Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз редовно карам с над 60 в някои участъци в София. Просто няма начин - правиш задръстване иначе, колкото и странно да звучи.

Link to comment
Share on other sites

Каква е идеята сам да публикуваш клип, в който си заснел как караш в града с 65 км/ч?

 

Ако изреже клипа само с нарушението ок ли ще е? Тоя фалшив тон на моралност ... как се не изтърка в нашата държавица нз.

Link to comment
Share on other sites

Къде във въпроса ми видя морализаторстване?

Ясно е, че (почти) всички правим подобни неща, но не разбрах каква е идеята сам да афишираш собственото си нарушение.

Дали не е заради това, че дотолкова сме свикнали да престъпваме правилата, че дори преставаме да забелязваме собствените си издънки?

Link to comment
Share on other sites

Той е Виден член на клуб Простак. Вече няколко клипчета публикува в които се вижда как най - нагло нарушава всякакви правила.

Link to comment
Share on other sites

Офффф...а подвижен шикан ли да бъде на пътя? Все тая... И аз съм виновен - карам с 60 в града, заедно с колоната, а често и повече, не спирам напълно на някои точно определени знаци стоп, но на някои знаци Б1 спирам задължително, често слагам си колана в движение, забравям си фаровете понякога, правя забранения обратен на сточна гара...ебах са в простото копеле дето съм, ще се самоубия ритуално със знак "Пази МОТОРИСТА" на гърдите...аре нема нужда...

Link to comment
Share on other sites

Аз за другите му не коментирам, само за тва за 65км/ч ... просто е несериозно.

 

Иначе ето един голям юнак... не знам дали се разбира на клипа ама се вряза адски нагло в колите отпред за да мине пред тях ...

Link to comment
Share on other sites

Той е Виден член на клуб Простак. Вече няколко клипчета публикува в които се вижда как най - нагло нарушава всякакви правила.

 

Искаш да ми кажеш, че винаги караш с 50, 90, 130....аз също не спазвам ограничението. То само аз да бях. Понякога съм с 15 отгоре и си ме изпреварват като пич. Ако постоянно карам с ограниченито или ще си пусна кОршум, или ще се откажа от карането, което и без това си е малък ад в пиковите часове. Най-мразим кореняци захапали воланите на още по-дъртите си Буици и каращи един до друг с 5 до 10 по-малко от позволеното. Такива само още не съм ги прескачал...щото не мога.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

тва за 65км/ч ... просто е несериозно.

 

Ама разбира се... 50 лв... просто е несериозно.

 

Затова се предлага двойно увеличение:

640_ffe740b7ab7f1a429901d05d065d06de.jpg

Link to comment
Share on other sites

На другите му клипчета се виждат доста по - високи скорости + доста опасни изпълнения.

 

Така изглежда за неграмотните антишофьори... :laughing:

 

Отново повтарям - 21 години съм зад волана (ДВАДЕСЕТ И ЕДНА) без сериозно произшествие, като накрая наистина ще си загубя времето да си взема съответния талон. Ей тъй, само за да го развея пред неможещите...   :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Видене, тя твоята работа като на циганина дето цял живот крадял, обаче има абсолютно чисто досие, защото никога не са го хващали до момента. :lol:

Link to comment
Share on other sites

На всеки му се случва да наруши закона я зад вола я някъде другаде. Едва ли има някой писал тук който да не е нарушил нито един закон. Едва ли има такъв жив човек. В крана сметка по-важното е да не пречиш и да не отнемаш реда/предимството на другите (на пътя, или да не крадеш от някой, ако гледаме общия случай). За мен има голяма разлика на празен път със 100% видимост да вдигнеш малко над разрешеното и това в задръстване да се натискаш в другите коли и да се възползваш от някой по-неопетнен или някой който не си знае габаритите (а от последните 2 вида са много) за да го притиснеш и да му вземеш реда насила. Или да изпревариш 50 коли защото чакат на прелез, а теб това не те спира и се нареждаш в насрещното (или в следната лента, която е за направо), а като се вдигне прелеза минаваш първо ти защото си по-важен от останалите 50+ човека който си чакат реда.

Link to comment
Share on other sites

На всеки му се случва да наруши закона я зад вола я някъде другаде. Едва ли има някой писал тук който да не е нарушил нито един закон. Едва ли има такъв жив човек. В крана сметка по-важното е да не пречиш и да не отнемаш реда/предимството на другите (на пътя, или да не крадеш от някой, ако гледаме общия случай). За мен има голяма разлика на празен път със 100% видимост да вдигнеш малко над разрешеното и това в задръстване да се натискаш в другите коли и да се възползваш от някой по-неопетнен или някой който не си знае габаритите (а от последните 2 вида са много) за да го притиснеш и да му вземеш реда насила. Или да изпревариш 50 коли защото чакат на прелез, а теб това не те спира и се нареждаш в насрещното (или в следната лента, която е за направо), а като се вдигне прелеза минаваш първо ти защото си по-важен от останалите 50+ човека който си чакат реда.

 

Точно така. Има булеварди като 'Санкт Петрбург, 'Цариградско' или моста на Адата, където ВСЕКИ кара с по-висока скорост от 50км/час. Нямам нищо против ограничението, дори се старая да го спазвам, но има места в града, където разрешената скорост може да е по-висока. И аз много мразя навлеците, които карат в насрещното или от крайна дясна лента завиват наляво, 'щото нямало никой' в лентата. Вечер, прибирайки се от работа, между кръговото на панаира и водната палата има маса пендели, които карат в дясната лента (от която няма как да продължиш направо по моста), и стигайки моста започват да се бутат нагло и пееераско. Изобщо не ги пускам, редовно се псуваме с такива кретени. Автобусите и маршрутките разбира се ги пускам, но навлеците да се факат... централно!

Link to comment
Share on other sites

И на мен често ми се налага там да минавам в средната лента, когато идвам от ул. Ибър. Само, че не се бутам като повечето шофьори. Бия си левия мигач и си чакам спокойно докато някой не ме пусне. А това в 99% от случаите става точно преди моста, тъй като чак тогава се сеща/намира някой да ме пусне.

Link to comment
Share on other sites

има още какво да научим в Плд >

(тва е у В. Търново на централния им булевард, където минават пешеходно всички туристи, снимката е към 18-19ч)

8e5fc262657d0b3f.jpg

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ето един професионалист

 

Такива тъпанари трябва да ги свалят от автобуса и уволнение на момента! Като иска да говори и се налага да го прави - отбива за малко и така.

Link to comment
Share on other sites

Ебаси,някои шофьорчета се самозабравиха вече...Стана трудно,а съвсем скоро и мисия невъзможна да се ходи по тротоарите.Ама и хората са много търпеливи-безропотно стадо от мързели и страхливци.

 

554033.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...