Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Рано или късно ще изпълните команда "Spawn more Overlords!", какво се правите на опарени :D

Още по - лошо ще криейтват луркери....

Link to comment
Share on other sites

седя и си сканирам цял офис пецета... после ще има инвентаризация на хардуера на всяко... скука.

 

Куре, изцепи се нещо да се заяждаме...

 

и тоя ламинат в Работа ми омръзна нещо да го гледам тия дни... де са модераторите, бре? разхайтена работа...

Link to comment
Share on other sites

Какво да изцепя бе, Овъре. Пия мента с прясно мляко като порядъчен хомосексуалист, щото фризера ми е развален и няма лед, а мастиката и водката са ми в барчето в хола, т.е. топли са. Ментата поне като я налееш със студено прясно мляко и става за пиене. Работа уж, мъча се с един софтуер за локализация на акита. Къде работя, къде пия и пуша... Не ми идва някакси да изцепя някаква простотия. Но за сметка на това слушам Сека, че ми влезе нещо кръчмарското настроение. Надявам се, че това ти е достатъчен lead :D

 

Много дълбоки текстове има тая жена! "Ако можех да съм мъж само за един ден, но да знам всички неща, които знае една жена, всички жени сами биха ми падали в краката. Да бях мъж, щях да съм идеална!" (много свободен и предимно безхаберен превод) :D

Link to comment
Share on other sites

Много дълбоки текстове има тая жена! "Ако можех да съм мъж само за един ден, но да знам всички неща, които знае една жена, всички жени сами биха ми падали в краката. Да бях мъж, щях да съм идеална!" (много свободен и предимно безхаберен превод) :D

 

брех, маааму стара, баш като да е имала теб предвид! за теб пее таа женка, да знаиш...

Link to comment
Share on other sites

седя и си сканирам цял офис пецета... после ще има инвентаризация на хардуера на всяко... скука.

 

Куре, изцепи се нещо да се заяждаме...

 

и тоя ламинат в Работа ми омръзна нещо да го гледам тия дни... де са модераторите, бре? разхайтена работа...

 

мда, добре, че не съм от най-извратените :laughing:

Link to comment
Share on other sites

брех, маааму стара, баш като да е имала теб предвид! за теб пее таа женка, да знаиш...

 

Овъре, Овърееее, оправия нямаш братче. Мойта жена след половин час си идва от работа, сега ще сготвя специалитета ми, после ще се наядем, после каквото сабя покаже, така да се каже... Аз съм лесен, не ме мисли.

 

А наздраве!

Link to comment
Share on other sites

Какво е това затишие 2 часа почти. Да не сте отишли всички на концерта на Слави-то.

 

Аз съм тук, това е най-важното :laughing: Дай да пошумим малко :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм тук, това е най-важното :laughing: Дай да пошумим малко :)

 

бзбзбзбзбзбзбзбзбзбзбзбз. Твой ред е. Давай да дигаме гирлотия.

 

Аз тази година бях на концерт вече :)

 

Аз пък бях на предните два концерта на Слави и тая година реших да пропусна, защото интересната част от концерта е еднаква всеки път.

 

Хммм.. Не мога такива неща да казвяам на непознати :)

 

Хахахаха. Правилно.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...