Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нямам нищо на против, но тогава ще го превърнем на чат канал.

Еее.., ама то не е ли?

Какво да изцепя бе, Овъре. Пия мента с прясно мляко като порядъчен хомосексуалист, щото фризера ми е развален и няма лед, а мастиката и водката са ми в барчето в хола, т.е. топли са....
Ша кайш на баща ти, че за никъв *** не става! Климатикаджия пък фризера му развален, Уйова глАва.
Много дълбоки текстове има тая жена! "Ако можех да съм мъж само за един ден, но да знам всички неща, които знае една жена, всички жени сами биха ми падали в краката. Да бях мъж, щях да съм идеална!" (много свободен и предимно безхаберен превод) :D

Току що ми се сурна поне 5 пункта надолу.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Баща ми се изкриви да работи по апартамента, в който се нанасяме, така че не само че става, а е направо златен. Всяка свободна минута е там. А има и резервен фризер, който просто не е лесно достъпен, та не става за лед.

 

А къде съм ти се сринал, ич ми ней... :D

В момента слушам Вангелис - саундтрака на Bladerunner, ако това ще успокои малко тревогата ти относно музикалното ми падение.

Link to comment
Share on other sites

Ураааа почнал е новия сезон на моя любим сериал :D

 

Кой? Че и аз чакам няколко да им почне сезона...

 

 

Хай да си попеееееммм :rolleyes:

 

Грааааадиииил Ииииилииииияяяяяяя киииииииилиииияяяяяяяяяяяяя....

Link to comment
Share on other sites

Кой? Че и аз чакам няколко да им почне сезона...

 

 

 

 

Грааааадиииил Ииииилииииияяяяяяя киииииииилиииияяяяяяяяяяяяя....

 

Two and a half men :)

Link to comment
Share on other sites

Грааааадиииил Ииииилииииияяяяяяя киииииииилиииияяяяяяяяяяяяя....

 

:laughing: :laughing: ии си саам дуумашее : Аах,Илииияяя,Илииияяя, тясна щий тъз киилиияя.. :laughing: :laughing:

 

Ако това е истинска песен-не я знам :laughing:

 

NEO_DDT, и аз много го харесвам :)

 

 

edit: Малката Вещичка изчезна мистериозно!! Започвам сериозно да се притеснявам!

Link to comment
Share on other sites

:laughing: :laughing: ии си саам дуумашее : Аах,Илииияяя,Илииияяя, тясна щий тъз киилиияя.. :laughing: :laughing:

 

Ако това е истинска песен-не я знам :laughing:

 

NEO_DDT, и аз много го харесвам :)

 

 

edit: Малката Вещичка изчезна мистериозно!! Започвам сериозно да се притеснявам!

 

http://vbox7.com/play:585160ea истинска песен си е :) Доста стара при това, станала емблематична за състояния на алкохолно обезобразяване :)

Link to comment
Share on other sites

Ако това е истинска песен-не я знам :laughing:

 

Да не падаш от луната случайно? Или от америка? Аз досега българин/българка да не е чувал/чувала за "Градил Илия Килия" не бях видял... Бързо да се засрамиш!

Link to comment
Share on other sites

И аз се притеснявам за нея - на фона на обичайните заподозрени, си беше като свеж полъх...ама имам усещането, че ни изневерява по други форуми :cry

 

Лошо няма,стига да пише и тук.

На заподозрените в какво!?

А аз като гаден полъх ли съм,мерсииииииии :cry ще рухна! :sad1: :sad1:

 

 

Дядо, засрамих се,още преди да стигна до края на поста ти.. :ohmy:

Link to comment
Share on other sites

Грааааадиииил Ииииилииииияяяяяяя киииииииилиииияяяяяяяяяяяяя....

 

Наааа пътя на кръстоооооопътя...

 

Наздраве форумци и помнете - кола с п**ка на капака не си купувайте ;)

Link to comment
Share on other sites

Наааа пътя на кръстоооооопътя...

 

Наздраве форумци и помнете - кола с п**ка на капака не си купувайте ;)

Хареса ли ви концерта на вас с Ванчо?Мернах ви пред Екскалибур :bgrin:

 

Шапка му свалям на Слави - на патерици дойде и пя пред хората, като си удържа на думата за концерта :excl: Пък вие си продължавайте да го плюете де...те си знаят кои...

 

п.п Пиротехниката беше класи над тази на Металика :blink:

Link to comment
Share on other sites

shot0275.jpg

 

Приятно е да се завърнеш! Откога не бях правил 3:1... Но се получава, малко точност, малко мисъл, малко късмет при артилерията и оп! - кучета, а дето кучетата, там и аз... и те така!

Link to comment
Share on other sites

Нищо ,което върви с п**ка не си купувайте :)

 

Ма и ти си права, мамка му!

 

Дедо, ако не си разбрал, става дума за Рено Кли(т)о(р) ;)

 

 

sasho, ние общо взето профучахме от там, че трбяваше да си взимаме билети ;) Но определено пак направи шоу, въпреки че ми се щеше още някоя песничка да беше изпял. Миналото турне ни държа до 12 :)

Link to comment
Share on other sites

Смених си паса и емайла, сега няма да се притеснявам от "неоторизирани прониквания" (как звучи само а) хаххаха... както и да е.

 

Абе зиме иде и акъла на повечето съфорумци да не отлита на юг нещо, защото гледам всеки е почнал да се държи леко откачено и също така приятелски. Нещо намирисва тука, освен краката ми! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе... аз съм готов да се хвана на бас че човек буден в 4 не си е лягал (или ще лети със самолет и полета е в 7). За да се наспиш ако сложим едно 6 часа и и си буден в 5 значи си легнал най-късно в 10... аз такива индивиди познавам само 2ма - Grimjaur и един мой познат американец. Останалите хора които познавам ОБИЧАТ да спят и не съм чувал някой да си ляга в 9 а за Grimjaur съм почти сигурен че в 10 вече е закъртил...

 

 

 

Edit: 6-2 = 4... не че не ми се случва често и аз да спя по 4 часа, но на следващия ден съм като препикано мушкато... а "тренировка" за ранно ставане по собствено желание и спане под 6часа си е жив мазохизъм

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...