Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Говоря си ония ден с liquid по скайп. И с разни други от по-ерудираните, културни, смислени хора със стройна мисъл от форума. И как да ги викам да пропишат пак, като ако дойдат ще ги посрещнат страници като тая по-нагоре...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
ov3rm4n, почваш да запричваш на нещо дето никак не харесвам. Айде засега 20% като предупреждение, пък ако караш пак така... ти си знаеш, ти си от там.

 

Благодаря ти. Ще помоля да ми обясниш от къде съм?

 

Curunir, уточняващ въпрос, понеже се знаем с ликуид, предполагам и с част от другите хора които визираш, важно е за мен, моите постове ли визираш? Не ме разбирай грешно, не искам обяснение, каквото не ми дължиш - и едно да или не стига. Може и на лични.

Link to comment
Share on other sites

glory ще те помоля да престанеш с тези твои словоизлияния срещу Malkata Veshtica, как не ви писна да се чепкате една с друга? То поне да пишеше качествено, ама и това не го можеш все още. Тук като се зачета или ти ми спамиш с глупости или някой захваща вечната тема за мусаката и разните органи на Вещицата. Умолявам те - престани или ако си решила да продължаваш така - то поне престани да се заяждаш и да обиждаш.

 

Вещице, не те познавам, но и теб ще те замоля да не обръщаш внимание на тийнейджърските писаници на младата девойка. Като спреш да й отговаряш и нейните откровения ще секнат.

 

Молбата ми към всички пишещи тук е да запазите добрия тон, проявете някаква толерантност и добро възпитание, стига с тая злоба и заяждания във всеки един пост.

 

Останете със здраве!

 

Къде видя злоба бее,човеек.. тц,тц,тц.. И чепкане. Качествено писане?? Пф.. казах ви.. имате избор.

P.S. Аз нямам избор!

Link to comment
Share on other sites

Искам да ти го обясня, но ако го направя ще намразиш форума до живот.. Нека се смеем "ограничен кръг от хора" и всичко да е наред... :lol:

 

Значи ще се смеете на мой гръб,без аз да знам защо? КОЛКО НЕТИПИЧНО ЗА ВАС :) Кажи,с риска да ви намразя,ще го преживея. :) Сигурна съм,че не е толкова смешно, но смейте се де! :) Пък и не виждам да се смеете. Казвай,казвай. Ще се справя,спокойно.

 

glory ще те помоля да престанеш с тези твои словоизлияния срещу Malkata Veshtica, как не ви писна да се чепкате една с друга? То поне да пишеше качествено, ама и това не го можеш все още. Тук като се зачета или ти ми спамиш с глупости или някой захваща вечната тема за мусаката и разните органи на Вещицата. Умолявам те - престани или ако си решила да продължаваш така - то поне престани да се заяждаш и да обиждаш.

 

Вещице, не те познавам, но и теб ще те замоля да не обръщаш внимание на тийнейджърските писаници на младата девойка. Като спреш да й отговаряш и нейните откровения ще секнат.

 

Молбата ми към всички пишещи тук е да запазите добрия тон, проявете някаква толерантност и добро възпитание, стига с тая злоба и заяждания във всеки един пост.

 

Останете със здраве!

 

Къде видя злоба бее,човеек.. тц,тц,тц.. И чепкане. Качествено писане?? Пф.. казах ви.. имате избор.

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n, почваш да запричваш на нещо дето никак не харесвам. Айде засега 20% като предупреждение, пък ако караш пак така... ти си знаеш, ти си от там.

 

Благодаря ти. Ще помоля да ми обясниш от къде съм?

 

Curunir, уточняващ въпрос, понеже се знаем с ликуид, предполагам и с част от другите хора които визираш, важно е за мен, моите постове ли визираш? Не ме разбирай грешно, не искам обяснение, каквото не ми дължиш - и едно да или не стига. Може и на лични.

 

извинете, но ми е важно.

Link to comment
Share on other sites

Curunir, уточняващ въпрос, понеже се знаем с ликуид, предполагам и с част от другите хора които визираш, важно е за мен, моите постове ли визираш? Не ме разбирай грешно, не искам обяснение, каквото не ми дължиш - и едно да или не стига. Може и на лични.

Не.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти. Ще помоля да ми обясниш от къде съм?

 

Curunir, уточняващ въпрос, понеже се знаем с ликуид, предполагам и с част от другите хора които визираш, важно е за мен, моите постове ли визираш? Не ме разбирай грешно, не искам обяснение, каквото не ми дължиш - и едно да или не стига. Може и на лични.

 

извинете, но ми е важно.

 

Радвам се че ти е важно. Имах предвид, бил си модератор, наясно си определенията и с границите в които да се ползват.

Link to comment
Share on other sites

CATFIGHT! CATFIGHT!

Взе ми думите от устата :laughing: Бих заложил на вещицата , преди говореше за някакви снайпери , сега летящи шурикени , утре и с вуду магии ще заплашва :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно си малък и не помниш, но през 99 Пловдив беше Европейска Столица на Културата и мероприятието беше спонсорирано солидно по тази линия от вън. Смятай че поне 30%-40% от реалната цена на билета е била покрита по тая линия.

 

Помня, че бяхме Европейска Столица на Културата, но не знаех, че и от там е имало спонсорство.

Link to comment
Share on other sites

Радвам се че ти е важно. Имах предвид, бил си модератор, наясно си определенията и с границите в които да се ползват.

 

 

Не си ме разбрал, друго ми беше важно... но благодаря за отговора. Да, наясно съм с определенията и границите и правилата - за формулирането на 2/3 от тях съм помагал на Зукър аз. Ще се радвам ако и вие сте наясно. Но и да не сте - няма да си вържа черно, здраве да е.

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм отворен за забележки, знаеш. Никой не е безгрешен. Ако смяташ че пропускам нещо, не се притеснявай да споделиш. Тука или на лично няма значение за мене.

Link to comment
Share on other sites

Bottomline: females gtfo. Създавате само размирици и проблеми. Който иска да ви сваля ще си ви сваля и на PM :D

 

 

Ееее ти пък...чак gtfo? Поне да останат, та да има на чий гръб да се смеем ;)

Link to comment
Share on other sites

... сега се сетих какво си ми имал предвид :)

Ще ти бъда дълбоко задължен ако ме открехнеш и мен :unsure: . Защото когато се гъбаркам с някого, обикновено нямам нищо предвид...

Link to comment
Share on other sites

Bottomline: females gtfo. Създавате само размирици и проблеми. Който иска да ви сваля ще си ви сваля и на PM :D

 

Сваля? Че то това до сега свалки ли бяха?!

Link to comment
Share on other sites

Да ме владееш ли се опитваш (справка: подписът на Овъра) :)

Пиша, за да не си помислиш, че не съм те прочела.

Невероятен късмет имаш, че уважавам мнението на TAZ повече, отколкото имам желание да ти отговоря :)

Не , вещице , не приемам толкова на сериозно форума , че да се опитвам да практикувам подписа на Овъра ;) Далеч не ми е за цел да те ядосвам :D А ако искаш късмета да ми изневери винаги можеш да ми отговориш на ПМ :)

Link to comment
Share on other sites

Из един мой ПМ до Овърман, който ще пусна и тука по взаимно съгласие:

 

"Ако съм разбрал правилно питаш дали лошото, което би посрещнало тия хора при едно евентуално активно връщане на форума са твоите постове. И да и не само. Много ти е мерак да се чоплиш с хората всеки случай! И докато Скорпа гпримерно го прави с един почти весел размах, теб те чувствам по-злоблив и това не ми харесва. Но разбира се ти сам по себе си и в частност изобщо не си основния или най-големия проблем. Проблемът е, че се нароиха някакви евентуални жени, покрай които се въртят като в центрофуга и хвърчат и настрани само фекалии, че не само ти, но и всеки се заяжда с всеки, че разни хора плещят нечовешки простотии, че всеки надцаква всеки друг с мнения и акъли. И ти страдаш от това де, обичаш да цакаш с акъли biggrin.gif Ама майната му, идеята на форума (или поне на тая секция, а аз на практика пиша вече само в нея) е да си лафим, да обменяма информация, впечатления, мисли, интересни неща, да дискутираме туй-онуй, а вместо това се започва безкрайната въртележка на надцакването, фекалиите и всеобщия ЦИРК и това и на мен не ми харесва, ама ей на, като наркоман съм се лепнал за тоя форум и това е.

 

Та за това ми е била мисълта като съм казал, че разбирам защо тези или онези от по-смисления контингент не им се връща обратно."

Link to comment
Share on other sites

чак ме карате да се замислям да не би наистина да е забавно да се регистрираш кат женско в подобен форум. ша си имам свалки, обръщации на внимание, цъкания, подсвирквания, ша моем си се фръцкаме без смисъл, и ша ползваме форума за личен блог, кат потрибитилити дори ша са радват на таз идея......

идилия.

ма ша привлека прекалено мноу любов, а неясно защо функционирам по-добре ако съм мразен...

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм отворен за забележки, знаеш. Никой не е безгрешен. Ако смяташ че пропускам нещо, не се притеснявай да споделиш. Тука или на лично няма значение за мене.

А не - сега съм волна птичка (айде гарван, дето грачи) и си гледам кефа като обикновено участниче.

Link to comment
Share on other sites

Из един мой ПМ до Овърман, който ще пусна и тука по взаимно съгласие:

 

"Ако съм разбрал правилно питаш дали лошото, което би посрещнало тия хора при едно евентуално активно връщане на форума са твоите постове. И да и не само. Много ти е мерак да се чоплиш с хората всеки случай! И докато Скорпа гпримерно го прави с един почти весел размах, теб те чувствам по-злоблив и това не ми харесва. Но разбира се ти сам по себе си и в частност изобщо не си основния или най-големия проблем. Проблемът е, че се нароиха някакви евентуални жени, покрай които се въртят като в центрофуга и хвърчат и настрани само фекалии, че не само ти, но и всеки се заяжда с всеки, че разни хора плещят нечовешки простотии, че всеки надцаква всеки друг с мнения и акъли. И ти страдаш от това де, обичаш да цакаш с акъли biggrin.gif Ама майната му, идеята на форума (или поне на тая секция, а аз на практика пиша вече само в нея) е да си лафим, да обменяма информация, впечатления, мисли, интересни неща, да дискутираме туй-онуй, а вместо това се започва безкрайната въртележка на надцакването, фекалиите и всеобщия ЦИРК и това и на мен не ми харесва, ама ей на, като наркоман съм се лепнал за тоя форум и това е.

 

Та за това ми е била мисълта като съм казал, че разбирам защо тези или онези от по-смисления контингент не им се връща обратно."

 

Излиза, че жените са виновни. Дай сега като не можете да комуникирате нормално при налично женско участие да изгоним жените и да останем само тарикатите тука да пишем ? :)

Link to comment
Share on other sites

Излиза, че жените са виновни. Дай сега като не можете да комуникирате нормално при налично женско участие да изгоним жените и да останем само тарикатите тука да пишем ? :)

 

:thumbs-up: Само тарикатите.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...