър ами в повечето случаи е диагноза. Дори и в случаите на AI!

Толкоз стига ли ти?
Ам'чи ти къде видя в това да съм обещавал нещо...???
И образователен филм на тая тема нямаше да ме ограмоти толкоз много.

Радвам се за теб, че довечера ще си легнеш по - умна :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...