Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Лошото е че тия имат патлаци иначе наистина може да ги направи някой на инвалиди :lol: Болни хора колкото искаш ;)

Това, че имат нищо не значи. Те трябва да успеят да ги извадят първо пък после и да се прицелят и чак ако успеят става страшно..

Link to comment
Share on other sites

Аз пък друго се опитвах да ти обясня тогава ама май всеки си мисли за конкретна ситуация и обяснява в тази светлина как доводите на другия са невалидни

Link to comment
Share on other sites

Не, мен като цяло ме радва, как от време на време се включваш по темите и обясняваш, че само да имаше уръжие и щеше да обикаляш улиците като Батман и да се биеш срещу силите на злото...

 

Ред. Ще си го оставя така... Да ме има и мен в залата на славата...

:blush:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Не, мен като цяло ме радва, как от време на време се включваш по темите и обясняваш, че само да имаше уръжие и щеше да обикаляш улиците като Батман и да се биеш срещу силите на злото...

 

Дедо не ползва уръжие, а оружие, защото е родолюбец. :D

 

Дойде време, ставайте,

от сън се събуждайте,

доста робство и тиранство,

всички на оружие!

Link to comment
Share on other sites

Доживях да видя полицейска активност срещу неправомерното паркиране на местата за хора с увреждания. На паркинга на Кауфланд на Цариградско шосе минимум половин час патрулка издирваше и глобяваше тарикатите, спрели на въпросните места, без да имат право.
Дано НЕ Е кампанийно.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъъъ? Моля? Верно ли?

И мен това ме хвърли в дълбок размисъл. Как можеш да обориш такъв акт (придружен с надлежна снимка) в съда, освен ако самия съд не е съставен от дебили? :blink:

Link to comment
Share on other sites

А и СИЛНО се съмнявам да има снимки. По-скоро полицаите са свидетели и съответно се явяват в съда. Зависи от глобата - на практика се обезсмисля разкарването по съдилища ако не е висока и хората плащат. 

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че е собственост на магазина. В тези зони обаче винаги някъде има табела, че на съответната територия важат условията на ЗДП. Та не виждам защо ще падат така лесно тия актове. По тая логика ако катастрофират челно на паркинга или сгазят някого, няма как да ги актуват.  

Link to comment
Share on other sites

Много зависи терена на паркинга чия собственост е...ако е частен собственост на магазина тия актове падат на момента.

 

Защо? Дори и частна собственост, местата пак са отредени за определени хора, не за всички. Иначе за какъв х*й са ги направили?

 

Пък да си призная греха и аз: с колега сме спирали на такова място, друг е въпросът, че колата беше на инвалид със стикери и т.н., т.е. в правото си да паркираме там. Просто нямаше никъде място, ама никъде на паркинга на Декатлона и се пърхнахме на единственото свободно. Пък бяхме двама прави, здрави, чак ми стана тъпо какви ги вършим и все пак - паркирахме.

Link to comment
Share on other sites

Пък да си призная греха и аз: с колега сме спирали на такова място, друг е въпросът, че колата беше на инвалид със стикери и т.н., т.е. в правото си да паркираме там. Просто нямаше никъде място, ама никъде на паркинга на Декатлона и се пърхнахме на единственото свободно. Пък бяхме двама прави, здрави, чак ми стана тъпо какви ги вършим и все пак - паркирахме.

Прасеца или поне ходилото не ти ли беше схванато?  :unsure:

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

542302.jpg

 

От охранителната фирма VIP Security се свързаха с редакцията на Plovdiv24.bg, за да пояснят:

Патрулните автомобили на охранителните компании ползват специален режим в случай на алармени сигнали. В такива случаи екипът е длъжен да спре на възможно най-близкото място до обекта, така че да не застрашава движението, както е направено и в случая.

 

:online2long:


 
Link to comment
Share on other sites

Виждал съм ги паркирани къде ли не. Следващият път ще ги снимам и ще им изпратя снимката да видим какво оправдание ще измислят.. А и "специален режим в случай на алармени сигнали" е ГОЛЯМА идиотщина. Могат да си перкат навсякъде и по всяко време из града със 80-90 км/час, после като минат на червено, отнемат предимство и стане ПТП (и с пострадали, не дай Боже), какво, ще се оправдаят, че е имало алармен сигнал ли? Еб*си наглите! Ама и тоя дето им е разрешил това, той е за бой!

Edited by dvdrw
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А и "специален режим в случай на алармени сигнали" е ГОЛЯМА идиотщина

 

 

Знаеш ли, това е интересно. Значи, те като някаква частна сопаджийска фирма имат право на специален режим, въпреки че са с оранжева "лилия", а автомобилите на ПСС и Пещерно спасяване нямат право на такъв, а също са с оранжева лампа... Мнооого интересно, да ги еба. Точно толкова, колкото забраната за влизане на автомобили на ПСС в НП Рила и разрешението на джипарите да качват клиенти до езерата...

Link to comment
Share on other sites

11050693_10153122416743866_1274323242984

 

 

 

Точно ей това се опитвам да обясня на Васил (Zlobil) от сумати време в другата тема - пълната несъвместимост на това, което е изкарано на преден план пред обществото (на снимката това оранжевото с емблемата) и онова, което всъщност е реалността на конкретния индивид (в случая онова върху предния капак, онова на задния фон и онова, дето им е в главите на тия, дето замезват до бентлито). Сега в този случай няма как да знам дали бентлито е тяхно или просто са  направили снимката за някакъв джумбиш, обаче редовно се сблъсквам с газифицирани S-класи, X6-ци и др. от този ранг, щото в някои други страни ако човек няма определения статут в обществото, никога няма да си купи бентли или друга скъпа кола, докато тука сумати народ си избива комплексите точно по този начин.

 

Link to comment
Share on other sites

Ами така е, в сбърканата ни държава парите отиват  при циниците, а те дори не се усещат и като кажеш нещо на въпреки вместо обичайното възхищение ти казват, че ,,завиждаш, понеже си по-беден".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...