Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И сега сравняват Жокер със Слави и заключават, че Слави бил по-добър пиротехник от Металика.

 

Спорът е напълно излишен. Както каза ov3rm4n - не може да се сравнява техника за 8 000 000 с такава за 80 000. Както и не може да се сравнява пиротехниката, която показаха на концерта на Слави с пиротехниката, която може да предложи Металика. Ако сравняваме Жокер със Слави - еми на едно ниво са, все пак от едно и също място си купуват нещата (най-вероятно) :)

 

Едит: w00x - да, може да е оправдание това, че не е тяхна техниката, защото в момента казваш,че може да извадиш същия чист и силен звук от произволни колонки за РС за 15 лева, какъвто вадят например Creative 2.1 от 115 лв ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Malkata Veshtica, и ти ли си руса? :) Ае да си прайм парти :)

Само руси на едно място не е добра идея :laughing:

Link to comment
Share on other sites

защото? да не искаш да ми кажеш, че могат с техника за 8000 долара да ти покажат ефекти като от техника за 8 000 000? ако ти е известен начин да го постигнеш това - отваряй фирма и ще имаш бая клиенти.

 

освен това - изобщо не става въпрос да се оправдават Металика. ставаше въпрос за това, че хората, били на концерта им миналата година, очевидно са останали с напълно погрешно впечатление, че са гледали пиротехниката на Металика. А всъщност са гледали тази на Жокер., поне до колкото на мен ми е известно. mobo ще проучи и ще ни каже със сигурност. И сега сравняват Жокер със Слави и заключават, че Слави бил по-добър пиротехник от Металика.

 

Слагате ми думи в устата пак и спора отива в киреча за пореден път. Не искам а кажа, че с различната техника ефекта е еднакъв. Идеята ми беше, че ако ще и за 100 лева да е, те са я избрали да е такава, вместо да ползват своята техника.

 

Един човек, като се облече с клоунски дрехи, защото били по-евтини е клоун. Не е виновен дизайнера на дрехите, че е направил дрехи за клоуни. Виновен е този, които е взел евтини дрехи за клоуни и се е облякъл с тях вместо със скъп костюм. Този човек е решил, че дрехите са достойни да представят личността му пред останалите хора и това е имиджа който той иска да бъде възприет за него.

 

Сега успях ли да се изясня?

 

За останалото съм съгласен, просто се изместихме от темата, но пак се стига до това, че Металика са избрали тази техника и е нормално хората да асоциират концерта на Металика с нея.

 

Едит: w00x - да, може да е оправдание това, че не е тяхна техниката, защото в момента казваш,че може да извадиш същия чист и силен звук от произволни колонки за РС за 15 лева, какъвто вадят например Creative 2.1 от 115 лв ;)

 

Не може да е оправдание изобщо. В крайна сметка, не съм ги и чул да се оправдават по простата причина, че те самите са взели решението да е така. За останалото, прочети началото на този пост.

 

Malkata Veshtica, и ти ли си руса? :) Ае да си прайм парти :)

 

Ти пък не си ли кестенява?

Link to comment
Share on other sites

.......mobo ще проучи и ще ни каже със сигурност. И сега сравняват Жокер със Слави и заключават, че Слави бил по-добър пиротехник от Металика.

 

аз? защо аз?

нито на единия, нито на другия концерт съм бил или съм искал да бъда и точно тая тема хич не ме вълнува.

толкова хубаво си траех и не се обаждах кат нямам кво да кажа по въпроса, що съм ти потрябвал точно аз?

ми няма пък.

пък и в пиротехниката майстор е гримьора. той да каже ква е разликата там между 2 и 200.

 

 

 

поне вече знаем че мъзгата на малката вещица няма разстителен произход. според нея. и че бързо вади от уикипедия квантови думички.

Link to comment
Share on other sites

Един човек, като се облече с клоунски дрехи, защото били по-евтини е клоун. Не е виновен дизайнера на дрехите, че е направил дрехи за клоуни. Виновен е този, които е взел евтини дрехи за клоуни и се е облякъл с тях вместо със скъп костюм. Този човек е решил, че дрехите са достойни да представят личността му пред останалите хора и това е имиджа който той иска да бъде възприет за него.

 

Сега успях ли да се изясня?

 

Не и не... не ми разваляй представата за теб.

 

Не този човек (Металика) е решил, че дрехите (пиротехниката) са достойни да представят личността му пред останалите хора и това е имиджа който той иска да бъде възприет за него. Или пък още по-малко - бил ги облякъл защото били по-евтини... няма много логика да имаш вече костюм на разположение, обаче на излизане да се облечеш с други, щото били по-евтини?!

 

ОСТАНАЛИТЕ ХОРА, след като не могат да си позволят да платят на този човек, за да го гледат по костюм, са си платили да го видят в дрехи на клоун, но все пак да го видят - и съответно получават точно това за което са си платили. Това изобщо няма общо с имиджа на този човек. Освен може би факта, че е готов да облече и клоунски дрехи, но да отиде при хората които искат да го видят, но нямат възможност да го гледат в костюм. което едва ли е вредно за имиджа му...

Link to comment
Share on other sites

Ти пък не си ли кестенява?

 

 

Е,попринцип да... ама питай Скорпиона.. да видиш кво ще каже той :D

"лял-лял- русата глава на Глори.." :D

 

Malka Veshtice, .... това,че съм на 19,не означава,че искам Пижамено парти да си правим. Ще ме засегнеш някой път без да искаш. Вярно,че съм детенце,ама не прекалявайте. Може да искам парти по бельо да правим,и да те ударя по главата,и да те сложа в някоя торта-картонена,после да те закарам на някой пиянски купон и ти като излезеш от тортата-ХОП!Изненадаааа,за малката- не чак толкова малка вещичка. Не се подигравай с мене,како Вещицо.

 

Не и не... не ми разваляй представата за теб.

 

Не този човек (Металика) е решил, че дрехите (пиротехниката) са достойни да представят личността му пред останалите хора и това е имиджа който той иска да бъде възприет за него. ......Блаблабла,блаблабла,и освен това- БЛА-БЛА-БЛА!

 

 

Хората просто не са искали да си съсипват техниката,на мен това ми хареса,дето Спорпиона го каза. Какво толкова още разтягате локуми. Може и да им е било гадно,че са с чужда,не толкова добра техника, ама има причина,и то не глупава-сигурна съм. Голяма работа.

Ама дойдоха и направиха шоу. Всички се изкефиха,на никой май не му пукаше за пиротехниката,дори и на някой да му е направило впечатление. Бреееееееееййй,че сте интересни.

 

ред: ако някой реши да каже: Мълчи,малка Глори,няма да се сърдя.. :D

Link to comment
Share on other sites

А ти не свикна ли вече?

 

 

Свикнах аз,всичко се разисква и изстисква до последната капка тука. Ама си нямам работа. А и според мен аз бях най-права. :)

 

ред: Му**ката прави с мене чудеса,каара ме на високо да летя,всееки път.. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ОСТАНАЛИТЕ ХОРА, след като не могат да си позволят да платят на този човек, за да го гледат по костюм, са си платили да го видят в дрехи на клоун, но все пак да го видят - и съответно получават точно това за което са си платили. Това изобщо няма общо с имиджа на този човек. Освен може би факта, че е готов да облече и клоунски дрехи, но да отиде при хората които искат да го видят, но нямат възможност да го гледат в костюм. което едва ли е вредно за имиджа му...

 

Добре. Съгласен съм.

 

Но все пак те са решили да дойдат през 99 с тяхната си техника. Какво ги е спряло сега?! Билета е бил по-евтин от на Мадона, която си е дошла с техниката?

Link to comment
Share on other sites

Две... (Нали знаеш на три какво се прави ;) )

 

"Удряш" ме за втори път! Апропо, с какво мислиш да ме удряш и сигурна ли си, че можеш да бягаш по-бързо, отколкото лети шурикен :laughing:

Нали знаеш, че съм почетен член на фен клуб "Глори". Никак не искам да те обидя или засегна. Нали си ми майтапчийка. Носи ми на хумора, де... Това е софт версията :)

 

 

Ха-ха.. софт версия. ;) Опасна си била ти. :) И аз се бъзикам де,ти не държиш нещо.. :) Или се уплаши от това за тортата и пияните чичковци.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха.. софт версия. ;) Опасна си била ти. :) И аз се бъзикам де,ти не държиш нещо.. :) Или се уплаши от това за тортата и пияните чичковци.. :)

Не чичиковците се уплашиха :)

Link to comment
Share on other sites

Взе ми го от устата, уф. Тъкмо щях да кажа на Глорето... Дано да са достатъчно пияни, че да могат да го преживеят.

 

 

Е... и кво стана сега,Вещице? :) Тебе с нищо не мой те уплаши човек :)

 

ПСихаре, ще ми кажеш ли наистина,защо сложи този мой пост като свой подпис. Аз наистина това разбрах. :) Познах или Сгреших? :)

Link to comment
Share on other sites

Добре. Съгласен съм.

 

Но все пак те са решили да дойдат през 99 с тяхната си техника. Какво ги е спряло сега?!

 

 

Сигурно си малък и не помниш, но през 99 Пловдив беше Европейска Столица на Културата и мероприятието беше спонсорирано солидно по тази линия от вън. Смятай че поне 30%-40% от реалната цена на билета е била покрита по тая линия.

 

glory, малко не-кавалерски ще се изразя, ама не ми оставяш голям избор - ти си много кухо парче, мила. Да повторя - никой НЕ ТВЪРДИ че не му е харесал концерта, щото техниката блаблаблабла... Ако ще се включваш в разговора направи си труда да ПРОЧЕТЕШ и ОСМИСЛИШ за какво говорят хората ПРЕДИ да се ИЗХОДИШ. Говорим за друго, НЕ ЗА ТОВА ХУБАВ ЛИ БИЛ КОНЦЕРТА, ИЗКЕФИЛИ ЛИ СЕ БИЛИ ХОРАТА... Айде у лево, заигравай се в пясъчника и не се чувствай задължена да взимаш отношение по ВСИЧКО. Чакай сега да сложа съответния брой смайлита, без които ти очевидно не можеш да се изразиш правилно, явно поради ограничения в речника: :banned: :sad1: :thumbs-up: :smile1: :santa: :online2long: :moon: :laughing1: :blushing: :dry: :bgrin: :music :sayjin :ph34r: :angry: :woot :wir B) :D

 

Колкото и да се старае да не ти обръща внимание човек и да гледа в обратна на тебе посока, ти полагаш нечовешки усилия да се навреш под носа му и да си отнесеш похвалите. Чати си с младежите там за глупостите...

Link to comment
Share on other sites

ПСихаре, ще ми кажеш ли наистина,защо сложи този мой пост като свой подпис. Аз наистина това разбрах. :) Познах или Сгреших? :)

Искам да ти го обясня, но ако го направя ще намразиш форума до живот.. Нека се смеем "ограничен кръг от хора" и всичко да е наред... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно си малък и не помниш, но през 99 Пловдив беше Европейска Столица на Културата и мероприятието беше спонсорирано солидно по тази линия от вън. Смятай че поне 30%-40% от реалната цена на билета е била покрита по тая линия.

 

glory, малко не-кавалерски ще се изразя, ама не ми оставяш голям избор - ти си много кухо парче, мила. Да повторя - никой НЕ ТВЪРДИ че не му е харесал концерта, щото техниката блаблаблабла... Ако ще се включваш в разговора направи си труда да ПРОЧЕТЕШ и ОСМИСЛИШ за какво говорят хората ПРЕДИ да се ИЗХОДИШ. Говорим за друго, НЕ ЗА ТОВА ХУБАВ ЛИ БИЛ КОНЦЕРТА, ИЗКЕФИЛИ ЛИ СЕ БИЛИ ХОРАТА... Айде у лево, заигравай се в пясъчника и не се чувствай задължена да взимаш отношение по ВСИЧКО. Чакай сега да сложа съответния брой смайлита, без които ти очевидно не можеш да се изразиш правилно, явно поради ограничения в речника: :

 

Виж ся,чичко. И аз малко по детски ще се изразя, ама Ше си правя квот си искам,а? :) И не ме наричай "мила". Добре,че съм аз,радвам се,че от време на време можете да се почувствате добре,като ми кажете нещо такова.

На мен ми е ясно , че съм крайно дезориентирана по темата,ама да го кажа пак.. ше си пиша където си искам. Имате избор,можете да ме изхвърлите. :) Ужасно кухо парче съм,маааа му старааааа!! Кой пък те кара да ми обръщаш внимание,бе?:) Хич не те харесвам,да знаеш.. :)

Не отговаряй на кухото парче. Моля.

 

А за смайлитата,Къв ти е проблема? :) Ще ме накараш да се изказвам само чрез смайлитата,та ще вземат вярно да ме изхвърлят зарад тебе. Преди да се ИЗХОДЯ. Страшен сии!! Страшен! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...